Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Interes handlowców jest najważniejszy :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
346 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 07:14

Można wpadkę prezydenta opisaną w tym artykule puścić w zapomnienie.
W kwietniu 2009roku rusza z wielką pompą budowa drugiej nitki ul. Miołaja Reja w Suwałkach. Zakończenie inwestycji nastąpić ma jesienią 2010. Na tydzień przed wyborami do władz samorządowych i prezydenta miasta. To kochani musi się obecnej władzy udać. Inacze będzie im piź.....ec.
Rzekłem,
Oddany Wam Rzecznik

Pan prezydent wszystko kwituje jednym słowem. BZDURA. Jest człowiekiem w Suwałkach nieomylnym. Jak papierz. Papierz jednak potrafił przyznać się do błędu. Nigdy nie usłyszałem z ust prezydenta S. słowa przepraszam, pomyliłem się, podjąłem błędną decyzję, itp. Nigdy.
Dawno mogliśmy mieć piękną Reja, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inny cel.

#322 ~wolf~

~wolf~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 08:07

Kryształ nie człowiek.
Wykolegował kolegów handlowców na cacy :)

#323 autolomza

autolomza

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 17 marzec 2009 - 13:30

jesli mozecie to wchodzcie na

www.motoryzacja.toplista.pl/?we=espawel

z gory dzieki

#324 autolomza

autolomza

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 17 marzec 2009 - 13:31

jesli mozecie to wchodzcie na

www.motoryzacja.toplista.pl/?we=espawel

z gory dzieki

#325 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 20:49

Gratuluję mieszkańcom Augustowa, że mają władzę prospołeczną. Nie to co my suwalczanie :(
Augustów ma pierwszy w regionie północno wschodnim obiekt handlowy z prawdziwego zadarzenia.

#326 ~Augustów~

~Augustów~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 06:09

Gratuluję mieszkańcom Augustowa, że mają władzę prospołeczną. Nie to co my suwalczanie :(
Augustów ma pierwszy w regionie północno wschodnim obiekt handlowy z prawdziwego zadarzenia.

Heeeh,
u nas interes mieszkańców jest najważniejszy. Galeria jest superancka. ;) :D

#327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 20:32

Nie widziałem, ale koleżanka opowiadała o tej augustowskiej galerii. Jest pozytywnie wprost zszokowana.

#328 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 20:07

To jest majstersztyk kampani wyborczej prowadzonej przez naszego Jożina. "Przypadek" sprawi, że otwarcie nowej ulicy nastąpi na dzień przed wyborami do samorządu i wyboru ponownie na prezydenta miasta naszego ukochanego Jożina. Miejscowych handlowców nabił w butelkę, nie wspominając o puszczeniu większości z nich z torbami. Ciekawe co i komu obieca w nadchodzących wyborach. "Interes handlowców najważniejszy?"-Bzdura!!!, że tak powiem.

#329 ~nigdy, przenigdy~

~nigdy, przenigdy~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 10:29

Polityka z najbardziej prawego człowieka potrafi zrobić szmatę. Nikły procent wychodzi z tej konfrontacji z twarzą.

#330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 09:19

To z pewnością było jakieś nieporozumienie. Grabie zawsze grabią do siebie. Nikt rozsądny nie wyrzuciłby w błoto takiej kasy potężnej.

#331 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 22:10

www.ostrekolo.net

#332 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 08:09

www.ostrekolo.net

???

#333 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 12:51

Temat należy odświeżyć przed wyborami do samorządu.
Interes mieszkanców nie liczy się dla naszego prezydenta. Zobaczymy co będzie z Tesco, Obi, Carrefourem. Słyszałem, że dopóki prezydentem będzie ten z Gajów, to zero inwestycji wielkopowierzchniowych. Dlatego, że co wizyta inwestora w ratuszu, to inna koncepcja budowlana prezydenta.

#334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 09:16

Ja jako mieszkaniec Suwałk chciałbym usłyszeć od prezydenta jedno słowo: przepraszam

Czasu nie cofniemy.

Usłyszałeś?

#335 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 10:45

Temat należy odświeżyć przed wyborami do samorządu.
Interes mieszkanców nie liczy się dla naszego prezydenta. Zobaczymy co będzie z Tesco, Obi, Carrefourem. Słyszałem, że dopóki prezydentem będzie ten z Gajów, to zero inwestycji wielkopowierzchniowych. Dlatego, że co wizyta inwestora w ratuszu, to inna koncepcja budowlana prezydenta.

Zaczęli może budować Tesco i inne markety? Czy znowu informacje o rychłej budowie były wyssane z palca przez ratusz po to aby na chwilę otumanić wyborców..

#336 moondry

moondry

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 16:22

To już jest stary kotlet.Śmierdzi.

#337 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 06:40

To już jest stary kotlet.Śmierdzi.

Mądra to ta twoja wypowiedź nie jest.

#338 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 13:23

No i jak z tym suwalskim handlem jest? Oprócz Plazy powstanie coś jeszcze?
Ulica Armii Krajowej miała być finansowana przez firmę OBI. Suwalski (litewski)PDM wygrał przetarg na budowę tej ulicy. Czy Obi zapłaci, czy UM?

#339 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 10:04

No i jak z tym suwalskim handlem jest? Oprócz Plazy powstanie coś jeszcze?
Ulica Armii Krajowej miała być finansowana przez firmę OBI. Suwalski (litewski)PDM wygrał przetarg na budowę tej ulicy. Czy Obi zapłaci, czy UM?

Uderz w stół:) http://www.wspolczes...REG10/199036396
Czyżby interes handlowców był aż tak ważny, że w prezencie władze budują im drogę? Podobno OBI miało dać 8 milionów na tę arterię. Dało, czy ma dać?-bo to różnica. Niewielka, ale zawsze. Handlowcy górą - huraaaaaaaa! ! !(z przekąsem oczywizda).

#340 ~satuk~

~satuk~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 12:32

Interes handlowców ;) jakoś to dwuznacznie zabrzmiało (lub nabrzmiało)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych