Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Interes handlowców jest najważniejszy :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
346 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 13:05

Taka jest niestety smutna prawda.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 19:04

po co w Suwałkach samochód? większość ulic specjalnie porobili jednokierunkowych , śmieszne ronda aby wszędzie było dalej, prawda jest taka ,że tam nie ma gdzie jeździć, wszędzie można pieszo dojść , autobusy nawet nieliczne rzadko jeżdżą więc o co ten hałas?Osiedle Pólnoc tylko zbudowali dalej żeby można było samochodem jechać i akumulator podładować.niech lepiej porobią więcej przejść dla pieszych - ścieżek rowerowych

#23 ~ja też~

~ja też~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 21:03

Sprawa zaprzedania się suwalskiego prezydenta miejscowym kupcom ciągnie się na łamach prasy, netu, miejscowej telewizji juz od kilku lat.
Od kilku lat suwalski prezydent wciąż udowadnia kupcom, że jest wobec nich O.K. Od kilku lat kupcy ciosają prezydentowi kołki na głowie. Pomimo lojalności prezydenta wobec nich. Kupcy opluwają prezydenta gdzie tylko mogą. Wciąż udowadniają mu zdradę układu. Sami łamią ustalenia. Robią pośmiewisko z naszego wodza. Jakie posiadają haki na prezydenta, że ów daje się tak poniewierać? Zrezygnował nawet z przebudowy Reja, aby zadowolić kupców.

#24 ~Ja_to_ja~

~Ja_to_ja~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 22:20

Dzisiaj jego krzywdy zostały nagrodzone stosowną podwyżką.
Interes handlowców będzie broniony z większą determinacją. Szkoda przecież stracić taką kasiorę. Handlowcy bez ogródek kiedyś powiedzieli: zrzuta na adwokaka i Gajewski precz jak nie potrafi bronić naszych interesów.
Za takie pieniądze, to można zaopatrywać się tylko w butikach.
Za takie pieniądze stać na wymianę połamanych resorów na Reja.
A co tam zresztą Reja. Prezydent z tej ulicy nie korzysta. Niech martwią się ci którzy po niej jeżdżą.
Miło jest żyć ze świadomością, że prezydent Suwałk zarabia krocie, nic nie dając mieszkańcom w zamian. Tym samym mieszkańcom, dzięki którym właśnie zarabia te krocie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 08:17

Mogliśmy nie mieć problemów z modernizacją ulicy Reja, gdyby prezydent nie uległ naciskowi miejscowych handlowców – i pusty śmiech w tym miejscu

#26 ~SUW~

~SUW~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 09:19

jak mozna dla kilku krzykaczy blokowac rpzwój miasta, skąd ci ludzie maja taka siłe, czy inne branze ( o wiela liczniejsze) takie jak budowlana , drogowa także wstrzymują inewestycje jak wygra przetarg ktoś z poza SuwałkMoże czs najwyższy przestać wysłuchiwać skamleń tych panów i zacząć robić to co większość uważa za słuszne. Przecież i miasto na tym zyska i będzie więcej miejsc pracy. a ci panowie niech przestaną wreszcie zmuszać ludzi do kupowania tylko w ich sklepach.

#27 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 10:49

Na tym świecie jest tak, że układów należy dotrzymywać.
Nikt nikogo do niczego nie zmuszał.

Racja

#28 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 10:52

jak mozna dla kilku krzykaczy blokowac rpzwój miasta, skąd ci ludzie maja taka siłe, czy inne branze ( o wiela liczniejsze) takie jak budowlana , drogowa także wstrzymują inewestycje jak wygra przetarg ktoś z poza SuwałkMoże czs najwyższy przestać wysłuchiwać skamleń tych panów i zacząć robić to co większość uważa za słuszne. Przecież i miasto na tym zyska i będzie więcej miejsc pracy. a ci panowie niech przestaną wreszcie zmuszać ludzi do kupowania tylko w ich sklepach.

Ktoś coś na kogoś musi mieć. haki w Polsce są baaaardzo modne. Innego wytłumaczenia tego skandalu nie widzę.

#29 ~historyk~

~historyk~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 20:48

Zawsze i wszędzie kupcy byli kastą uprzywilejowaną. Widocznie pan prezydent Suwałk miał dobrą ocenę z historii.

#30 ~Zosik~

~Zosik~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:24

Ja jako mieszkaniec Suwałk chciałbym usłyszeć od prezydenta jedno słowo: przepraszam

Czasu nie cofniemy.

Nie ty jeden

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:36

jeśli ktoś zmuszał ciebie do czegoś ,zgłoś odpowiednim służbom
,,suwalczak vel SUW,, co to jest rpzwój :D

#32 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:43

Ja jako mieszkaniec Suwałk chciałbym usłyszeć od prezydenta jedno słowo: przepraszam

Czasu nie cofniemy.

Ja jako mieszkaniec Suwałk nie chciałbym usłyszeć od prezydęta tego słowa przepraszam -tyle samo jest warte co obietnica wyborcza

#33 ~prezydent Józef~

~prezydent Józef~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:51

Do szkoły ośle

#34 ~prezydent Józef~

~prezydent Józef~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:55

Ja jako mieszkaniec Suwałk nie chciałbym usłyszeć od prezydęta tego słowa przepraszam -tyle samo jest warte co obietnica wyborcza

to nie usłyszysz

#35 ~prezydent Józef~

~prezydent Józef~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:57

jeśli ktoś zmuszał ciebie do czegoś ,zgłoś odpowiednim służbom
,,suwalczak vel SUW,, co to jest rpzwój :D

A to usłyszysz

#36 ~prezydent Józef~

~prezydent Józef~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 22:01

Zawsze i wszędzie kupcy byli kastą uprzywilejowaną. Widocznie pan prezydent Suwałk miał dobrą ocenę z historii.

Pewnie że dobrą

#37 ~LPRowca~

~LPRowca~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 22:01

prezydent Dżej, ty trolu niemyty, a kolor twój czerwony, pajonku

#38 ~prezydent Józef~

~prezydent Józef~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 22:04

Ktoś coś na kogoś musi mieć. haki w Polsce są baaaardzo modne. Innego wytłumaczenia tego skandalu nie widzę.

Do okulisty

#39 ~prezydent Józef~

~prezydent Józef~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 22:15

kolor czerwony-miłość a ja kochać swoich wyborców[poddanych] spadaj

#40 ~prezydent Józef~

~prezydent Józef~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 22:19