Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet UPC - opinie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 11:51

Kto korzysta z ich oferty? Interesuje mnie głównie internet, ale telewizję również biorę pod uwagę - o ile będzie warto. Nie ma problemów ze stabilnością łącza? Z jak szybkiego łącza korzystacie?

#2 ~hampo~

~hampo~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 12:06

Ja mam ich telewizję i internet. Jest w porządku. Ale masz pewność, że nikt inny nie będzie lepszy? To wszystko zależy od miejsca zamieszkania. Wklep na PanWybiera.pl w porównywarce swój adres, zobacz co ci wyskoczy. Porównaj to sobie. UPC jest w porządku, ale może ktoś ma taniej. Np. Netia.

#3 ~sasser~

~sasser~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 12:03

Chodziło o PanWybierak.pl tak? Tzn. UPC jest na pewno u mnie dostępne bo dostawałem oferty. Z tej porównywarki wynika, że są dostępni również inni, ale na ile można wierzyć temu, co ona pokazuje? Sprawdzaliście dostępność na stronach poszczególnych firm?

#4 ~hampo~

~hampo~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 12:19

Kiedy ja szukałem oferty, to wszystko zgadzało się z tym, co pokazywała porównywarka, więc raczej można jej wierzyć. A zresztą - wiadomo, że dostawca nie podpisze z tobą umowy pod adres, gdzie nie może zapewnić usługi, co nie?

#5 ~robertb~

~robertb~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:13

Mamy internet i telewizję w UPC. NIgdy jeszcze nie zdarzyła się nam awaria, więc trudno mi powiedzieć, jak działa BOK. Od momentu podpisania umowy już się nie kontaktowaliśmy z nimi. Co do jakości usługi - internet działa średnio z prędkością na poziomie 75 proc. prędkości maksymalnej. Telewizja bez uwag. Generalnie OK. A co do PanWybierak - wszystkie dane z porównywarki się potwierdziły.

#6 ~hambert~

~hambert~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:26

Ja mam Netię. Nie wiem, czy UPC jest lepsze, ale Netia działa mi dobrze. Też nie mam jakichś szczególnie dużych wymagań. Jeśli z porównywarki wychodzi ci, że ich też masz dostępnych to porównaj ceny. UPC było chyba trochę droższe. Musicie to po prostu przeanalizować...

#7 ~baksons~

~baksons~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 12:03

Na pewno radzę potwierdzić, która oferta jest najlepsza z ludźmi z tej porównywarki. Sprawdźcie też promocje – często początkowo cena jest zdecydowanie niższa, a później robi się kilka razy wyższa. Wiadomo, że dostawca wam o tym musi powiedzieć, ale kalkulujcie to. Nie na zasadzie na początku taniej, to i lepiej. 

#8 ~Nomad~

~Nomad~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:53

UPC to bubel. Nie polecam nikomu. 2 miesiące nie potrafią usunąć awarii na mojej ulicy. Żenada!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych