Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JA, SUWALCZAK I W....

119 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 16:34

...iersze jednego poety.

#2 ~Prostak~

~Prostak~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 22:59

...iersze jednego poety.

~~cobynamsie~~
Co by nam się, wydawać mogło że na forum można pisać dyskutować
Lecz z poprzedniej strony trzeba było szybko zrezygnować
Bo ustąpić trzeba było dużo miejsca wolnego dla internauty jednego
Niech se chłopak popisze sobie do końca i oporu
To póżniej będzie miał co czytać do wyboru
A nasz canak rodak z Canady przez krytykę już nie dał rady
Jak zaczęli krytykować to też z tamtej strony musiał zrezygnować
Założył swą stronę co widać tu JA,SUWALCZAK I Wu...
Więc wszyscy tu się przeniesiemy i od początku zaczniemy
Wszyscy proszę swe myśli wyrażajcie tylko na wzajem się nie obrażajcie!!

#3 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 23:13

~~cobynamsie~~
Co by nam się, wydawać mogło że na forum można pisać dyskutować
Lecz z poprzedniej strony trzeba było szybko zrezygnować
Bo ustąpić trzeba było dużo miejsca wolnego dla internauty jednego
Niech se chłopak popisze sobie do końca i oporu
To póżniej będzie miał co czytać do wyboru
A nasz canak rodak z Canady przez krytykę już nie dał rady
Jak zaczęli krytykować to też z tamtej strony musiał zrezygnować
Założył swą stronę co widać tu JA,SUWALCZAK I Wu...
Więc wszyscy tu się przeniesiemy i od początku zaczniemy
Wszyscy proszę swe myśli wyrażajcie tylko na wzajem się nie obrażajcie!!

Niesmialo chcialem zauwazyc iz pomimo ze nie bylo zadnego wpisu zagladnelo tutaj 53 osoby, jestem ciekaw co mysli na ten temat 'cobynamsie' a i oczywiscie sam Czeslaw Suwlczak. Czesiu co uwazasz?

#4 ~Janosik~

~Janosik~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 23:36

Niesmialo chcialem zauwazyc iz pomimo ze nie bylo zadnego wpisu zagladnelo tutaj 53 osoby, jestem ciekaw co mysli na ten temat 'cobynamsie' a i oczywiscie sam Czeslaw Suwlczak. Czesiu co uwazasz?

Wątpię żeby tu Czesio się ukazał a spocyk to już z wolkana wcale nie wylezie

#5 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 23:40

Wątpię żeby tu Czesio się ukazał a spocyk to już z wolkana wcale nie wylezie

ale to czesia strona przecie, a spocyka to ja nie chce, bo on ma mniej do powiedzenia niz czesiu, moze dlatego ze jest na odlocie?

#6 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 15:41

Czesiu, ty czerwony komuchu, zapraszam do rozmowy, co sie dzieje? czyzby 'cobymysie' cie przestraszyl? czy moze jestes mocno zajety robota na budowie, zimno co?

#7 ~kumpelek~

~kumpelek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 16:11

Czesiu, ty czerwony komuchu, zapraszam do rozmowy, co sie dzieje? czyzby 'cobymysie' cie przestraszyl? czy moze jestes mocno zajety robota na budowie, zimno co?

dla czesia nie zawracaj glowy bo za tydzin ma wystep wJeleniewie teraz uczy sie piosenki o Suwalskich wiatrakach
i to ma byc wielki przeboj tego roku moze wygra laptop polski o moj laptop tez chinski Czesiu powodzenia!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 16:53

chyba masz licznik odwiedzin :D ?

#9 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:09

chyba masz licznik odwiedzin :D ?

a co nie wiesz gdzie jest? w tym momencie gdy pisze bylo 121 'looki'

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:12

a co nie wiesz gdzie jest? w tym momencie gdy pisze bylo 121 'looki'

NO NIE WIEM -OŚWIEĆ

#11 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:36

NO NIE WIEM -OŚWIEĆ

chyba zartujesz, wejdz na liste ogolna forum i zanim wejdziesz na ta strone rzuc okiem na tytul 'Ja, Suwa....' i po lewej stronie od czasu jest licznik, aktualnie 133

#12 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:38

chyba zartujesz, wejdz na liste ogolna forum i zanim wejdziesz na ta strone rzuc okiem na tytul 'Ja, Suwa....' i po lewej stronie od czasu jest licznik, aktualnie 133

ps. lepiezrob cos zeby nasza maskotka tu wrocila, bo obawiam sie ze prokurator 'coby' przestraszyl go

#13 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 18:52

Wiesz co canak zastanawiam się co to za stwór "cobymysie' czy to może jest krzyżowka Cobry z Myszą a wiesz co że ta "cobymysia"
to na pewno występuje w leśnych kniejach otaczających Wolkan i być może że Czesio ze Spocykiem już ją widzieli
No jak widzisz Czesio będzie miał wielkiego stracha i może nie wyjechać na występy do Jeleniewa a to szkoda

#14 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 19:29

Wiesz co canak zastanawiam się co to za stwór "cobymysie' czy to może jest krzyżowka Cobry z Myszą a wiesz co że ta "cobymysia"
to na pewno występuje w leśnych kniejach otaczających Wolkan i być może że Czesio ze Spocykiem już ją widzieli
No jak widzisz Czesio będzie miał wielkiego stracha i może nie wyjechać na występy do Jeleniewa a to szkoda

sluchaj smieszek, ty szybko powinienes zmienic imie na Holmes, to prawda Spocyk ma wrecz nieograniczone mozliwosci odlotowe, (zapewne po marysce i zapachu z obory) wiec to, co napisales jeste mozliwe, tylko nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego Czesiu mialby porzucic budowy Chicago i ameryk dulary dla jakichs izulorycznych sukcesow na estradzie w Jeleniewie, zreszta slyszalem ze za ostatnie miejsce przyznaja tytul JELENIA ROKU, wiec uwazam jest to zbyt duze ryzyko dla Czesia ps. jakbys w jakis spoob go widzial to przeslij mu pozdrowienia od canaka

#15 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 20:33

Mister Czeslaw, wychodze za chwile na impreze (popijawe, ciastko, kobiety - rozumiesz) ale gdy wroce to chce widziec tutaj twoj mily i madry wpis! OK!?

#16 ~WESOŁY ROMAN~

~WESOŁY ROMAN~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 21:57

Canak jest to chlop wioskowy razem z Czesiem su walczakiem pasał krowy w piłke grali za stodołą , tak ostro kopali az się pobzdykali ,su walczak chłop morowy wyjechał do canady paść krowy ,Canak człek nie głupi zaraz w ślad za su walczakiem ruszył szukał Czesia , Chicago i Canadzie lecz Czesia ani śladu, w końcu Czesio chłop uczony umie się kamuflować metodami swojej PZPR czerwonej szkoły zmienia Nicka jak skarpety a dla Canaka z tej złości aż piana z mordeczki leci
pa pa AMEN :D :D :D :D :D
:D :D :D

#17 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 15:55

.... w końcu Czesio chłop uczony umie się kamuflować metodami swojej PZPR czerwonej szkoły zmienia Nicka jak skarpety....
pa pa AMEN
[/b][/color] :D

chyba masz racje, cos mi sie wydaje po wpisach #8 i #10, ze Czesiu tu byl....

#18 ~Prostak~

~Prostak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 16:18

~~cobynamsie~~
Co by nam się nie nudziło na tej stronie canaka czekając cierpliwie na Cześka suwalczaka
Wszystkie wpisy z uwagą przeczytałem to dużo ciekawych wieści się dowiedziałem
Nasz canak z wielką nieśmiałością dowiedział się zainteresowanych się tą stroną ludzi ilością
A Janosik zwątpił w Cześka tu się ukazanie i się zdziwił spocyka zachowaniem
Natychmiast canak w swojej ripoście Janosikowi dał tylko miejsce swojemu Cześkowi
Zaś ze Spocykiem to nie chce mieć nic do czynienia bo spocyk nic nie ma do powiedzenia
Następnego dnia canak nazwał Czesia czerwonym komuchem i postraszył go nowej odmiany duchem
Zjawił się kumpelek widać że nowy,bo dla canaka oznajmił żeby nie zawracał głowy
Bo Czesio ma zajęcie niebywałe uczy się piosenki żeby zdobyć chwałę
A wszystko to przez te Suwalskie wiatraki w Jeleniewie tworzy się festiwal i to nie byle jaki
Potem zjawił się Gość do canaka żeby go oświecił co to znaczy liczba taka czy taka
Dalej śmieszek do canaka po długim zastanowieniu chciał się dowiedzieć o stwora istnieniu
Cobymysia to jest nowy stwór lub duch canaka do straszenia Cześka suwalczaka
No i na koniec przed dwudziestą drugą godziną zjawił się WESOŁY ROMAN z niebywałą nowiną
Jak z tego wiersza wynika to canak jest synem rolnika w Wolkanie mieszkali i razem piłkę z Cesiukiem ganiali
A Spocek z za płota swego ogrodzenia tylko przyglądał się i nic nie miał do powiedzenia
I od tamtej chwili jak wieść niesie canak wyemigrował do Canady bo z Cesiukiem i z Pocykiem nie dał rady!!

#19 ~CZEREPACH~

~CZEREPACH~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 17:15

Mister Czeslaw, wychodze za chwile na impreze (popijawe, ciastko, kobiety - rozumiesz) ale gdy wroce to chce widziec tutaj twoj mily i madry wpis! OK!?

to ile ty masz lat że tak imprezujesz?
popijawa-HERBATKA Z CYTRYNKĄ,ciastko to rozumiem ,ale w twoim wieku[70 lat ]to se chyba możesz tylko popatrzeć kosanowo

#20 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 17:50

to ile ty masz lat że tak imprezujesz?
popijawa-HERBATKA Z CYTRYNKĄ,ciastko to rozumiem ,ale w twoim wieku[70 lat ]to se chyba możesz tylko popatrzeć kosanowo

Pozwol, ze zauwaze iz masz wyjatkowo trafne pseudo. Dzieki temu nie dosc, ze insynuujesz mi starczosc, (powiedz mi kto z Polakow w tym wieku umie - alzhaimer, lub moze - reumatyzm poslugiwac sie computerem?) to na dodatek nie wiesz jak sie pisze Casanowa...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych