Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JA, SUWALCZAK I W....

119 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~CZEREPACH~

~CZEREPACH~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 18:12

Pozwol, ze zauwaze iz masz wyjatkowo trafne pseudo. Dzieki temu nie dosc, ze insynuujesz mi starczosc, (powiedz mi kto z Polakow w tym wieku umie - alzhaimer, lub moze - reumatyzm poslugiwac sie computerem?) to na dodatek nie wiesz jak sie pisze Casanowa...

Nie wypominam ci ortografij choć też ma dużo do życzenia ,,rozumiem angielska klawiatura podobna do ,,suwalczaka,,
ponaglam pytanie ile ty masz lat CASANOWO

#22 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 18:34

Nie wypominam ci ortografij choć też ma dużo do życzenia ,,rozumiem angielska klawiatura podobna do ,,suwalczaka,,
ponaglam pytanie ile ty masz lat CASANOWO

cokolwiek bym i napisal to i tak nie uwierzysz... uwierzysz, ze jestem kobieta? PS. mam nadzieje, ze nie jestes zbyt serio jako persona... lepiej pomoz sprowadzic suwalczaka

#23 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 18:59

cokolwiek bym i napisal to i tak nie uwierzysz... uwierzysz, ze jestem kobieta? PS. mam nadzieje, ze nie jestes zbyt serio jako persona... lepiej pomoz sprowadzic suwalczaka

cienki Bolek jesteś w ripostach jedynie co potrafisz to dyskutować z,, suwalczakiem,,
,,która jest godzina ,,a na konkretne pytanie Czerepacha nie potrafisz odpowiedzieć

#24 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 19:10

Widzisz canak jaki Czesio jest bojący chłopak,wystraszyłeś go tym stworem cobymysią i teraz masz problem

#25 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 19:20

[quote name='J23' date='6.12.2009, 18:59:35' post='121813']
cienki Bolek jesteś w ripostach jedynie co potrafisz to dyskutować z,, suwalczakiem,,
,,która jest godzina ,,a na konkretne pytanie Czerepacha nie potrafisz odpowiedzieć
[/quote/]
a ty kto? tez mnie kochasz? ps. 'cienki Bolek' = cienka podpucha, a z suwalczakiem potrafie dyskutowac bo odciagnlem go od Spocka gdyz mamy osiagnelismy 3-ci stopien porozumiewania sie.... jesli jestes o to zazdrosny to napisz rownie cos inteligentnego jak moj kochany Czeslaw i wtedy sprobuje ustosunkowac sie Ps. zapytanie o 'ile masz lat' jest bardzo personalnym pytaniem, wiec musze uwazac komu moge je udzielic

#26 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 19:25

Widzisz canak jaki Czesio jest bojący chłopak,wystraszyłeś go tym stworem cobymysią i teraz masz problem

'tchorza' po angielsku wola sie 'chicken" ('cziken' - kurczak)... wiesz, chyba niedlugo bede przeklinala tego prokuratora, bo obawiam sie ze stracilam przez niego ostaniego przyjaciela

#27 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:02

'tchorza' po angielsku wola sie 'chicken" ('cziken' - kurczak)... wiesz, chyba niedlugo bede przeklinala tego prokuratora, bo obawiam sie ze stracilam przez niego ostaniego przyjaciela

Oj nasz CANAK zmienił płeć tylko czekać jak zmieni nicka :(

#28 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:27

Oj nasz CANAK zmienił płeć tylko czekać jak zmieni nicka :(

wtedy bede 'canakowa'; czy ten festiwal "Wystawiony na Wiatraka" zakonczyl sie?

#29 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:32

widzielscie Mr Czesiu jest juz niedaleko!!!

#30 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:58

wtedy bede 'canakowa'; czy ten festiwal "Wystawiony na Wiatraka" zakonczyl sie?

oj pan canakowa ten festiwal dopiero się rozkręca Czesio jest już zapisany i uczy się zawzięcie a jak dobrze śpiewasz
to przyjedż do Jeleniewa jeszcze termin nie ustalony i brak chętnych,temat piosenki tylko o wiatrakach
a słowa piosenki musisz sam-a napisać,masz okazję Czesia zobaczysz a nawet Spocyka wybór należy do ciebie

#31 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 21:22

oj pan canakowa ten festiwal dopiero się rozkręca Czesio jest już zapisany i uczy się zawzięcie a jak dobrze śpiewasz
to przyjedż do Jeleniewa jeszcze termin nie ustalony i brak chętnych,temat piosenki tylko o wiatrakach
a słowa piosenki musisz sam-a napisać,masz okazję Czesia zobaczysz a nawet Spocyka wybór należy do ciebie

a ty slyszales ze "Gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc?"; jeszcze pobijemy sie z suwalczakiem o ostatnie miejsce!

#32 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 21:23

kochany Czesiu usycham z tesknoty!

#33 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 21:28

Nareszcie mamy prawdziwy kabaret internetowy,no jeszcze brakuje takich aktorów jak WESOŁY ROMAN,suchywałek
Zybi K, WIETNAMCZYK i wiele innych to dopiero będzie ubaw

#34 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 21:45

Nareszcie mamy prawdziwy kabaret internetowy,no jeszcze brakuje takich aktorów jak WESOŁY ROMAN,suchywałek
Zybi K, WIETNAMCZYK i wiele innych to dopiero będzie ubaw

Sugerujesz ze powiniem puscic to na youtube i robic tantiemy zlociste? (moze tym zachece czesia do powrotu, bo mu ciezko i zimno na budowach chicago) ps. A ty Wicek nie chcesz dolaczyc? ale tylko na chwile, na czas nieobecnosci mojego ukochanego partnera czesiu co zwal sie 'suwalczak' i 'prawdziwy suwalczak'... ps. Twoje imie jest od czlowieka czy stanowisko takie pojmujesz?

#35 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 21:53

Sugerujesz ze powiniem puscic to na youtube i robic tantiemy zlociste? (moze tym zachece czesia do powrotu, bo mu ciezko i zimno na budowach chicago) ps. A ty Wicek nie chcesz dolaczyc? ale tylko na chwile, na czas nieobecnosci mojego ukochanego partnera czesiu co zwal sie 'suwalczak' i 'prawdziwy suwalczak'... ps. Twoje imie jest od czlowieka czy stanowisko takie pojmujesz?

Jestem neutralny lubię czytać bardzo mi ten kabaret się podoba na imię mam Wicek.

#36 ~UNU~

~UNU~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 22:09

ile śniegu twoi rodzice musieli zeżreć,aby począć takiego bałwana jak ty

#37 MOCZYMORDA

MOCZYMORDA

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 06 grudzień 2009 - 22:29

Mówi się, że głupich nie sieją, bo sami się rodzą. Tylko dlaczego aż tylu jest na tym forum
poszukaj dobrego psychiatry w swojej Canadzie bo ten do którego teraz chodzisz już zaczyna cię oszukiwać
pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do zdrowia i oby tak nie było jak z[ Suwalczakiem]

#38 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 22:32

Mówi się, że głupich nie sieją, bo sami się rodzą. Tylko dlaczego aż tylu jest na tym forum
poszukaj dobrego psychiatry w swojej Canadzie bo ten do którego teraz chodzisz już zaczyna cię oszukiwać
pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do zdrowia i oby tak nie było jak z[ Suwalczakiem]

jak to sie mowi po polsku? daj se na luz bo umrzesz na powage, tak jak zdarzlo sie mojemu pradziadkowi...w wizajnach

#39 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 22:36

Jestem neutralny lubię czytać bardzo mi ten kabaret się podoba na imię mam Wicek.

Wicek, nie masz wiecej znajomych badz czlonkow rodziny zeby napisali w podobny sposob, bo UNU i Moczymorda bruzdza tutaj

#40 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 23:10

Zapamietaj sobie: cukier to jest jedna z 4 bialych smierci; pozostale to: sol, cocaina i sluzba zdrowia...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych