Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JA, SUWALCZAK I W....

119 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 05:36

spie, ale nie zapominam o was, wdepnijcie na 'radio chlew' - wspaniala rozrywka zapewniona

#42 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 07:44

Wicek, nie masz wiecej znajomych badz czlonkow rodziny zeby napisali w podobny sposob, bo UNU i Moczymorda bruzdza tutaj

bo UNU i Moczymorda bruzdza tutaj
zapewniam cię ze mają słuszną racje takiego deb-ila jak ty to jeszcze nie było na tym forum

#43 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 08:02

spie, ale nie zapominam o was, wdepnijcie na 'radio chlew' - wspaniala rozrywka zapewniona

Chlew to juz zrobiles ze swojej parszywej mordy

#44 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 08:06

zapewniam cię ze mają słuszną racje takiego deb-ila jak ty to jeszcze nie było na tym forum

Wicek nie obrażaj Canaka-deb***aka bo i tak nie zrozumie

#45 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 11:20

Ej ty Wicek wlazłeś na mój nick-ek .jestem Wicek prawdziwy i neutralny
ten kabaret czytam i podziwiam że tyle aktorów jest Suwałkach
u nas w Elblągu to straszne nudy a u was to naprawdę macie wesoło
pozdrawiam.

#46 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 15:31

Chlew to juz zrobiles ze swojej parszywej mordy

nie wierze ze to orginalny

#47 ~suchywalek~

~suchywalek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 18:52

Wicek nie obrażaj Canaka-deb***aka bo i tak nie zrozumie

a ty czemu stanales w tym rzedzie?

#48 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 21:47

Ej ty Wicek wlazłeś na mój nick-ek .jestem Wicek prawdziwy i neutralny
ten kabaret czytam i podziwiam że tyle aktorów jest Suwałkach
u nas w Elblągu to straszne nudy a u was to naprawdę macie wesoło
pozdrawiam.

Wicek, please obron mnie, choc co prawda nie jestem rodem z Suwalk to jednak dzieki 'suwalczakowi' tu zagniezdzilem sie i niektore smutasy probuja mnie juz drugi raz wygonic; przez jednego 'cobymysie' - taki jego nick - zalozylismy z suwalczakiem swoja intymna stronke to i tak ciagle tu bez poczucia czlowieczestwa one zagladaja i obrazaja mnie, narazie suwalczakowi upieka sie bo prokurator 'cobymysie' wyglada na to ze go przestraszyl, i kto wi moze teraz pod zmieniona ksywka mni obraza, ale ja jestem gruboskorny pacyfista i nic tak nie uwielbiam jak pozartowac z naszych naindyczonych wspolbratymcow w przesadnie napuszonym kraiku pelnym mesjaszy naprawiajacych i pouczajacych caly swiat, tylko one nie widza wlasnej zagrody. A i pamietaj chwal wierszoklete, bo on bardzo ale to bardzo zabawia mnie swymi slowami... Ps. Jak chcesz posmiac sie jeszcze lepiej czyli do tzw rozpuku, to wejdz na strone "Kurier Poranny Bialystok" forum Sokolka i tam znajdz pare tematow dotyczacych jednego radnego nazwiskiem Cydzik dla przykladu "Cydzik Burmistrzem" i CZYTAJ OD POCZATKU!, jest tego strasznie duzo, masz dlugie wieczory to nie musisz sie spieszyc (na tym temacie jest ponad 30 tys wgladow!!!) daj znac czy polubiles; wejdz takze na www.radio chlew tez dobre cyrki, polecam 'telexpress', trzym sie i inni tez co nam tu kibicuja

#49 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 03:11

Witam wszystkich z nowym obliczem. Kosztowalo mnie to fortune, bo $99.99, zeby miec wlasna twarz. Obawilem sie, ze ktos moze krasc mojego nicka tak jak 'suwalczakowi' i 'wickowi'. Zastanowcie sie nad tym.

#50 MOCZYMORDA

MOCZYMORDA

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 07:49

Witam wszystkich z nowym obliczem. Kosztowalo mnie to fortune, bo $99.99, zeby miec wlasna twarz. Obawilem sie, ze ktos moze krasc mojego nicka tak jak 'suwalczakowi' i 'wickowi'. Zastanowcie sie nad tym.

kosztowała cię chyba wizyta u psychiatry
dalsze leczenie będzie droższe :D

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 10:02

a któż by chciał podawać się za takiego drugiego de-bi-laka jak ty

#52 ~WesołyRoman~

~WesołyRoman~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 10:08

co się dziwisz starość nie radość po siedemdziesiątce czaszka już mu tak nie pracuje

#53 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 10:16

dopłać jeszcze$100 USD tylko,a będziesz miał dostęp do adresów IP czytających i wpisujących :D :D :D :P <_<

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 12:43

Canak

#55 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 13:52

a od kiedy to wesloy czlowiek musi korzystac z psychiatry? to ty musisz isc do niego bo jestes antyspoleczny

#56 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 13:54

przykro mi spadam, bedzie teraz smutno jak w Wolkanie, albo i ...gorzej

#57 ~@L@~

~@L@~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:41

a od kiedy to wesloy czlowiek musi korzystac z psychiatry? to ty musisz isc do niego bo jestes antyspoleczny

może z natury i jesteś wesoły ,szkoda tylko ze swoją wesołość wyrażasz głupotą i kretyństwem
założyłeś temat i sam uważasz go za chlew więc świniak zostaje, prosięta uciekają
chyba nie będziesz miał kłopotu ze zrozumieniem tekstu?

#58 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:43

Takie bzdury mozna wypisywac tylko na forum GW./podszywac sie tez pod nick/nie ma tego na forum radio 5,tam trzeba byc soba!

#59 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2009 - 18:11

Takie bzdury mozna wypisywac tylko na forum GW./podszywac sie tez pod nick/nie ma tego na forum radio 5,tam trzeba byc soba!

A to ty Czesiu!uważaj bo "cobymysia" cię upoluje!

#60 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 11:47

A to ty Czesiu!uważaj bo "cobymysia" cię upoluje!

dbaj lepiej o siebie !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych