Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JA, SUWALCZAK I W....

119 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 12:47

Niedawno oglądałem na You Tube Suwalskie wiatraki i nawet powiem że bardzo mnie zafascynowały więc chciałem
się dowiedzieć czy odbędzie się ten występ z piosenkami o tych wspaniałych wiatrakach .Mój kolega i ja jesteśmy
zdecydowani wystąpić na tym występie ze swoim utworem,może kto coś wie na ten temat.

#62 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 14:45

dbaj lepiej o siebie !

nie wiesz jak ogromnie sie ciesze ze znowu moge ci 'suwalczak' powiedziec Czesc! ps. ty tez dbaj o siebie bo z zima i h1n1 nie ma zartow... wszystkiego najlepszego Czeslaw.

#63 MOCZYMORDA

MOCZYMORDA

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 11 grudzień 2009 - 20:48

Niedawno oglądałem na You Tube Suwalskie wiatraki i nawet powiem że bardzo mnie zafascynowały więc chciałem
się dowiedzieć czy odbędzie się ten występ z piosenkami o tych wspaniałych wiatrakach .Mój kolega i ja jesteśmy
zdecydowani wystąpić na tym występie ze swoim utworem,może kto coś wie na ten temat.

ADRES URZĘDU GMINY
16 - 404 Jeleniewo, ul. Słoneczna 3
TEL./FAX 0-87 568 30 22
www.sspen.pl/jeleniewo
E-MAIL - ug_jeleniewo@pro.onet.pl

Jeszcze trwa nabór ,,Artystów,, :D

#64 ~suwalczak bis~

~suwalczak bis~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 21:24

ADRES URZĘDU GMINY
TEL./FAX 0-87 568 30 22
www.sspen.pl/jeleniewo

plonne wasze nadzieje, suwalczak wykosi wszystkich, z Chicago przywiezie nawet wlasne hamerykansko dymy,ognie, fajerewerki, conffeti, 3 latynoski jako chorek i jedznoczesnie czirliders no i aparature naglasniajaca!

#65 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 21:31

Przed poworotem do Polski sprzedam kobiete: data rejestracji wrzesien 1972 r, 1 -szy wlsciciel, kolor bialo-rozowy, pochodzenie litewskie, uzywana, brak hamulcow, lubi gaz, lekko sie prowadzi,podgrzewane siedzenie, obnizone sportowe zawieszenie, automatyczne ssanie, dwie poduszki powietrzno-silikonowe, pelny lifting, bita tylko 2 razy, cena do uzgodnienia, jazda probna za free.

#66 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 21:46

Koncert będzie prowadził -Ojciec Józef[papa suwalczaka -Czesława]
całą imprezę rozpocznie nasz znany kolega-suwalczak-Czesław wraz zespołem,,Angielska klawiatura,,
chórki towarzyszące wspaniałemu soliście ,,suwalczakowi -,, Oddział Psychiatryczny,,
w przerwie koncertu Czesław będzie udzielał wywiadu dla radia ,,chlew,,
po przerwie wystąpi też znany artysta ,,Canak,, z zespołem Dałna oraz zaproszeni goście z Canady i
wielu artystów z całego świata i nawet zaświata
koncert zakończy się zdjęciem Czesława z gondoli wiatraka i odwiezieniem go do szpitala psychiatrycznego-tylko jak on tam wlezie na te śmigło

PS
Alkohol i środki psychopatogene na miejscu

#67 ~Prostak~

~Prostak~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 22:26

ADRES URZĘDU GMINY
TEL./FAX 0-87 568 30 22
www.sspen.pl/jeleniewo

Brawo!"MOCZYMORDA"dla artystów adres udostępniłeś a dla Czesia występ utrudniłeś
Zwiększy się konkurencja dla Czesława i przez to może nie osiągnąć szczególnego brawa
Teraz Cesiuk jest w wielkim dylemacie żeby wygrać to musi zmienić tekst piosenki z wiatrakami w temacie
Bo do tej pory Cesio swój utwór śpiewem trenował toś ty mu jego marzenia zmarnował
Wicek z kolegą z Elbląga swój występ już zarezerwowali a Cesio ma co raz więcej rywali
Ale Cesio jest chłop twardy i bojowy zapowiada że na występ jest gotowy
Już od dnia dzisiejszego Cesio będzie swój utwór trenował niemal do upadłego
Teraz na stronie canaka nikt się nie doczeka na Cesia suwalczaka

#68 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 22:47

Brawo!"MOCZYMORDA"dla artystów adres udostępniłeś a dla Czesia występ utrudniłeś
Zwiększy się konkurencja dla Czesława i przez to może nie osiągnąć szczególnego brawa
Teraz Cesiuk jest w wielkim dylemacie żeby wygrać to musi zmienić tekst piosenki z wiatrakami w temacie
Bo do tej pory Cesio swój utwór śpiewem trenował toś ty mu jego marzenia zmarnował
Wicek z kolegą z Elbląga swój występ już zarezerwowali a Cesio ma co raz więcej rywali
Ale Cesio jest chłop twardy i bojowy zapowiada że na występ jest gotowy
Już od dnia dzisiejszego Cesio będzie swój utwór trenował niemal do upadłego
Teraz na stronie canaka nikt się nie doczeka na Cesia suwalczaka

zobaczcie Czesia podczas proby - pamietacie jak pisal ze byl w Nowym Yorku? tam mial te proby - www.youtube.com/watch?v=KoTohLTzuvU

#69 ~Ojciec Jozef~

~Ojciec Jozef~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 23:04

kohaniutkie panocki
jo bede tenfestiwal wodzireiowal i juz wiem ze nagrodo bedzie worecak pronda z wiatrołapa i cesiuk moj synecek tej nagrodki nie pzyjmie
no jkk wezmie to go ta energiija moze zabic panocki to niu hihi tylo prad jon znacy sie suwalcakcesiuk powiadal zeby jo zamotal w glosowanio i zeby wyslo pierse mijeicce dlo iakisciego canaka ion gadal zeto zlyclowiek i nich go prad potarmosi to moze zestaniu na nigo nalazywac

#70 ~????????????~

~????????????~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 23:11

zobaczcie Czesia podczas proby - pamietacie jak pisal ze byl w Nowym Yorku? tam mial te proby - www.youtube.com/watch?v=KoTohLTzuvU

Przypomnij sobie co ty pisałeś g=ni=do dworska

#71 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 23:30

Przypomnij sobie co ty pisałeś g=ni=do dworska

co masz na mysli? nie bede ryzykowal, chyba ze popelniles blad w pisaniu to co jest blue

#72 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 23:51

prostak, dziekuje za wierszyk, i za ....tesknote; pomysl jak pobudzic suwalczaka.... jest uparty, pomija mnie konsekwentnie...

#73 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 18:23

prostak, dziekuje za wierszyk, i za ....tesknote; pomysl jak pobudzic suwalczaka.... jest uparty, pomija mnie konsekwentnie...

Ty canak bardzo uważaj na 'cobymysie' bo tu na twej stronie grasuje i nie rób sobie nadziei że Czesio się zjawi on gorzej się boi niż ty!

#74 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 18:33

Ty canak bardzo uważaj na 'cobymysie' bo tu na twej stronie grasuje i nie rób sobie nadziei że Czesio się zjawi on gorzej się boi niż ty!

to ja wiem, bo jak Cesiuk pisze na innych stronach to znacznie rzadziej niz przedtem, co jest dziwne bo widac bylo ze on lubi rozmawiac z ludzmi .... boi sie czerwonej komuny?

#75 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 04:16

Czeslaw Suwalczak=Chicken

#76 ~Prostak~

~Prostak~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 19:33

Czeslaw Suwalczak=Chicken

Witam cię canak !Może kilka uwag na początku jak widzę to na tym forum jest brak porządku
Przecież zauważyć nie trudno gdy nie ma Cesia to na forum jest bardzo nudno
A gdy Cesio czasem słowa swe wyuczone na pamięć internautom wklepuje
Natychmiast swych przeciwników do krytyki mobilizuje
To co widać na stronie "Józef Gajewski terroryzuje..."
Twoja strona zaczęła się z humorem i się ciągnie ale z wielkim uporem
Bo gdyby Cesio miał wielkie chęci to ci tu by dużo aktorów zanęcił
Ty też do tego się przyczyniłeś bo Cesia w kurczaka przemieniłeś
A ja dla Cesiuka mam przebój piosenki nowej na temat energii wiatrakowej
Najpierw Cesio musi zadecydować czy w Jeleniewie zechce się zaprezentować

#77 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 19:38

Witam cię canak !Może kilka uwag na początku jak widzę to na tym forum jest brak porządku
Przecież zauważyć nie trudno gdy nie ma Cesia to na forum jest bardzo nudno
A gdy Cesio czasem słowa swe wyuczone na pamięć internautom wklepuje
Natychmiast swych przeciwników do krytyki mobilizuje
To co widać na stronie "Józef Gajewski terroryzuje..."
Twoja strona zaczęła się z humorem i się ciągnie ale z wielkim uporem
Bo gdyby Cesio miał wielkie chęci to ci tu by dużo aktorów zanęcił
Ty też do tego się przyczyniłeś bo Cesia w kurczaka przemieniłeś
A ja dla Cesiuka mam przebój piosenki nowej na temat energii wiatrakowej
Najpierw Cesio musi zadecydować czy w Jeleniewie zechce się zaprezentować

Nawet gorzej niz kurczak, tylko Cesio wie co znaczy chicken po anglisku ps. thanks ponownie za wierszyk na stronie S-ka, byles blisko...

#78 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2009 - 22:47

Zdrowych i wesolych swiat Bozego Narodzenia zyczy specjalnie swemu virtualnemu Przyjacielowi Suwalczakowi jak i pozostalym Suchymwalczanom.

#79 ~Janosik~

~Janosik~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2009 - 18:16

Zdrowych i wesolych swiat Bozego Narodzenia zyczy specjalnie swemu virtualnemu Przyjacielowi Suwalczakowi jak i pozostalym Suchymwalczanom.

Chyba zapomniałeś że Cesio jest jeden ale w dwóch osobach więc musisz mu wysłać jeszcze jedno życzenie
suwalczakowi prawdziwemu!!!

#80 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2009 - 19:09

Chyba zapomniałeś że Cesio jest jeden ale w dwóch osobach więc musisz mu wysłać jeszcze jedno życzenie
suwalczakowi prawdziwemu!!!

Bije sie w piersi. Zgodnie z zyczeniem Twoich rodakow, masz 'prawdziwy suwalczaku' jeszcze jedno zyczenie. Ps. Jak myslicie, zrewanzuje sie, lub przynajmniej podziekuje?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych