Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JA, SUWALCZAK I W....

119 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2009 - 20:28

Witam wszystkich Suwalskich forumowiczów i życzę Wesołych Świąt.Często przeglądam wasze strony i muszę powiedzieć
że znowu stają się nudne to chyba że wszyscy zaczęliście krytykować w nadmiarze waszego Cesiuka
Można by tak powiedzieć że czasami z nim macie niesamowity ubaw.Jestem bardzo ciekawy kiedy zacznie się ten festiwal "piosenki wiatrakowej"
w Jeleniewie, jestem bardzo tym zainteresowany oczywiście z kolegą.

#82 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2009 - 21:13

Witam wszystkich Suwalskich forumowiczów i życzę Wesołych Świąt.Często przeglądam wasze strony i muszę powiedzieć
że znowu stają się nudne to chyba że wszyscy zaczęliście krytykować w nadmiarze waszego Cesiuka
Można by tak powiedzieć że czasami z nim macie niesamowity ubaw.Jestem bardzo ciekawy kiedy zacznie się ten festiwal "piosenki wiatrakowej"
w Jeleniewie, jestem bardzo tym zainteresowany oczywiście z kolegą.

Ja jako Canak dziekuje Ci z calego serca za zyczenia i takze zycze Tobie jak i Twoim najblizszym zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia. Ps. pozwol ze wyraze opinie na temat Cesia i nudy tutaj. Otoz winnym jest prokurator 'cobymysie' co specjalnym pismem wygonil mnie i pomimo, ze zalozylem specjalna stronke "Ja, Suwalczak..." to Cesiu wyglada, ze jest mocno od tamtej pory przestraszony i zlimitowal swoje posty do 1-2 dziennie no i mnie unika jak moze. Miejmy nadzieje ze podejmie Noworoczne postanowienie dotyczace zwiekszenia swej aktywnosci na tym forum.

#83 ~Cesiuk~

~Cesiuk~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2009 - 22:47

Ja jako Canak dziekuje Ci z calego serca za zyczenia i takze zycze Tobie jak i Twoim najblizszym zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia. Ps. pozwol ze wyraze opinie na temat Cesia i nudy tutaj. Otoz winnym jest prokurator 'cobymysie' co specjalnym pismem wygonil mnie i pomimo, ze zalozylem specjalna stronke "Ja, Suwalczak..." to Cesiu wyglada, ze jest mocno od tamtej pory przestraszony i zlimitowal swoje posty do 1-2 dziennie no i mnie unika jak moze. Miejmy nadzieje ze podejmie Noworoczne postanowienie dotyczace zwiekszenia swej aktywnosci na tym forum.

nie plec bzdur !!!!!!!!

#84 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2009 - 22:54

nie plec bzdur !!!!!!!!

to co nie zyczysz mi zdrowych swiat? musi ty Licvin? lale ty tez czeloviek i ja Tjebja lublju. Merry Christmas MY FRIEND !!!

#85 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 20:40

Czeslaw, nie zyczyl ani nie podziekowal Ty mnie za zyczenia swiateczne, to moze rzeknij cos na Nowy Rok, po anglisku NEW YEAR... news from last minute: "nie musimy kochac jeden drugiego, ale wskazane by bylo zyc kulturalnie" - autor: Batiuszka Josip Wasarionowicz Stalin.... Ps. czekam z zyczeniami do 11:58 PM czasu Chicago lub 23:58 czasu Volkanowskiego...a narazie pozdrawliaju

#86 ~Prostak~

~Prostak~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 23:34

Teraz zawitałem na Twojej stronie i chciałbym wyrazić kilka słów w Twojej obronie
Do Twych wpisów już się przyzwyczaiłem i jeszcze Cię nie wychwaliłem
Bo do tej pory te Twoje wpisy które przeczytałem to zawsze krytykę spotkałem
To wszystko zależy od charakteru człowieka który na Ciebie narzeka
A ja mam zdanie o Tobie że jesteś chłopcem rozrywkowym w dzisiejszej dobie
O już jest krótko przed północą więc zachęcam Cię do pisania z całą mocą
Życzę Ci Szczesliwego Roku Nowego zeby byl lepszy od starego!

#87 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 23:57

Teraz zawitałem na Twojej stronie i chciałbym wyrazić kilka słów w Twojej obronie
Do Twych wpisów już się przyzwyczaiłem i jeszcze Cię nie wychwaliłem
Bo do tej pory te Twoje wpisy które przeczytałem to zawsze krytykę spotkałem
To wszystko zależy od charakteru człowieka który na Ciebie narzeka
A ja mam zdanie o Tobie że jesteś chłopcem rozrywkowym w dzisiejszej dobie
O już jest krótko przed północą więc zachęcam Cię do pisania z całą mocą
Życzę Ci Szczesliwego Roku Nowego zeby byl lepszy od starego!

Sliczne dzieki!!! A ja zycze Tobie i Twoim Najblizszym, jezeli jestescie bogaci nie gorszego Nowego Roku 2010, a jesli jest Wam nieco trudniej, to znacznej poprawy losu....

#88 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 04:03

co suwalczak cesiu, nachlales sie i masz 'hangover', ze nic nie piszesz?

#89 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 07:43

co suwalczak cesiu, nachlales sie i masz 'hangover', ze nic nie piszesz?

Cesio od żony dostał na razie szlaban jak ona wytrzeżwieje to być może Cesia zastąpi i coś ciekawego napisze

#90 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 19:39

Cesio od żony dostał na razie szlaban jak ona wytrzeżwieje to być może Cesia zastąpi i coś ciekawego napisze

ale drodzy Suwalczanie musicie przyznac, ze z Cesia to ch.m, zadnych zyczen, ani swiatecznych ani noworocznych, zadnych podziekowan... gdzie on sie taki wychowal? musi na ulicy....a jak on wychowuje wlasne dzieci!? Cesiu gniewam sie na ciebie, dlatego pissze z malej litery ciebie...

#91 ~rzona Cesiuka~

~rzona Cesiuka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 21:31

ale drodzy Suwalczanie musicie przyznac, ze z Cesia to ch.m, zadnych zyczen, ani swiatecznych ani noworocznych, zadnych podziekowan... gdzie on sie taki wychowal? musi na ulicy....a jak on wychowuje wlasne dzieci!? Cesiu gniewam sie na ciebie, dlatego pissze z malej litery ciebie...

ty canak to sie nie zluj na mojego Cesiukka jon jest dla mnie strasetnie dobrem czlowiekiem jon jest w Wolkanie wychowany
i z ludziema zwonchany a jek chces to pocekaj jek jon wytrzezwieje to jon tobie zyczenia oferuje jakie Ty chces

#92 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 09 styczeń 2010 - 17:22

Chcialbym wszystkich, a szczegolnie 'rzone' Suwalczaka powiadomic, ze wpisy sygnowane przez prostego <canaka> nie sa moimi!!!

#93 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2010 - 18:52

Chcialbym wszystkich, a szczegolnie 'rzone' Suwalczaka powiadomic, ze wpisy sygnowane przez prostego <canaka> nie sa moimi!!!

O co tu w końcu biega?!Jest <suwalczak> <suwalczak prawdziwy> <suwalczak Cesiuk> <Cesiuk> <canak><Canak>
Czy to jest ten sam osobnik który robi zamęt na tym forum? Canak wytłumacz jeśli umiesz!

#94 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 11 styczeń 2010 - 23:29

O co tu w końcu biega?!Jest <suwalczak> <suwalczak prawdziwy> <suwalczak Cesiuk> <Cesiuk> <canak><Canak>
Czy to jest ten sam osobnik który robi zamęt na tym forum? Canak wytłumacz jeśli umiesz!

:o B) :angry: :D :D :P B)

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 09:15

Canak wytłumacz jeśli umiesz,jak odczytać emotikony żeby zrozumieć bo nie wiem czy to jest odpowiedż na zadane Ci pytanie!

#96 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 02:06

one oznaczaja zamieszanie jakie spowodowales swoim odkryciem i pytaniem, a wiec zdziwienie, detektyw potrzebny do rozwiklania zagadki, zlosc z zamieszania i zarazem twego pytania, usmiechy - bezczelna radosc z zamieszania, jezyczek to wiadomo ....a na koniec to ty sam, wiec zabaw sie w detektywa ..do rozwiklania nickow przez ciebie przytoczonych... tylko nie skacz po innych forach bo wpedzisz mnie w duzy klopot :o :D

#97 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 10:01

Canak wytłumacz jeśli umiesz,jak odczytać emotikony żeby zrozumieć bo nie wiem czy to jest odpowiedż na zadane Ci pytanie!

Canak jest stażystą odrabia staż więc chodzi nie o jakość wpisów tylko o ilość :D

#98 ~Sterling~

~Sterling~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 18:00

Canak jest stażystą odrabia staż więc chodzi nie o jakość wpisów tylko o ilość :D

uwazasz ze 33 posty do tak duzo!? :rolleyes:

#99 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 18:55

uwazasz ze 33 posty do tak duzo!? :rolleyes:

A co sądzisz o Spocyku zapewne ma o dwieście postów więcej niż Canak.Skacze po wszystkich forach i nie zdarzyło mu się
żeby chociaż jeden mądry post wpisać,gdzie by się nie ukazał natychmiast otrzymuje krytykę
Na dodatek jest starszy dziennikarz i przez to psuje reputację uczciwym dziennikarzom!

#100 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 20:46

A co sądzisz o Spocyku zapewne ma o dwieście postów więcej niż Canak.Skacze po wszystkich forach i nie zdarzyło mu się
żeby chociaż jeden mądry post wpisać,gdzie by się nie ukazał natychmiast otrzymuje krytykę
Na dodatek jest starszy dziennikarz i przez to psuje reputację uczciwym dziennikarzom!

Dziekuje za obektywnosc :lol: i ....dodawanie mi otuchy. To nie pozwala mi Was sympatykow mego nicka opuscic! :D Martwi mnie to ze moj friend opuscil mnie i nie ma wiecej takiej wesolosci. Bede musial odwolac sie do Spocyka! Spocyk co masz do powidzenia!? Tylko nie zaluj slow, bo tu w sychywwalkach nie placi sie za nie! :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych