Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak poradzić sobie z trądzikiem

80 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Murkao~

~Murkao~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 19:41

Z trądzikiem trzeba trochę powalczyć i to zajmie nie jeden miesiąc. Najlepiej od razu robić kilka rzeczy jednocześnie, a wiec stosować rożne kremy i żele (np. bardzo skuteczny jest Alaclarin), dbać o higienę, odżywiać sie zdrowo, i używać mniej kosmetyków (a najlepiej w ogole nie używać)!

#22 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 12:23

Aplikator na wypryski HB, poza tym starajcie się dbać o odpowiednią systematyczność. W ten sposób powinno się udac wyeliminować trądzik, nawet łącznie z zaczerwienieniami. W moim przypadku o zadowalające efekty nie było trudno, ale też skala problemu nie była specjalnie duża.

#23 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 07:19

Po pierwsze trzeba nauczyć się trzymać ręce z dala od twarzy, ja dodatkowo odstawiłam mleko i czekoladę. A czymś co najlepiej zadziałało był krem Alaclarin. Po około 2 tygodniach widziałam poprawę i nie mam już nawrotów i nic się już nie dzieje.

#24 gosia89

gosia89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 11:42

odstawienie słodyczy jest jednym z najważniejszych rzeczy które pomogą w walce z tradzikiem, ja od początku swojego problemu leczyłam sie właśnie u dermatologa i tak jak Kajtus tobie nie pomoagały mi antybiotyki a na większośc miałam jakieś reakcje uczuleniowe, a że trafiłam na naprawdę dobrego dermatologa odstąpił w końcu od drogich antybiotyków jak widział że nie działaja i zaproponował mi naturalne tabletki Derminax, mówił że są one jednymi z lepszych dostępnych bez recepty i sutecznych, znalazłam sobie info na stronce i już drugie wakacje wychodze na plaże bez makijażu :) a zazwyczaj tak robilłam żeby zakryć moje okropne niedoskonałości

#25 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 07:05

Produkt nazywa się aplikator na wypryski HB, ale wymaga on systematyczności. Nie zmienia to jednak faktu, że to jeden z niewielu kosmetyków, które rzeczywiście skutecznie odmieniają cerę i to w krótkim czasie.

#26 michas

michas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:56

Mi z wiekiem trądzik sam ustapił, chociaz tez korystałam z rozych preparatów dostępnycn na rynku, pamiętam, ze łykalam jakies tabletki (niestety nie podam nazwy, ledwo je moja pamiec kojarzy  :unsure:

tak czy ianczej tez słyszałam o tym sposobie, zeby odstawic slodycze - moje kolezanki, które bardzo nakrecały sie na dbanie o cerę czekolady w ogole nie ruszały...

#27 kasiagu

kasiagu

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 14:50

Kakao często właśnie potęguje problemy z cerą, mi się od czasu do czasu zdarza wysyp, słodyczy w zasadzie nie jem więc nie wiem od czego to, ale po kremie qcera dosyć szybko przechodzi i wydaje mi się, że mniej mi się już pojawia krost.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 16:09

Od paru lat nie mogę sobie poradzić z trądzikiem.Zawiodły nawet antybiotyki.Ja już nie wiem co mam z ty robić.Może wy mi jakoś pomożecie,znacie może jakieś skuteczne sposoby?

spróbuj krem niszcz pryszcz. ten niedrogi kremik uratował moją pewność siebie i samopoczucie, bo już nie dawałam rady. Teraz mogę dumnie iść nawet na basen bez makijażu ^^

#29 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 13:20

Spróbujcie z aplikatorem na wypryski HB - w zasadzie cerę diametralnie odmienia i przywraca jej normalność w krótkim czasie, ale oczywiście wszystko wymaga solidnego podejścia do pielęgnacji. Nic nie dzieje się samo z siebie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:28

Od siebie mogę polecić krem qcera, jest na bazie kwasów azelainowego, pirogronowego, stosuje się go raz dziennie, na noc :), mi pomógł.

#31 ~amaha~

~amaha~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:42

Szybko zadziałał ten krem?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 15:54

u mnie tak mniej więcej o 2-3 tygodniach, trzeba trochę cierpliwości jak do wszystkiego zresztą :) Ważne , że działa,

#33 ~gastarel~

~gastarel~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 13:32

Aplikator na wypryski HB - stosowany systematycznie. Pewnie, że od razu zmiany nie nadchodzą, one pojawiają się stopniowo, ale docelowo cera wygląda idealnie, jest pozytywnie odmieniona, ładna i zdrowa. Sama na to musiałam trochę poczekać, ale na dobrą sprawę - nie mam na co narzekać.

#34 dorotka

dorotka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2016 - 21:20

Mi pomógł pozbyć się trądziku dermatolog + kosmetyczka. Jadłam tabletki aby od wewnątrz zniszczyć wszystkie bakterie i oczyszczałam twarz peelingiem z kwasu migdałowego od zewnątrz i dało super efekt. Kosmetyczka z Instytutu New Look bardzo dokładnie opowiedziała mi kiedy i jak postępować z ta skóra trądzikową. Jej wiedza była bardzo obszerna jestem mega zadowolona. Każdemu polecam taką terapię.

#35 ~pitrel~

~pitrel~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 13:15

Wystarczy systematyczne stosowanie takie aplikatora na wypryski HB - u mnie zdecydowanie to wystarczyło i doprowadziło do wzmocnienia cery. Wszystko trwało dosyć długo, zmiany przychodziły stopniowo, jednak docelowo osiągnęliśmy to, czego chcieliśmy.

#36 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 10:27

Od paru lat nie mogę sobie poradzić z trądzikiem.Zawiodły nawet antybiotyki.Ja już nie wiem co mam z ty robić.Może wy mi jakoś pomożecie,znacie może jakieś skuteczne sposoby?

tradzki na twarzy . pl

#37 ~miksmiks~

~miksmiks~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 13:28

Wystarczy aplikator na wypryski HB, aby tylko był stosowany systematycznie i wtedy docelowo zmiany na pewno nadejdą. U mnie tak to wyglądało - udało się uzyskać dokładnie to czego chciałam i liczę, że tak już będzie dalej.

#38 ~Maśka~

~Maśka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 14:20

spróbuj krem niszcz pryszcz. ten niedrogi kremik uratował moją pewność siebie i samopoczucie, bo już nie dawałam rady. Teraz mogę dumnie iść nawet na basen bez makijażu ^^

Dokładnie tak!!! Też korzystam z tego kremu :)

#39 ~kaperdal~

~kaperdal~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 12:28

Aplikator na wypryski HB - ale też wszystko zależy od tego, jak wygląda ta cera, jakie zmiany na niej widać i co trzeba zrobić, żeby faktycznie utrzymać ją w normalności. U mnie te zmiany przychodziły stopniowo, ale docelowo udało się uzyskać to co chciałam.

#40 ~vivir~

~vivir~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 09:03

dużo jest czynników, które przyczyniają się do powstania trądziku, na pewno jak chcesz się go pozbyć warto zasięgnąć porady specjalisty. A na mnie bardzo dobrze podziałały peelingi przygotowane z soli salco. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych