Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak poradzić sobie z trądzikiem

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kamilabar~

~kamilabar~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 12:32

Ja unikam słońca.Nakładam codziennie krem z faktorem 50 bo zauwazyłam,że słońce sprawia,że zmiany trądzikowe na mojej twarzy się nasilają. Od kiedy staram się nie wychodzić tak na słońce twarz wyglada lepiej.

Poza tym dwa razy dziennie używam na twarz serum Sevolium. Nie jest to najtańszy kosmetyk ale zaufałam mojemu dermatologowi i obecnie nie jestem w stanie napatrzyć się na twarz. Wprawdzie nie jest jeszcze wolna od wszystkich wyprysków ale za to jej stan jest o wiele lepszy. Zdarza mi się juz nie wychodzić na zewnętrz bez podkładu aby nie straszyć ludzi :P 

#42 ~kartos~

~kartos~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:28

Aplikator na trądzik HB, powiedzmy, że kilka tygodni i ślady nie powinny być widoczne, a przynajmniej u mnie tak to wyglądało. Pewnie, że wszystko dzieje się stopniowo, ale u mnie udało się to ogarnąć bez jakichkolwiek zaczerwienień, cera wygląda idealnie.

#43 ~Franceisse~

~Franceisse~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 09:32

Ja również jestem w trakcie kuracji Sevolium. Nie bedę tutaj pisała ile już kosmetyków stosowałam na trądzik bo było tego sporo ( łącznie z ciężkimi retinolami...). Jednak to daje chyba najlepszy efekt. Sama bez makijażu raczej się nie pokażę na mieście bo mam okropne blizny , do których powoli się przymierzam laserowo aby usunąć. Muszę jednak przyznać,ze jest o wiele lepieji. Wcześniej było o wiele gorzej bo pryszcze rozlewały się w duże ropne pola na twarzy. Teraz są jedynie widoczne punktowo. 

#44 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 12:21

Chyba już nawet się pojawiał, ale generalnie spróbujcie z aplikatorem na wypryski HB, bo wiem jak dużą daje zmianę. Powiedzmy, że u nas wszystko działo się stopniowo, dopiero po pewnym okresie zaszły większe zmiany i cera zaczęła wyglądać w miarę normalnie, ale z dnia na dzień takich efektów to wy się nie spodziewajcie. To musi trwać.

#45 ~olka89~

~olka89~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 14:31

Ja zwykle robiłam zakupy w popularnych sieciach drogeryjnych, ale niektóre kosmetyki do makijażu nie były trwałe. Koleżanka poleciła mi sklep Coletia.eu, bo wyleczyła się, dzięki nim z trądziku i to dość poważnego. Bardzo duże problemy miałam po nałożeniu makijażu ze stanem cery. Postanowiłam zainwestować w balsam maskujący Benefit the POREfessional. Małe opakowanie, ale bardzo wydajne, bez problemu pod makijaż, żeby zyskać gładką cerę, leciutki balsam. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych produktów w kosmetyczce.

#46 ~melasa~

~melasa~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 15:24

A próbowałaś kiedyś oleju z wiesiołka (kapsułki, Gal)? Pomaga przy problemach skórnych, może pomoże i Tobie. Ja mając 16-17 lat walczyłam z trądzikiem, ale szczęśliwie się z niego wyleczyłam. Do tego chodziłam co równe 3 tygodnie do kosmetyczki na oczyszczanie skóry i zabiegi dla skór trądzikowych i łojotokowych. Pomogło.

#47 ~koreson~

~koreson~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 12:17

Aplikator na wypryski HB, stosowany systematycznie. Dał dużą zmianę, wypryski wyeliminował, łącznie ze śladami. Wygląda to naprawdę w porządku, dało dużą odmianę, a przede wszystkim ta cera wygląda jak należy. Ale jak będzie dalej to trudno powiedzieć.

#48 ~gal93~

~gal93~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 10:47

Ja również jestem w trakcie kuracji Sevolium. Nie bedę tutaj pisała ile już kosmetyków stosowałam na trądzik bo było tego sporo ( łącznie z ciężkimi retinolami...). Jednak to daje chyba najlepszy efekt. Sama bez makijażu raczej się nie pokażę na mieście bo mam okropne blizny , do których powoli się przymierzam laserowo aby usunąć. Muszę jednak przyznać,ze jest o wiele lepieji. Wcześniej było o wiele gorzej bo pryszcze rozlewały się w duże ropne pola na twarzy. Teraz są jedynie widoczne punktowo. 

też uzywam. Długo się wachałam czy kupić czy nie bo tanie to nie jest... ale opłacało się. Wcześniej przetestowałam wiele innych srodków ale mogę powiedziec,ze sevolium było najlepszą decyzją jaką podjęłam od wielu , wielu lat. Efekt jest i jest bardzo dobry, pryszczy mamo wiele mniej . Nadal oczywiście są ale nie zlewają się w takie duże czerwone plamy pryszczy jak wcześniej. 

#49 ~miriana~

~miriana~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 11:06

Jakby ktoś odkrył jeden skuteczny przepis na to jak zwalczyć trądzik  to byłby milionerem :P Mi również pomoglo serum Sevolium. Może nie usunęło wszystkich pryszczy ale różnicę widze i jest ona tak znacząca, że nie nakladam juz tony tapety jak wczęsniej. Pryszczy jest mniej i jakby syfki łatwiej się goją. Wadą jest rzecz jasna cera ale czego się nie robi dla urody :P 

#50 ~alienna~

~alienna~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 13:20

Witam. Również zakupiłam sevolium po przeczytaniu większości pozytywnych opinii. Pomimo wysokiej ceny spełniło moje oczekiwania i okazało się bardzo fajnym kosmetykiem dla mojej skóry! Wspomaga moją trądzikową cerę. Za kazdym razem  gdy budzę się rano i spoglądam w lustro widze coraz mniej trądzikowych zmian.  Skład bardzo dobry . Same naturalne składniki. 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 11:53

Sama początkowo do sevolium nie bylam przekonana. Głównie z racji ceny ( do najtańszych kosmetyków nie należy). Jednak moja dermatolog to zachwalała i postanowiłam sobie kupić skoro i tak już wydałam tyle kasy na leczenie trądziku. I faktycznie efekty są o wiele lepsze niż po większości preparatów jakie stosowałam do tej pory  B)

#52 besmer

besmer

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2017 - 15:51

Mi dermatolog polecił stosowanie kremu, który sie nazywa cynkoderm. I powiem szczerze, że działa bardzo dobrze, bo ilosć wyprysków sie zmniejszyła

#53 ~perr~

~perr~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 13:59

Mi w leczeniu trądziku bardzo pomagają kąpiele z dodatkiem żywej soli magnezowej. Polecam.

#54 ~agatata~

~agatata~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 10:28

Niestety w moim przypadku żadne kremy nie pomagały , po trądziku zostały brzydkie blizny, których zawsze się wstydziłam, niczym nie mogłam ich zakryć, żaden puder, korektor itp. Dlatego zdecydowałam się na laser... i żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam. Efekty są super, zabiegi miałam robione w Elite w warszawie, teraz w końcu mam ładniutką, gładziutką buźkę ao takiej zawsze marzyłam.

#55 ~MysiaMarysia~

~MysiaMarysia~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 13:00

U mnie już nie tyle trądzik z czasem był problemem, co blizny po nim... takie czerwone plamy... Ile to można korektorem przykrywać. Zainwestowałam w zabieg laserem w profesjonalnej klinice (Beauty Duty), przeprowadzono ze mną dokładny wywiad i stwierdzono, że nie ma przeciwwskazań. Jaka jestem wdzięczna za ten wynalazek! W końcu plamy się rozjaśniły.

#56 ~Agness~

~Agness~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 13:46

Na blizny potrądzikowe dobrze robi mikrodermabrazja i/lub laseroterapia. Stan skóry poprawia olej z wiesiołka - dobry jest polski Gal. Moim skromnym zdaniem radzenie sobie samemu z trądzikiem jeszcze dla nikogo nie skończyło się dobrze. W takich przypadkach dobry dermatolog jest na wagę złota. 

#57 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 08:07

Przy trądzik warto zmienić dietę i ogólnie zacząć bardziej zdrowy i aktywny tryb życia prowadzić, bo wtedy cera się zmienia. Do tego warto używać dobrych kosmetyków do oczyszczania i nawilżania skóry. Ja mam krem nano one, który nawilża i do tego działa kojąco na trądzik. Dzięki temu skóra jest odżywiona i z mniejsza liczbą wyprysków. 

#58 ~Illanna~

~Illanna~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:39

Maść ichtiolowa również jest niezła. Chociaż dla mnie zbyt bardzo śmierdziała mruga Nie byłam w stanie jej stosować. U mnie największe działanie miała zmiana pielęgnacji: 
dokłądne oczyszczanie cery 
lepsza dieta 
picie duzych ilości wody 
i przestawienie się na kosmetyki naturalne. Do cery trądzikwej świetne jest serum Sevolium ( redukuje pryszcze oraz skład ma bardzo dobry). Ewentualnie kosmetyki od sylveco.

#59 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:26

W moim przypadku antybiotyki też nie pomagały, maści tylko na chwilę, a gdy przestawałam je stosować od nowa byłam wysypana. Dermatolog w końcu polecił mi olej CBD. Kupiłam go na nasionamari i muszę przyznać, że efekty są zaskakująco dobre :)

#60 ~Miłka~

~Miłka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 21:17

Mi na trądzik pomógł zabieg laserem Ellipse w Vici Clinic w Krakowie. Trądzik po tygodniu zupełnie, trwale zniknął. Jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam, bo dzięki temu wreszcie odzyskałam pewność siebie i czuje się ładna :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych