Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak przygotować się do ciąży?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 09:21

W przyszłym roku będziemy się starać o potomka. Już na samą myśl bardzo się cieszę, ale mam też pewne obawy. Byłam już u mojego lekarza, ale on powiedział mi, że wystarczy kwas foliowy. Wybieram się jeszcze do innego, który później docelowo będzie prowadził moją ciążę. O co powinnam zapytać i jak wy się przygotowywałyście?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 17:57

idz do ksiedza on w temacie koscielnego posuwa ze hohohoho

#3 ~allaa~

~allaa~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 21:59

mój ginekolog mi zalecił branie kompleksu witamin i jeszcze przed ciążą zaczęłam brać mamadha premium. Tam opórcz kwu foliowego jest też dużo dha, ważnego dla rozwoju mózgu, magnez, witamina D i jod, ktory też u mnie byłw skazany bo miałam problemy z tarczycą, zresztą polskie towarzystwo ginekologiczne też te 5 składników zaleca

#4 ~kumza~

~kumza~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 16:47

ja sobie kupiłam kwas foliowy i magnez, chcemy zacząć starać na wiosne czy j€ż witainy brać?

#5 ~aggata~

~aggata~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 23:56

ja sobie kupiłam kwas foliowy i magnez, chcemy zacząć starać na wiosne czy j€ż witainy brać?

to jak najbarfdziej dobry moment na przygotowania, kup sobie mamadha premium zamiast brać kilka rzeczy to weźmiesz jeden suplement,  on ma tez jod, który jest wązny dla układu nerwowego, DHA , witaminę D3.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych