Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~alexis222~

~alexis222~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 13:50

Tutaj jest spis bardzo fajnych naturalnych preparatów wspomagających odchudzanie bez stosowania diety -

#2 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 07 luty 2014 - 14:03

Jeść zdrowo i rozsądnie, to najlepszy sposób na zdrowe zrzucenie zbędnej wagi.

#3 M-i-l-a

M-i-l-a

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 luty 2014 - 20:40

Jeść zdrowo i rozsądnie, to najlepszy sposób na zdrowe zrzucenie zbędnej wagi.

Zgadzam się z tym. Systematyczne posiłki w równych odstępach czasu co 3h. Żadne tabletki i tym podobne.

#4 SherlokHolm

SherlokHolm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2014 - 15:11

i zacząc aktywnie żyć. Większa ktywność fizyczna zwieksza spalanie zbednym tkanek.

#5 ~bianka~

~bianka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 18:30

Tak całkiem bez diety to chyba się nie da. Bo jednak jak człowiek za dużo je w stos. do potrzeb, to zazwyczaj gdzieś to się odkłada (u mnie w bioderkach). Ale u mnie np. dobrze się sprawdza figura no-apetite, bo łaknienie mi zmniejsza i nie podjadam między posiłkami, więc może tego spróbuj :)

#6 M-i-l-a

M-i-l-a

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 luty 2014 - 10:01

Tak całkiem bez diety to chyba się nie da. Bo jednak jak człowiek za dużo je w stos. do potrzeb, to zazwyczaj gdzieś to się odkłada (u mnie w bioderkach). Ale u mnie np. dobrze się sprawdza figura no-apetite, bo łaknienie mi zmniejsza i nie podjadam między posiłkami, więc może tego spróbuj :)

Zdrowe odżywianie. Żadne katujące diety.

4-5 posiłków dziennie , ostatnina 3 h przed snem. I nie podjadać między posiłkami.

Posiłek to też jabłko albo jogurt. Mniejsze porcje a częściej.

Omijać szerokim lukiem smażenie i słodkości. Parowanie, gotowanie, pieczenie. Dużo warzyw  . Dostosować jadłospis do swoich potrzeb. No i aktywność fizyczna ok. 50 min dziennie albo chociaż 3 razy w tygodniu.

Nie ma mowy, że się nie schudnie.

Użytkownik M-i-l-a edytował ten post 11 luty 2014 - 10:02

#7 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 11 luty 2014 - 11:23

Systematyczna aktywność fizyczna też jest bardzo ważna, nie można o niej zapowinać. Jeżeli chodzi o szczupłą sylwetkę, to chyba najważniejszy jednak jest zdrowy rozsądek, cokolwiek będziemy robić.

#8 M-i-l-a

M-i-l-a

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 luty 2014 - 14:25

Systematyczna aktywność fizyczna też jest bardzo ważna, nie można o niej zapowinać. Jeżeli chodzi o szczupłą sylwetkę, to chyba najważniejszy jednak jest zdrowy rozsądek, cokolwiek będziemy robić.

Zgadzam się. Musimy zwracac uwage co jemy . Zdrowa dieta to 80-90% sukcesu, reszta ćwiczenia.

#9 muminka

muminka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 17 luty 2014 - 12:32

Dokładnie i zarówno w diecie jak i w ćwiczeniach trzeba znać umiar

#10 olaf22

olaf22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 luty 2014 - 11:19

Nie ma sensu jeść jakieś tabletki gdy się nie ma odpowiedniej diety i ruchu. Waga wróci po pewnym czasie z powrotem, czasem nawet może być gorzej, więc dieta i ćwiczenia są najważniejsze a nie jakieś tabletki. Słyszałem, że niektóre bardzo mocno obciążają wątrobę.

#11 SherlokHolm

SherlokHolm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 luty 2014 - 15:00

Ale mamy przeciez społeczeństwo lekomanów i tabletkomanów. Na wszystko znajdzie się jakas cudowan tabletka: połkniesz i cud!

#12 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 08:19

Podstawa to 3l wody i 0 słodyczy.

#13 ~ania96~

~ania96~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 07:35

Spalacz warto  1-2  brac  (koszt  ok  3zł)

i białka dużo jeść

wody 2.5 litra na dobe minimum

#14 wera87

wera87

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 marzec 2014 - 15:09

Moim zdaniem podstawą jest sport ;) Nawet jak zjesz sobie jakieś ciacho, a potem pobiegasz czy pojeździsz na rowerze, kalorie Ci się spalą ;)

#15 nhieuquadi

nhieuquadi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2014 - 15:30

Zwiększenie ktywnosc może zwiększyć spalanie tkanki nie jest to konieczne  ^_^

#16 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 11 kwiecień 2014 - 08:39

Wspomniano wyżej o preparatach wspomagających odchudzanie - to wielki błąd, na takich preparatach już niejeden się "przejechał",wystarczy tylko patrzeć na to co się i ile czego je. Nie opychać się,odrzucić słodycze,pić dużo wody mineralnej,niegazowanej,jadać w małych ilościach 5 x dziennie i przede wszystkim ruszać się,nie siedzieć przed komputerem,życie aktywne więcej zdziała niż jakiekolwiek preparaty czy drastyczne odchudzanie się typu ..nic nie będę jeść.....

#17 ~Gabrielka~

~Gabrielka~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 16:51

Preparaty śliska rzecz. Prędzej sięgnęłabym po systemy odchudzania takie jak dieta cambridge, gdzie je się zarówno gotowe posiłki jak i normalne jedzenie. Moja siostra schudła w ten sposób 15 kg i nie nadrobiła jak do tej pory. No ale fakt - zmienili jej nawyki żywieniowe i je teraz bardzo zdrowo.

#18 firletka

firletka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:19

Tutaj jest spis bardzo fajnych naturalnych preparatów wspomagających odchudzanie bez stosowania diety -

5 posiłków dziennie, co 3 h, ostatni posiłek na 3 h przed spaniem, a nie jak niektórzy mawiaja o 18.00 ruch: spacery, kijki, rower

#19 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 07:01

Oczywiście ważna jest zmiana stylu żywienia żadne proszki czy głodzenie się nie pomoże. Sama nie raz próbowałam różnych diet cud które są cudowne ale po pewnym czasie tracisz całą energię i jesteś senna. Każdy organizm żeby dobrze funkcjonował potrzebuje paliwa podaje namiar na panią która wszystko wytłumaczy i zmieni życie na przyjemne i szczupłe strefazmian.wix.com/strefazmian

#20 ~stracona kasa na grubasa~

~stracona kasa na grubasa~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 06:42

Wtakim razie siostrze grozi poprawczak za nieumyslne spowodowanie smierci

żenada ! szwajcaria dała tyle kasy a grubasy tylko po 3-4 kilo schudły a wystarczy kolacji nie jeść i efekt ten sam po miesiącu darmo

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bez diety, naturalne preapraty, schudnąć, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych