Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gabrielka~

~Gabrielka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 22:16

No nie do końca - nie każdy ma taką samą przemianę materii, nie każdy może się ruszać, nie każdy tak samo przyswaja węglowodany, weź to pod uwagę.

#22 ~Gabrielka~

~Gabrielka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 19:07

O, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest online. Dzęki, na pewno sobie przejrzę! :)

#23 aleksandraaa

aleksandraaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 16:54

Warto też zajrzec na ich FB tam też mają różne pomysły.

#24 ~LOOKER~

~LOOKER~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 07:31

Patrząc po fotkach z GW z weekendu  Jurowce/Supraśl  1/2  z nich to same  zapasione ludziska, aż wstyd, nie jedzcie tyle !   i  radze 3/4 diety to warzywa i ryby !

#25 olejanka

olejanka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 23:32

sport regularnie to jedno, a drugie to regularne, zdrowe i spokojne jedzenie posiłków w określonych porach dnia , co zwiększa metabolizm i sprawia, że organizm sam wie dobrze co ma robić dlatego stopniowo chudnie a my nie czujemy się głodni i winni czemukolwiek :)

#26 krosagro

krosagro

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2014 - 08:13

Też uważam, że podstawą jest sport + zdrowe jedzenie. Mniej cukru (słodyczy) i soli. Dużo wody (ok. 2-2,5l dziennie)

(reklama)

Użytkownik M-GW edytował ten post 13 październik 2014 - 08:37
Wróć do regulaminu.

#27 ~al~

~al~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 16:39

ja w cztery miesiace schudłem 6 kg i jem jak zawsze tyle samo chodze raz w tygodniu na saune parowa

#28 ~nattallia~

~nattallia~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 04:47

U mnie sprawdzają się suplementy na odchudzanie. Nie wierzyłam, że mogą być skuteczne, ale się myliłam. Ważne jest jednak to, gdzie się je kupuje. Ja wybrałam (reklama) i mogę powiedzieć, że po pierwsze, są skuteczne, a po drugie, bezpieczne. Jednak nawet dobra odżywka to za mało, by schudnąć, ponieważ najlepsze efekty daje wtedy, gdy się regularnie ćwiczy, co mi zresztą w zupełności odpowiada:) 

Użytkownik M-GW edytował ten post 20 listopad 2014 - 07:23
regulamin

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 10:14

Też uważam, że podstawą jest sport + zdrowe jedzenie. Mniej cukru (słodyczy) i soli. Dużo wody (ok. 2-2,5l dziennie)

(reklama)

0 cukru 0 soli i 0 chleba  - to podstawa.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bez diety, naturalne preapraty, schudnąć, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych