Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~alice~

~alice~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:13

Przydadzą się porady, ja postanowiłam schudnąć, bo w sierpniu jadę do Bułgarii i trzeba jakoś wyglądać nad basenem i plaży. Póki co jestem na diecie lightdiet. Mam karnet na siłownię i piję dużo wody. Czasem to i ponad 3 litry  

#2 ~karolina86~

~karolina86~
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 14:40

diet przerobiłam tysiące i zawsze z efektem jojo. tym razem postawiłam na 5 posiłków dziennie i saunę karbonową. kilogramy szły regularnie, bez najmniejszych zastojów wagowych. gdy zgrzeszyłam czekoladą, od razu wskakiwałam do sauny karbonowej, która to ze mnie ''wypalała''. poprzednie diety, kończyłam właśnie dlatego, że po tym, jak rzuciłam się na czekoladę, szło na marne to, co wypracowałam. a tu proszę, moje grzechy, wcale nie skutkowały podwyższeniem wagi. z sauny korzystam do dzisiaj, szczególnie po imprezach/nasiadówach, w których zjem za dużo. wagę trzymam już ponad rok. całe szczęście, że obejrzałam w tv program o saunie, uratowała mi życie. w końcu się nim cieszę i z chęcią patrzę w lustro.

#3 KwantoMed

KwantoMed

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2018 - 17:25

Szybko schudnąć znaczy poznać przyczynę nadwagi. Według 5 Praw Natury jest to specjalny program biologiczny biegnący w organizmie. Jest wiele osób, które mimo diety i ćwiczeń, nie mogą schudnąć. Dlaczego? Obejrzyjcie odcinek serialu terapeutycznego na temat nadwagi. Pełna informacja będzie na wykładzie 17 maja we Wrocławiu, Fundacja u Źródeł. ul. Lelewela 4, godz 18.30

#4 ~IwonaG~

~IwonaG~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 12:45

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 00:58

Tak jak ja. Czyli udać się do dietetyka. On rozpisze dietę. Potem zamówić iqmango. Kupić karnet na siłownię i się tego trzymać. Na pewno się uda.

#6 ~beverly~

~beverly~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 11:35

Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Gosią, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Polecam.

#7 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:15

Slimunox to rzeczywiście najlepsze tabletki na odchudzanie, testowałam różne, ale te zapewniły najlepszy efekt, oprócz ich stosowania ćwiczę też z Ewą polecam również bo ma fajne ćwiczenia .A połaczenie tabletek i ćwiczeń w moim przypadku dało super efekty.

#8 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 18:14

Warto podpytać znajomych w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.

Nowy bot-jełop atakuje. Głupi jak chiński trampek.

#9 ~Kamila2~

~Kamila2~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 21:47

Takim spoko sposobem na pewno są cateringi dietetyczne, nie schudniemy jakoś niewyobrażalnie w ciągu miesiąca, ale to na pewno dobry i zdrowy sposób na zrzucenie kilogramów ;). Mam mniammniamcatering.pl/ i na prawdę wiedzę różnice nie dość, że w moim wyglądzie to jeszcze dużo lepiej się czuję!!!

#10 ~sanderuska25~

~sanderuska25~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:40

najlepszym, najzdrowszym i najbardziej skutecznym sposobem na schudnięcie do wakacji jest catering dietetyczny - ja obecnie jadam z wysmakowani.waw.pl i chudnięcie jest bardzo przyjemne :) jadam bardzo smaczne i fajnie zbilansowane posiłki na diecie FIT, czuje się lekka i zauważyłam poprawę nie tylko jeżeli chodzi o sylwetkę ale rownież poprawiła się kondycja mojej cery 

#11 ~viennqa~

~viennqa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 23:48

Myśle, że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze.
Z czystym sumieniem mogę polecić Anitę kom. 792 076 886, u niej znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Adipex Long. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. Tłumi odczucie głodu a jednocześnie podkręca metabolizm. Waga bardzo szybko i ładnie spada. Efekty widać już po pierwszym tygodniu. Polecam

#12 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:48

Pomoge ci schudnac, zadbac o forme jeszcze przed latem, prowadzę program odzywczo odchudzajacy bez restrykcyjnych diet, zapraszam po szczegóły na instagram justyna732

#13 ~mira34~

~mira34~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 20:04

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;)  Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

#14 ~Wiktoria211~

~Wiktoria211~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 18:22

Mi antykoncepcja narobiła bałaganu z wagą. Aktualnie stosuje Cyclotest MyWay- komputer cyklu, czuje się lepiej i wyglądam zdrowiej. Myślę,że trzeba aby schudnąć analizować swój tryb życia, dietę, leki i wdrożyć więcej wysiłku fizycznego. Dobrym pomysłem jest fitness, pływanie. 

#15 Tantos

Tantos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 16:03

Co roku to samo pytanie - jak szybko schudnąć przed wakacjami. Formę na lato nie robię się miesiąc przed latem. Można schudnąć 5-8kg w miesiąc, ale po pierwsze nie jest to zdrowe, a po drugie spadek wagi jest podyktowany utratą wody. 

Sęk w tym, żeby poprzez regularne treningi i zbilansowaną dietę, powoli spalać tłuszcz. Polecam dobrego dietetyka oraz jakąkolwiek aktywność fizyczną - najlepiej żeby aktywowała jak najwięcej mięśni. Pozdrawiam i do usłyszenia za rok :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych