Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak wam podoba się nowy serwis?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 21:27

Jak wam podoba się nasz nowy serwis. Piszcie tutaj o swoich niezapomnianych imprezach i pozdrawiajcie znajomych

#2 ~Jaś~

~Jaś~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 19:43

Fajny. Trochę strach chodzić na biby, bo jeszcze ktoś wyczai ciebie nie tam gdzie powinieneś być ;)

#3 ~rett~

~rett~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 21:21

Jak wam podoba się nasz nowy serwis. Piszcie tutaj o swoich niezapomnianych imprezach i pozdrawiajcie znajomych

Znakomita reklama pijaństwa. Gratulacje. Ciekawe jak nisko upadną białostockie dziennikarki w pogoni za kasą?

#4 ~Wujek samo zło~

~Wujek samo zło~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 22:34

Znakomita reklama pijaństwa. Gratulacje. Ciekawe jak nisko upadną białostockie dziennikarki w pogoni za kasą?

O jaki purytanin się znalazł. Za często zalewałeś robaka, że taki świety się zrobiłeś? Czy zawsze byłeś taki spokojny abstynent i na anty nastawiony? Młodzi niech się uczą bawić z głową. Jednak muszą też po cięzkiej pracy mieć możliwość odreagowania. A tak poza tym to co ty pozytywnego wnosisz, że innych krytykujesz. Może masz dla młodych jakieś pomysły to zaprezentuj. Zapraszam

#5 ~magster:)~

~magster:)~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2008 - 18:16

pewnie fajnie by było jakby te zdjęcia sie pokazywały bo cos z sylwestra juliańskiego z chaty mazurskiej nijak niechce mi otworzyć się żadna fotografia:) podrawiam powinnisice wspołpracowac z www.bi.hg.pl

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 13:28

dlaczego są tu fotki z imprez tylko paru klubów...robiono mi zdjęcie jakiś czas temu w jednym z klubów na stronie nie wymienionych i zdjęcie to sie nie pojawiło. Jak to sie dzieje...mam wrażenie że to czysta reklama tylko kilku knajp.

#7 ~merenvenn~

~merenvenn~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2008 - 17:54

widocznie to nie byli ludzie Współczesnej :] A pomysł ze zdjęciami z klubów świetny! Tak się bawimy, wg mnie nie ma się czego wstydzić:) Pozdrawiam!!

#8 paulunia11

paulunia11

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 czerwiec 2008 - 23:03

serwis bardzo i sie podoba i z cala pewnoscia bede go odwiedzac czesciej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych