Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zacząć inwestowanie na forex

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kodana~

~kodana~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 07:35

No właśnie. Nie mam doświadczenia praktycznego, głównie sporo teorii. Jak powinienem zaczynać na forex? Na co powinienem zwracać uwagę, żeby rzeczywiście coś sensownego osiągnąć? Ogólnie - czy z forexa można żyć? Kiedy wśród znajomych mówię o tym, że zamierzam zacząć grać, to zaraz słyszę wypowiedzi pseudofachowców, którzy twierdzą, że wszystko stracę. A co wy myślicie?

#2 ~haszna~

~haszna~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 07:43

Słuchaj ludzi,  którzy w tym siedzą. Czy zarobisz dobre pieniądze na forexie? Może tak, może nie, wszystko zależy od ciebie. To jest inwestycja, musisz sobie zadawać sprawę ze zmienności rynkowej, a powodzenie inwestycji zależy od twojego zaangażowania i przygotowania. Masz demo systemu, masz darmowe webinary. Jak najdłużej inwestuj bazując na wirtualnej walucie. Może to nie to samo, co normalne inwestowanie, ale w pewnym sensie cię to przygotuje.

#3 ~karkado~

~karkado~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 07:25

Dokładnie - od poświęcenia maksymalnie wiele czasu nauce.

Działam na easyMarkets od kilku lat. Zaliczam każdy ich webinar, każde spotkanie, szkolenia, znam na pamięć ich platformę i całą bazę wiedzy. Zanim zacząłem na poważnie inwestować, minęło sporo czasu. W sumie to spędziłem całe tygodnie na demie platformy, ale zdecydowanie sobie poradziłem.

#4 ~kakardo~

~kakardo~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 07:24

Od mocnego zaangażowania w tematy związane z rozwojem i ogólnie z forexem. Do kiedy nie będziecie perfekcyjnie znali rynku, naprawdę nie ma sensu zajmowanie się tymi zagadnieniami. Podejmujecie decyzje o inwestowaniu znacznych kwot - to musi być poprzedzone odpowiednimi doświadczeniami, choćby nawet na wersji demo. Z mojej perspektywy poważne potraktowanie dema systemu naprawdę wiele ułatwia pod względem inwestycyjnym.

#5 ~kakado~

~kakado~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 07:23

Z własnego doświadczenia wiem, że najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie, bo to dzięki niemu zaczynacie inwestować w pełnej świadomości tego, o co chodzi w tym całym forexie. Na przygotowanie trzeba poświęcić całe tygodnie, jak najbardziej zaangażować się w wersję demo systemu, testować ją, sprawdzać jak działają poszczególne funkcje. A przy każdych wątpliwościach dzwońcie do supportu easyMarkets. Pomogą wam w każdym przypadku.

#6 ~bumbers~

~bumbers~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 07:25

Prawda jest taka, że forex szybko eliminuje ludzi, którzy do inwestowania na nim po prostu się nie nadają. Wiem, że niektórzy wierzą w szczęście, ale to forex nie jest do tego odpowiedni. Bez znajomości narzędzi, zasad rynkowych, czy platformy, po prostu nie da się niczego konkretnego osiągnąć. Wiem ile to wszystko kosztowało mnie pracy, wiem ile to trwało - ale aktualnie na forexie wyciągam naprawdę przyzwoite pieniądze. Nauka? Wszystko za darmo, głównie z bazy wiedzy i szkoleń easyMarkets.

#7 ~kempore~

~kempore~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 09:29

Dokładnie tak. XTB daje wszystkie niezbędne narzędzia, a co dalej z nimi zrobicie, to już zależy od was. Jest opiekun, macie konto testowe, macie gwarantowany stop loss, ochronę przed ujemnym saldem. Pozostaje odpowiednie wykorzystanie tego wszystkiego i docelowo powinniście spełnić swoje oczekiwania. Ale jednak inwestowanie wymaga ciągłej pracy nad swoimi umiejętnościami.

#8 ~bamber~

~bamber~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 09:46

Ok, XTB daje gwarantowany stop loss, ochronę przed ujemnym saldem, no i mają ten fundusz gwarancyjny. Czy coś jeszcze powinno mieć dla mnie znaczenie? Jeśli tak, to podpowiedzcie proszę co konkretnie.

#9 ~poskis~

~poskis~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 09:50

Dokładnie. XTB daje wszystkie narzędzia, szkolenia, opiekuna i warunki do normalnego inwestowania, a dalej to już jest wszystko kwestią ciągłej pracy i analizowania rynku. Ale generalnie w taki właśnie sposób można zdecydowanie najwięcej wyciągnąć. Potencjał rynku jest ogromny - po prostu do wykorzystujcie i tyle. No i wiadomo - forex to rynek płynny i wyniki mogą być różne, ale przy odpowiednim podejściu do inwestycji wyjdziecie na tym zdecydowanie na plus.

#10 ~pemperio~

~pemperio~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 10:38

Też się zgadzam - najlepiej od XTB, duży potencjał, ale przede wszystkim nniezbędne moim zdaniem tematy takie jak gwarantowany stop loss, ochrona przed ujemnym saldem czy fundusz gwarancyjny dla depozytów. A jak zarabiać? Wiedza, testowanie, szkolenia, webinary i konsultacje. Żeby dobrze zarabiać na inwestycjach, trzeba mieć na ten temat naprawdę sensowne pojęcie.

#11 ~makson~

~makson~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:16

Wszystko zależy od tego, jakie macie oczekiwania, ile chcecie na ten cel wydać, bo generalnie potencjał jest bardzo duży, tylko wszystko musi być przemyślane. Pewnie, że w systemie XTB macie demo, są narzędzia, są dodatki. Jeśli tylko podziałacie w odpowiedni sposób, to wyniki będą. A odpowiedni sposób oznacza bazowanie na swojej wiedzy i umiejętnościach. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych