Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zarobić pierwszy milion? Porady milionerów :: zobacz komentowany artykuł

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~WWW.BSTOK.FORA.PL~

~WWW.BSTOK.FORA.PL~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2009 - 10:48

[spam]

#2 ~ŚLEDZIK~

~ŚLEDZIK~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2009 - 11:52

ABY ZAROBIĆ 1 MILION NAJLEPIEJ JEST MIEĆ JAKIŚ UKŁADZIK Z LOKALNYMI POLITYKAMI -TEMU DOLA I TEMU A MNIE RESZTA... i tak powolutku rozkręcamy się bardziej i robimy co raz to grubsze przekręty.A po paru latach nawet możemy nawet radzić innym na łamach prasy i forach że niby wystarczy kochać ludzi i mieć rower....Kiedyś miałem okazje pracować u jednego z naszych doradców po 300 godzin miesięcznie od świtu do nocy tylko szkoda że płacili za 140 godzin....- to pewnie stąd te miliony.

#3 ~układ PO~

~układ PO~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2009 - 07:18

PRZEKUPIĆ POLITYKÓW !

#4 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 15:55

Zdjęcie jest retuszowane ;)

#5 ~wandalik~

~wandalik~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 12:57

ostatnio miałem w rękach listę stu najbogatszych i polityków ci tam panie bardzo niewielu. więc nie wiem czy rzeczywiście najbogatsi są politycy. już chyba łatwiej trafić szóstkę w lotto i bardziej prawdopodobne odebrać milion w totalizatorze sportowym niż zarobić dużą kasę na polityce. poza tym w tym pierwszym przypadku ma się przynajmniej pewność dobrej zabawy. więc chyba jednak ciężką pracą ludzie i narody się bogacą, a nie jakimiś układami i koneksjami. no ewentualnie jak mój sąsiad z poprzedniego mieszkania na spadku po ciotce...

#6 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2011 - 10:45

Witajcie.
Ja już mam sposób jak zarobić milion w 365 dni (czyli średnio 2.739,73 zł dziennie)

Celem podstawowym tej metody jest rozpoczęcie zarabiania miliona ze świadomością skutków jakie może spowodować zarobienie tych pieniędzy, mając jeden cel zrealizowanie w 100% założonego planu.

3 warunki, które trzeba spełnić to:
1. Dostęp do konta bankowego przez Internet
2. Cierpliwość,
3. Praca.

Stan początkowy konta 0 zł. Zaczynamy.
Celem założenia tej strony jest przede wszystkim spełnienie waszych marzeń i piękne życie. A przede wsszystkim nauczenie się cierpliwości i pracy. Dlatego nie chce od was nic.
Stan konta 0 zł (plan po 365 dniach = 1.000.000 zł). Niemożliwe!? Spróbujemy.

KROK PO KROKU JAK ZAROBIĆ MILION W 1 ROK !!!
(Cierpliwością i pracą nawet himalaje można przerobić na Saharę)

...Dalsza część artykułu na bogaty.w-miescie .pl

#7 ~Bil - od bilion~

~Bil - od bilion~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 17:11

Witam.
Mogę pomóc w takim zamierzeniu czyli zarobić milion w krótkim czasie, a po dłuższym czasie będzie jakieś kilka, albo kilkadziesiąt milionów euro - mam autorski prosty i w 100% legalny pomysł bez żadnych kosztów ukrytych czy innych cwaniackich piramid czy numerów, które wymagają jakichś wpłat, audiotele czy inne. Do tego pomysłu potrzebny ktoś przede wszystkim uczciwy, lojalny i konkretnie zainteresowany z możliwością zainwestowania swoich niewielkich pieniędzy we własny biznes. Poszukuję człowieka uczciwego umiejącego dochować tajemnicy - jeśli na pewno nim, albo nią jesteś napisz do mnie na:fastnumber1@yahoo.com. Uwaga! jeśli komuś kiedyś nie oddałeś/łaś jakichś pieniędzy, albo jesteś coś komuś winien/na, albo "cwaniaczysz i ślizgasz się na cudzej brodzie" lub nie dotrzymujesz słowa/umowy to z pewnością nie trudź się i nie pisz do mnie bo odpadasz.
Jeśli potrafisz obgadywać kumpla/kumpli/kumpele to też daj sobie spokój - potrzebny jest człowiek zaufany i LOJALNY!

#8 madzianatka90

madzianatka90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 15:08

Żyj bez jakich kolwiek obaw, pełnią życia. Co raz częściej słyszymy, o zachorowaniach młodych ludzi na raka. Większość z nas żyje w nieświadomości, nie robiąc rutynowych badań, a rak wcześnie wykryty może zostać wyleczony. Dlatego polecam link http://postlinknews.com/457news.phpze stroną, gdzie można samodzielnie w domowym zaciszu, wykonać test na raka. Nic nie tracimy, poza kilkoma minutami, które i tak spędzamy właśnie przed komputerem, a test na obecność raka zawsze warto wykonać. http://postlinknews.com/457news.php

#9 ~AMQ~

~AMQ~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 23:39

Witam.
Mogę pomóc w takim zamierzeniu czyli zarobić milion w krótkim czasie, a po dłuższym czasie będzie jakieś kilka, albo kilkadziesiąt milionów euro - mam autorski prosty i w 100% legalny pomysł bez żadnych kosztów ukrytych czy innych cwaniackich piramid czy numerów, które wymagają jakichś wpłat, audiotele czy inne. Do tego pomysłu potrzebny ktoś przede wszystkim uczciwy, lojalny i konkretnie zainteresowany z możliwością zainwestowania swoich niewielkich pieniędzy we własny biznes. Poszukuję człowieka uczciwego umiejącego dochować tajemnicy - jeśli na pewno nim, albo nią jesteś napisz do mnie na:fastnumber1@yahoo.com. Uwaga! jeśli komuś kiedyś nie oddałeś/łaś jakichś pieniędzy, albo jesteś coś komuś winien/na, albo "cwaniaczysz i ślizgasz się na cudzej brodzie" lub nie dotrzymujesz słowa/umowy to z pewnością nie trudź się i nie pisz do mnie bo odpadasz.
Jeśli potrafisz obgadywać kumpla/kumpli/kumpele to też daj sobie spokój - potrzebny jest człowiek zaufany i LOJALNY!

Drogi billu z twojego opisu idealnego wspolnika wynika ze nie szukasz wspolnika tylko frajera i to w najczystszej naiwnej postaci perpetum mobile wsrod frajerow.

#10 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 11:51

szukacie transportera już go znalazłeś holandia niemcy belgia

#11 ~MarcinKarczmarski1981~

~MarcinKarczmarski1981~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 17:03

Na czym polega praca Naszego partnera :
- wyszukiwanie potencjalnych klientów
- promowanie serwisu
- przedstawianie oferty finansowej tj, kredyty hipoteczne/kredyty gotówkowe/chwilówki/pożyczki/AC/OC/oddłużanie BIKu/konta bankowe/lokaty/fundusze/ubezpieczenia
Co w zamian :
- wysokie prowizje (nawet 50 złoty za numer telefonu)
- rzetelność z naszej strony
- monitorująca Twoje działania podstrona
- wypłata na konto już od 150 złoty
- 50 złoty na start (za zapis)
- nie płacisz żadnego podatku
- zarabiasz tyle ile chcesz
- pracujesz kiedy tylko zechcesz
- jeżeli pozyskasz dla nas nowego partnera otrzymasz prowizję od jego zarobków
- zawsze wypłacamy pieniądze
- BRAK WKŁADU WŁASNEGO - nic nie musisz wpłacać, uczestnictwo jest w pełni darmowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą wejdź w poniższy link. Zarejestruj się i zacznij zarabiać. Twoje zarobki będą zależeć tylko od Ciebie. Jeżeli masz własną stronę internetową praca będzie łatwiejsza ale i bez strony możesz zarobić duże pieniądze.

http://ebrokerpartne...uniq_code=MDI2Z

pozdrawiam
Marcin Kaczmarski
(eBROKER)partner.

#12 ~MarcinKarczmarski1981~

~MarcinKarczmarski1981~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 17:03

Na czym polega praca Naszego partnera :
- wyszukiwanie potencjalnych klientów
- promowanie serwisu
- przedstawianie oferty finansowej tj, kredyty hipoteczne/kredyty gotówkowe/chwilówki/pożyczki/AC/OC/oddłużanie BIKu/konta bankowe/lokaty/fundusze/ubezpieczenia
Co w zamian :
- wysokie prowizje (nawet 50 złoty za numer telefonu)
- rzetelność z naszej strony
- monitorująca Twoje działania podstrona
- wypłata na konto już od 150 złoty
- 50 złoty na start (za zapis)
- nie płacisz żadnego podatku
- zarabiasz tyle ile chcesz
- pracujesz kiedy tylko zechcesz
- jeżeli pozyskasz dla nas nowego partnera otrzymasz prowizję od jego zarobków
- zawsze wypłacamy pieniądze
- BRAK WKŁADU WŁASNEGO - nic nie musisz wpłacać, uczestnictwo jest w pełni darmowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą wejdź w poniższy link. Zarejestruj się i zacznij zarabiać. Twoje zarobki będą zależeć tylko od Ciebie. Jeżeli masz własną stronę internetową praca będzie łatwiejsza ale i bez strony możesz zarobić duże pieniądze.

http://ebrokerpartne...uniq_code=MDI2Z

pozdrawiam
Marcin Kaczmarski
(eBROKER)partner.

#13 ~AndrzejB~

~AndrzejB~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 21:56

Szukasz pieniędzy - można dostać kredyt gotówkowy nawet w wysokości 255 tys. zł. Tu przedstawiono Sposoby zwiększania zdolności kredytowej przy ubieganiu się o kredyt gotówkowy - www.kredyt-gotowkowy.net.pl/zdolnosc-kredytowa/jak-zwiekszyc-zdolnosc-kredytowa-aby-uzyskac-kredyt-gotowkowy

#14 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 13:35

Wiele osób pisze o zarabianiu w internecie , że wystarczy poświęcić godzinę dziennie,że można zarobić krocie nic nie robiąc i nie znając się na tym zupełnie. Więc spróbujmy zrobić mały eksperyment,jeżeli się uda to zarobią wszyscy czytelnicy tego bloga. Połączę to co piszą inni stosując następujący wzór matematyczny: cwwpp+din=sukces
więcej na nowym blogu http://pracanietylko...e.blogspot.com/
Zapraszam wszystkich cierpliwych chcących coś zmienić

#15 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 09:43

Kiedyś ktoś powiedział,że aby zarobić miliony,ten pierwszy należy ukraść. Pewnie coś w tym jest,chociaż znam takich którzy ciężko sobie zapracowali na to co posiadają w chwili obecnej.Przynajmniej śpią spokojnie.Pozdrawiam.

#16 ~huzar~

~huzar~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 21:14

To moj sposob na 1 milion
zapiskihuzara.blogspot.com

#17 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 08 maj 2012 - 08:30

Kiedyś słyszałam taką wypowiedź w telewizji....aby zostać milionerem,należy postawić miliardy i żle zainwestować... Zresztą uczciwą pracą też można dojść do milionów.John Davison Rockefeller - największy amerykański magnat przemysłu naftowego jako chłopiec handlował w szkole landrynkami.A gdy miał 17 lat,został głównym księgowym i partnerem w firmie przewozowej.Każdego dnia wstawał o 6.30 i do późnych godzin wieczornych zajmował się firmą.Słynął z wyjątkowej dyscypliny zarówno w pracy,jak i w życiu prywatnym.Był wielkim filantropem i darczyńcą,zakładając Fundację Rockefellera,po to tylko aby zamknąc usta swoim krytykom.Był to pierwszy miliarder w historii Stanów Zjednoczonych. Można ?, można.

#18 ~sreed~

~sreed~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 17:12

Byle nie uwierzyć że kasę robi się tylko za pomocą akcji obligacji, grą na opcjach.
Google i Amazon zajelo wiele lat zeby dojsc to dochodowosci. W czasie takiego czasu a przypadku Facebook moze sie okazac ze wiele informacji, ktore klienci trzymaja tam prywatnie albo z przeznaczeniem dla waskiej grupy znajomych zostanie ukradzione i rozpowszechnione przez jakiegos hakera czy zlodzieja hasel internetowych, badz tez rzad jakiegos panstwa sila wydobędzie od Facebook te informacje argumentujac wyzsza koniecznoscia. Juz obecnie niektore firmy w Stanach zadaja od potencjalnych pracownikow ich hasel do Facebooka, aby zobaczyc czym prywatnie sie zajmuja. Wszystko to moze doprowadzic do blyskawicznej ucieczki klientow i spektakularnego krachu tej firmy i innych typu „social media”. Dzisiaj ich uzytkownicy zachowuja sie jak naiwne dzieci w piaskownicy, ale czas egzaminu dojrzalosci tuz, tuz.

#19 ~sreed~

~sreed~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 17:16

I co wskutek tego się zmieni ?
Przestaną nas doświadczać klęski żywiołowe, wzrosną plony żywności i roślin przemysłowych, zniknie głod, pojawi się skuteczne lekarstwo na wszelkie choroby i dolegliwości ?
Nie – po prostu powstaje nowy balon, który, gdy będzie pęczniał to będzie i się nazywało, że hossa a jak pęknie nadmuchany ponad miarę to wybuchnie kryzys i wszyscy będziemy musieli się składać, by „pokryć straty” tych, którzy w ten balon dmuchali.

#20 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 13:03

Zresztą do tego potrzebna jest także tęga głowa i rozsądne myślenie.Nie pozwolić się nikomu wpuścić w maliny,ani nie dać się wyrolować tylko kierować się swoim rozumem.I liczyć na swoje możliwości i wiedzieć jak mądrze zainwestować.Może od razu milionerem się nie zostanie,ale ziarnko do ziarnka,a zbierze się milionowa miarka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych