Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zarobić pierwszy milion? Porady milionerów :: zobacz komentowany artykuł

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 muminka

muminka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 17 luty 2014 - 12:40

Obligacje i akcje to jest dobry sposób na zarabianie, aczkolwiek trzeba mieć na ten temat odpowiednią wiedzę

#42 mroczka

mroczka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 luty 2014 - 18:52

to prawda, sama bym się na to nie porwała

#43 ~shepard~

~shepard~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 08:33

Podoba mi się to co proponują na stronie marek-nowacki.pl. Jest tu projekt – druga wypłata i rzeczywiście przynosi zyski. Wiadomo na początku trzeba się trochę przyłożyć, ale później już idzie łatwiej.

#44 DanielMark

DanielMark

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 20:38

Dobrze można spróbować opcje binarne - i to jest dobry sposób, aby zarobić dobre pieniądze! Na przykład to pozwoliło mi zdobyć 10 000 euro w 1 tydzień.

Super!

#45 ~Grenandina~

~Grenandina~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 08:14

Nie da sie zarobic pierwszego miliona uczcuiwie... Juz dostatecznie trudno jest zarobic na tyle, zeby nie trzeba bylo myslec o codziennych wydatkach. Nie znam sposobu nie wielkie pieniedza, ale jezeli chodzi o to zeby miec w miare stabilna styuacje finansowa to mi na wlasnych nogach pomogly stanac wyjazdy zarobkowe za granice - jezdzilam z tml professional, zeby miec wszystko na miejscu załatwione - wyjeżdzlalam na prae mieciecy az nie zarobilam tyle ile chcialam. 

#46 ~Stokrotka~

~Stokrotka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:06

Artykuł nie zawiera absolutnie żadnych porad dla zwykłego zjadacza chleba żyjącego po w czasach współczesnych. Wymienieni Panowie swoje biznesy założyli w czasach przemian ok 1990 roku. W chwili obecnej sytuacja wygląda inaczej i aby wbić się na rynek trzeba albo pierwszy milion ukraść albo mieć niesamowite szczęście (ewentualnie połączyć jedno z drugim).  

#47 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 08:59

milionerzy a podatki płacicie tylko na papierze

#48 ~Ala83~

~Ala83~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 09:12

Trzeba zakładać własną firmę. Wtedy jesteś panem [ bądź panią :) ] swego losu. Założyłam własną firmę i ma się bardzo dobrze :) Bardzo cenne informacje odnośnie dotacji i dofinansowania znalazłam w książce "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę"

;)

#49 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 23:47

Fajne rady, ale profesjonalna wiedza ukryta jest w 1 genialnej książce tj. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Naprawdę warto walczyć o swoje i nigdy, nigdy się kochani nie poddawajcie. Bo gdybym ja się poddała to dotacji nigdy bym nie zobaczyła, a tak dziś aż chce się wstawać rano do pracy :)

#50 ~JOHN W~

~JOHN W~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 23:07

W latach 90" mieli dobrego nosa i farta , w tych czasach mieli by LIPE.........

#51 ~MARCIN~

~MARCIN~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 05:07

Jestem bardzo szczęśliwy i pełen radości, gdy dzielę się moim świadectwem z wami,
Nazywam się Marcin i szukam prawdziwej pożyczki,
tak szczęśliwy, że otrzymałem pożyczkę od pana Jacka.
Pan Jack jest uznanym pożyczkodawcą, a wiele osób skorzystało z jego autentycznej oferty pożyczki.
Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki lub pomocy finansowej, skontaktuj się z Jackiem Jackem pod adresem jackballard396@gmail.com 
a on udzieli ci prawdziwej pożyczki

dzięki

#52 ~Mieszko~

~Mieszko~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 15:18

W czysty sposób nie da się zarobić tylko wybrani to zarobili Kluska chciał w czysty sposób zarobić i teraz owce pasie . Trzeba iść na szkołę do po Ludowców i tak dalej zobaczcie jakie oni mają firmy 

#53 trumpek123

trumpek123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 23:20

http://realnewshell....make-money.html

#54 ~AiO~

~AiO~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 12:07

Produkując i sprzedając alkohol przyczynia się do dramatu wielu rodzin - rozbijanie rodzin, upodlenie człowieka i finansowe bankructwo osób.

#55 somtom

somtom

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2018 - 11:47

Duzo ludzi zarabia swoj pierwszy milion na roznego rodzaju inwestycjach. Najwiecej osob staje sie milionerami inwestujac w akcje na gieldzie ale sporo osob wybiera alternatywne formy inwestowania. Obecnie dzieki internetowi mamy wiele mozliwosci inwestowania takie jak forex,  kontrakty terminowe cfd czy opcje binarne. Opcje binarne i kontrakty cfd sa poki co malo znana forma inwestowania ale staja sie coraz bardziej popularne w ostatnim czasie. Co ciekawe kazdy moze to robic sprzed swojego komputera.

#56 ~wiesiek z osp~

~wiesiek z osp~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 06:50

Akurat te maszyny pronaru

#57 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:31

Cierpliwość moi drodzy. Od tak o, nawet mając dobry pomysł na biznesik, na pewno nie będziemy zarabiać kokosów. Potrzeba czasu, wkładu pieniężnego.Nie ma co się napalać na miliony pieniędzy. Nawet w totka jak wygrasz milion, to ci jeszcze odliczą ileś tam procent. :D Na początek wystarczy coś małego, jak na przykład myjnia bezdotykowa. Podobno to dobry biznes, a pewna firma "Aspera" dodatkowo może pomóc w budowie i początkach rozwoju.

#58 ~ewa33~

~ewa33~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 23:14

Praca online 5000zł co 7 dni wygodnie przed komputerem dla każdego
Metoda bardzo prosta, dla ludzi ambitnych chcących coś osiągnąć w życiu!
 zapisz się na stronie nfinanse.pl/zarabianie
otrzymasz gotowe narzędzia do zarabiania jeszcze dzisiaj!
Takze mozesz już od teraz zarabiać, uwaga liczba miejsc ograniczona ze względu na wysokie zainteresowanie spiesz sie

#59 ~Izabela~

~Izabela~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 10:49

Witajcie!

Piszę ponieważ chciałabym prosić Was o pomoc. Mam 28 lat i męża tyrana i chciałabym w końcu się uwolnić, jednak to nie jest dla mnie takie proste, ponieważ on nabrał na mnie kredytów i różnego rodzaju pożyczek na ponad 100tys zł. Czuję się bezradna bo nie jestem w stanie tego splacić z wypłaty. Mam dwójkę dzieci na utrzymaniu, a rodzina nie jest w stanie mi pomóc. Chcę odejść, zmienić swoje życie. Wiem, że dam rade utrzymać siebie i dzieci jednak nie wystarczy mi na spłatę zobowiązań, dlatego proszę pomóżcie mi!  Proszę o wsparcie finansowe i dziękuje za każdą złotówkę, która przybliży mnie do normalnego życia bez przemocy i poniżania.

Konto do wpłat:

Izabela

86 1750 0012 0000 0000 3646 2019

#60 MarcinekPtak

MarcinekPtak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 grudzień 2018 - 15:35

Aby zarobić swój pierwszy milion trzeba mieć milion albo najlepiej i dwa od rodziców... Albo dziadków, albo kochanków, albo kogokolwiek, kto już go ma...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych