Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zarobić pierwszy milion? Porady milionerów :: zobacz komentowany artykuł

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Tida~

~Tida~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 18:06

Prowadzę działalność od kilku lat, ale przyznaję, że zeszły rok nie należał do najlepszych. Odezwałam się do pracowników agencji MtWeb, którzy zajęli się reklamą mojej firmy. Zaczynam widzieć efekty i wiem, że w ogromnej mierze jest to ich zasługa. 

#62 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:25

Hej a co myślicie o placówce bankowej? Mówię o takiej prowadzonej na zasadzie franczyzy, ale to jednak własna działalność. Co trzeba zrobić, żeby takie miejsce móc otworzyć? 

#63 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:13

Hej a co myślicie o placówce bankowej? Mówię o takiej prowadzonej na zasadzie franczyzy, ale to jednak własna działalność. Co trzeba zrobić, żeby takie miejsce móc otworzyć? 

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#64 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 00:27

Jeśli nie mam kierunkowego wykształcenia, to jestem skreślona na początku, czy mam jakieś szanse?

#65 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:10

Jeśli nie mam kierunkowego wykształcenia, to jestem skreślona na początku, czy mam jakieś szanse?

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

nestbank.pl

#66 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 18:47

Szanowna Pani, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/kogo-szukamy.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

nestbank.pl

#67 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 04:14

Rozumiem, że potrzebuję mieć wkład własny na otwarcie takiej działalności, ale co w sytuacji, jeśli braknie mi pieniędzy w trakcie urządzania? Jest możliwość ubiegać się o jakąś pożyczkę w banku?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych