Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaka jest Polska? - dowiedz się

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Doradca_FundacjiBatorego

Doradca_FundacjiBatorego

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:36

Cześć!

Jaka jest Polska?
To tytuł naszej nowej kampanii społecznej, w której chcemy pokazać jak wiele nas łączy, choć są sprawy, w których się różnimy.
Przygotowaliśmy dla Was quiz - 100 pytań na stulecie Niepodległości.
Każdy, kto weźmie w nim udział, będzie mógł porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami innych Polek i Polaków.
Zapraszamy do udziału w quizie i do jego promocji.
Jesteśmy różni, jesteśmy Polską.

Tomek,

Fundacji im.Stefana Batorego

#2 ~jowisz~

~jowisz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:53

powiem szczerze, że robiąc ten test myślałem, że będą większe podziały w społeczeństwie. Zwłaszcza w kwestii podejścia do osób homoseksualnych. A tu psikus, okazuje się, że wcale nie jesteśmy tak podzieleni jak to się nam wydaje!

#3 ~gragas~

~gragas~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:02

Zrobiłem quiz i przypadł mi do gustu. Są luźne pytania jak rosol czy pomidorowa, są też pytania które są bardzo ważne jak in vitro. Może ktoś zwróci uwage na to czego chcemy :)

#4 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:29

Zrobiłem quiz i przypadł mi do gustu. Są luźne pytania jak rosol czy pomidorowa, są też pytania które są bardzo ważne jak in vitro. Może ktoś zwróci uwage na to czego chcemy :)

Ja po zrobieniu quizu doszłam do wniosku, że może i gusta mamy różne, ale w ważnych sprawach jesteśmy zgodni. I to jest piękne. 

#5 ~Dona~

~Dona~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 18:03

powiem szczerze, że robiąc ten test myślałem, że będą większe podziały w społeczeństwie. Zwłaszcza w kwestii podejścia do osób homoseksualnych. A tu psikus, okazuje się, że wcale nie jesteśmy tak podzieleni jak to się nam wydaje!

I bardzo dobrze! Może w końcu społeczeństwo zobaczy że jesteśmy raczej zgodni, a to że w ważnych kwestiach się zgadzamy jest na prawdę budujące :)

#6 ~bunia~

~bunia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:35

zrobiłam, ani to straszne, ani  trudne, a efekt pozytywny. Od razu dałam rodzicom do  zrobienia i z dobrym słowem spojrzeliśmy na wyniki . Można? można

#7 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:10

Myślałem, że to będą takie pytania na wiedzę historii kraju, a tu takie zaskoczenie! Super pomysł to przede wszystkim ale też ciekawa realizacja. Duża piona za spot na tej stronie z linku :)

#8 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 15:54

Szybki quiz i ciekawe doswiadczenie jacy jestesmy zgodni. Jestem bardzo zaskoczony, ze wiekszosc osob ma takie same zdanie. :)

#9 ~kiso~

~kiso~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 18:36

też myślałem ,że będzie więcej z historii kraju, takie szczegóły jak daty wydarzeń- a tu na luzie , więcej o poglądach 

#10 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:57

Musimy tylko pamiętać, żeby tolerować osoby, których zdanie jednak się różni od naszego. W końcu to my tworzymy ten kraj wspólnymi siłami :)

#11 ~quak~

~quak~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 11:02

Jestem zaskoczony, mam dość odemienne zdanie a patrzac na wyniki wcale sie tak nie roznie od reszty ! Mile zaskoczenie :)

#12 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:42

Widziałem wczoraj w TV spot reklamowy tego quizu. Polecam rozwiązać każdemu kto uważa, że Polska to kraj podziałów. Zdziwicie się.

#13 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 12:27

O quizie powiedziała mi... moja mama. Zadziwiająco podobne myślenie mamy wszyscy. Polska nie jest krajem podziałów. 

#14 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:28

dowiedzialem sie o tej kampani od znajomego. Zawsze myslalem ze strasznie sie roznimy od siebie a tu zonk. quiz pokazuje ze mamy bardzo pdoobne zdanie. :)

#15 ~JuliaR~

~JuliaR~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 20:23

Quiz jest bardzo wartościową inicjatywą pokazująca że wcale tak bardzo się nie różnimy, a podziały zazwyczaj siedzą w głowie ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych