Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki dobry stomatolog ortodonta w Ełku lub okolicy?

stomatolog ortodonta dentysta ełk ortodoncja

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Martynka~

~Martynka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 22:01

czy mógłby ktoś polecić jakiegoś dentystę ortodontę dobrego w Ełku w rozsądnych cenach, bo chyba potrzebuję aparatu :unsure:

#2 ~Martynka~

~Martynka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 09:39

na prawdę nikt nie zna dobrego ortodonty w Ełku lub okolicy...

#3 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 10:33

zobacz Solident ełk na Grota Roweckiego. Byłam z córką na razie na konsultacji, ale wrażenie dobre. Doktor z białegostoku :)

#4 Martynka

Martynka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2015 - 12:23

moja ostatnia wiadomość znikła czy się nie zapisała?

#5 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 17:21

jeśli chodzi o ełk to faktycznie solident jest ok. co prawda byłem nie u ortodonty, ale u chirurga z ósemką i protetyka z licówkami i tu i tu było dobrze, więc może ortodonta też jest dobry, ale tylko gdybam ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 17:21

Czy ktoś już był leczony ortodontycznie w solident i moglby pochwalic sie lub nie efektami? Jak atmosfera, cenowo i ogolnie czy warto??

#7 ~nike~

~nike~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:31

mogę ci powiedziec jakie są moje wrażenia o solident.

Powiem tak, że umowilismy sie na wizyte bo pierwsza wizyta jest darmowa. Mały minus to to, że na wizyte trzeba bylo pare minut poczekac bo byl jeszcze jakis pacjent przed nami. Ale w tym czasie mozna pooglądać dyplomy lekarzy wiszace na scianach ;)

Sam ortodonta mimo, że młodo wygladająca pani to mówiła tak zdecydowanie i pewnie, wydawało się nam, że równiez sensownie (tłumaczyła co i jak dokładnie), że się zdecydowaliśmy tam na leczenie. Powiem, że jestem jeszcze oczywiście  w trakcie leczenia, ale widać poprawę zdecydowanie, więc ja oceniam dobrze gabinet.

Atmosfera ok, jak to u stomatologa :)

cenowo to maja na stronce

to sam zobacz i porównaj z innymi czy odpowiada

a czy warto? jak masz proste zeby to nie warto, a jak krzywe to warto ;)

a tak na powaznie to jesli dalej pierwsza wizyta darmowa, bo u innych to pierwsza juz jest niezle platna, to na pewno warto. Nic nie tracisz jak przyjdziesz zobaczysz i uznasz, że nie chcesz, że się nie podoba. A nawet za darmo lekarz może ci stwierdzić czy ty w ogole masz wade do leczenia czy nie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 13:47

Jedno dziecko leczyłam u dr Baki a drugie leczę w Solident u dr Kuć i samo leczenie tu i tu jest w porządku tylko nie mogę zrozumieć dlaczego jest to takie drogie?? Według mnie powinno być co najmniej 2 razy taniej w stosunku do naszych zarobków. Na prawdę to jest spory wydatek tak dzieci poleczyć!  :(

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 15:21

drogie bo są materialiści polecam Giżycko lek.stom. Jolanta Sajkowska

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 20:48

drogie bo są materialiści polecam Giżycko lek.stom. Jolanta Sajkowska

hmm... a ja na jakimś forum czytałam, że też jest drogo i ogólnie nie zauważyłam, aby była polecana

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 12:07

Ktoś wyżej napisał ze pierwszą wizytą darmowa hmmm ja placilam Za pierwszą konsultację 60zl więc nie wiem o co tu chodzi

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 12:07

Ktoś wyżej napisał ze pierwszą wizytą darmowa hmmm ja placilam Za pierwszą konsultację 60zl więc nie wiem o co tu chodzi

#13 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 12:09

potwierdzam w solident pierwsza wizyta ortodontyczna płatna, ale jeszcze znośnie...

#14 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 22:09

z Ełka nie polecę dobrego stomatologa ortodontę, ale za to mogę polecić z mojego rodzinnego miasta Łódź gabinet Ortoprotex i znakomitą ortodontkę Joannę Ślusiewicz :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 18:53

ta i ktoś z Ełku do Łodzi będzie jechał do ortodonty, a potem jeszcze co miesiąc na wizyty. Zaśmiecanie tematu

#16 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 13:41

Czy ktoś z Was nosił aparat estetyczny kryształowy lub ceramiczny i mógłby podzielić się wrażeniami? Jak z wygodą noszenia, estetyka, wygląd, efekty leczenia, czy warto dopłacać względem aparatu metalowego? Który lepszy kryształowy czy ceramiczny?

#17 ~Mimi~

~Mimi~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 15:18

Polecam kryształowy. Jest super z wyglądu bo przezroczysty. Ceramiczny jest taki jakby mleczny. Najlepiej isc do takiego gabinetu ktory ma oba i zobaczyc co komu bardziej pasuje. Ponoc to tez zalezy od barwy zębów. Nie ma wplywu na efekty leczenia więc tutaj nie ma różnicy. Na pewno wadą jest cena bo jest wyraźnie drozszy niż inne aparaty ortodontyczne. Ja zakladalam nie tylko ze wzgledu wygladu ale i ze latwo sie uczulam na metale a ten metalowy nie jest.

#18 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 09:26

ja polecam panią ortodontę z solident - zęby mi się ładnie ustawiają, miła, a przy wizycie kontrolnej zamiast 120 zł, dała zniżkę do 60 zł, bo powiedziała, że dużo nie musiała się narobić, więc mega polecam

#19 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 09:36

Ta pani doktor z solidentu chyba nie jest specjalistą ortodontą tylko zwykłym lekarzem dentystą po kilku kursach...

#20 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 12:03

Ma może ktoś z was aparat ortodontgyczny na górze kryształowy a na dole metalowy, czy widać metalowy i jak to się sprawdza? Bo można w solidencie tak zrobić i jest to wyraźnie taniej niż oba kryształowe, więc może nie warto przepłacać

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stomatolog, ortodonta, dentysta, ełk, ortodoncja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych