Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki dobry stomatolog ortodonta w Ełku lub okolicy?

stomatolog ortodonta dentysta ełk ortodoncja

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 14:45

Ta pani doktor z solidentu chyba nie jest specjalistą ortodontą tylko zwykłym lekarzem dentystą po kilku kursach...

Kto byl czy jest na studiach medycznych na stomie to wie,ze teraz tylko na prywatnych kursach mozna sie czegos nowego nauczyc, niestety taka smutna rzeczywistość. Na uczelni w stomatologii to tylko podstawy podstaw, nic ponadto. W ogole nie ma sensu tracic czasu na dodatkowe studia na uczelni zeby zdobyc dodatkowy tytul specjalisty bo jest to w zasadzie tylko przydatne jak sie chce robic kariere na uczelni.

Ma może ktoś z was aparat ortodontgyczny na górze kryształowy a na dole metalowy, czy widać metalowy i jak to się sprawdza? Bo można w solidencie tak zrobić i jest to wyraźnie taniej niż oba kryształowe, więc może nie warto przepłacać

Kolezanka ze studiow ma taki, ale ja nie wiem czy bym taki chciała. Sama zastanawiam sie albo nad pelnym metalowym albo juz caly krysztalowy. Myślę, ze to zdecydowanie kwestia indywidualna i sama musisz odpowiedziec na to pytanie. ☺

#22 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 11:28

z Ełka nie polecę dobrego stomatologa ortodontę, ale za to mogę polecić z mojego rodzinnego miasta Łódź gabinet Ortoprotex i znakomitą ortodontkę Joannę Ślusiewicz :)

Chyba z EŁKU

#23 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 16:18

Jakiś dobry dentysta w Ełku na lepsze poleczenie zębów czyli dobre, niewidoczne plomby, a nie takie na fundusz. Solident czy gdzieś indziej? 

#24 ~Dziewczyna ratownika~

~Dziewczyna ratownika~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 23:27

Moze byc solident. Mi przynajmniej pasuje, ale u wszystkich dentystów w Ełku nie byłam ;) czasem tylko trzeba swoje poczekac na wolny termin

#25 ~Tatuś córeczki~

~Tatuś córeczki~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 11:48

Tylko nie Baka. Mojej córce 11 letniej chciała włożyć aparat w cenie ponad 8000zł. Na szczęście poszedłem do innej, założyła sprężynki na ząbki, ząbki ładnie się rozeszły, zrobiło się miejsce pod ten ząb, który się zblokował po roku wyszedł i problem został naprawiony za 500zł z wizytami. Pani Ortodontce Baka składam pozdrowienia, ale niech dba prócz ząbków także o kieszeń rodziców. Mam wrażenie że Pani dr pomyliła profesje lekarza z krawcem i kroi ostro.

#26 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 11:58

Wg mojego odczucia 90% ortodontów naciąga klientów na grube pieniądze. Dziecku 8-15 lat zamiast bardzo drogich aparatów (od których zęby się psują, bo trudno jest czyścić ząbki) wystarczają czasami proste metody, typu sprężynki do rozszerzania ząbków lub proste aparaty korygujące, które można wyciągać do mycia (ok. 1000zł). Zęby w takim okresie u dziecka są niezwykle łatwe i plastyczne do korekcji. Sprężynki kosztują 250-500zł z wizytami, natomiast drogie aparaty na zęby od 7000 tys w górę. Ortodonci zarabiają krocie i wprowadzają nieświadomych rodziców w błąd, dodatkowo strasząc różnymi historiami, jak się tego nie zrobi. Podsuwają pod nos papiery bankowe, aby rozłożyć na raty. Rodzice, nie dajcie się zwariować i naciągać. Doprawdy raz jeszcze podkreślam, szczęką dziecka i ząbki są plastyczne i podatne na korekcję i nie potrzeba do tego tysięcy złotych!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 13:39

Panie Karolu przestań Pan spamować i proszę nauczyć się pisać "tysiące", zanim zdecyduje się Pan pisać na czerwono i jeszcze pogrubioną czcionką!

Co do tych 7 tys. (7000) zł i więcej to nie mam pojęcia skąd te wartości, bo swoje dziecko leczę u dr Baki i absolutnie nie ma takich kwot. Siostra swoje leczy u dr Wasilewskiej i też o żadnych kwotach tej wartości nie ma mowy, a i moje i jej się dobrze leczą. 

Z tymi aparatami za minimum 7000 moim zdaniem bzdura.

#28 ~darex~

~darex~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 10:50

Tylko nie Baka. Mojej córce 11 letniej chciała włożyć aparat w cenie ponad 8000zł. Na szczęście poszedłem do innej, założyła sprężynki na ząbki, ząbki ładnie się rozeszły, zrobiło się miejsce pod ten ząb, który się zblokował po roku wyszedł i problem został naprawiony za 500zł z wizytami. Pani Ortodontce Baka składam pozdrowienia, ale niech dba prócz ząbków także o kieszeń rodziców. Mam wrażenie że Pani dr pomyliła profesje lekarza z krawcem i kroi ostro.

Witam, proszę o informację gdzie Pan leczył swoją córkę. Własnie zamierzam leczyć swojego syna i nie wiem do kogo się udać. 

Z góry dziękuję za pomoc.

#29 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 11:45

Witam, proszę o informację gdzie Pan leczył swoją córkę. Własnie zamierzam leczyć swojego syna i nie wiem do kogo się udać. 

Z góry dziękuję za pomoc.

Osobiście polecam Panią Suchwałko. Jesteśmy w trakcie leczenia 8 letniej córeczki i bardzo sobie chwalę panią doktor. Przemiła, rzeczowa i co najważniejsze z ogromną wiedzą i doświadczeniem. 

#30 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 10:45

Zgadzam się z przedmowcami. Wygląda na to, że nasi ełccy ortodonci są tak pazerni na kasę, że ceny mają wyższe nawet niż w Warszawie, gdzie zwykli ludzi zarabiają z 2x więcej. To jest po prostu arogancja i brak sumienia brać takie pieniadze od biednych ludzi. Wstydzilibyscie się!

#31 jjusti18

jjusti18

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 maj 2017 - 09:31

Ja znam dobrego stomatologa, ale w Kielcach. Należę do Kliniki Stomatologicznej Platinum Dent, znajoma mi ich poleciła jak miałam problem z jednym zębem. Bardzo się cieszę, że do nich trafiłam, bo są naprawdę dokładni i co dla mnie ważne, zabiegi są praktycznie bezbolesne.

Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 http://www.platinumdent.pl

#32 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 13:38

Nie polecam Giżycko sajkowska mega droga i nie koniecznie dobra

#33 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 10:11

Ta pani doktor z solidentu chyba nie jest specjalistą ortodontą tylko zwykłym lekarzem dentystą po kilku kursach...

Poważnie? A skąd takie informacje?

#34 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 17:31

może od niezadowolonej z psucia rynku i tracenia pacjentów konkurencji solidentu? ;)

#35 ~ludzia~

~ludzia~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:28

Do Baki, Suchwałko i reszty nie ma w tej chwili szans się dostać....

#36 ~rozczarowany pacjent~

~rozczarowany pacjent~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 18:35

robilem proteze w solident elk po pol roku pekla Naprawa kosztowala  70 zl Po 4 miesiacach znowu sie polamala umowilem sie  na wizyte za dwa tygodnie Poszedlem na umowina wizyte lecz Pani doktor nie bylo Usilowano mi wmowic ze dzwoniono by zmienic date wizyty ale zadnego polaczenia w komorce nie znalazlem Umowilem sie na wizyte za dwa tygodnie Tym razem zadzwoniono ze Pani doktor nie bedzie Wizyte przelozono na za tydzien    Poszedlem ale ku mojemu zdziwieniu przychodnia zamknieta Krotko mowiac gdybym nie mial starej protezy to prwdopodobnie juz bym nie zyl Taka jest smutna prawda o SoliDent w elku

#37 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 20:54

Nie ma specjalizacji. Ceny w Solident większe niż w Warszawie, lakierowanie 130zł!!! , 

#38 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 20:02

robilem proteze w solident elk po pol roku pekla Naprawa kosztowala 70 zl Po 4 miesiacach znowu sie polamala umowilem sie na wizyte za dwa tygodnie Poszedlem na umowina wizyte lecz Pani doktor nie bylo Usilowano mi wmowic ze dzwoniono by zmienic date wizyty ale zadnego polaczenia w komorce nie znalazlem Umowilem sie na wizyte za dwa tygodnie Tym razem zadzwoniono ze Pani doktor nie bedzie Wizyte przelozono na za tydzien Poszedlem ale ku mojemu zdziwieniu przychodnia zamknieta Krotko mowiac gdybym nie mial starej protezy to prwdopodobnie juz bym nie zyl Taka jest smutna prawda o SoliDent w elku

Chyba mial Pan pecha ☺ bo ja robilam protezke w solidencie i wszystko bylo na prawde super. Panie bardzo miłe i proteza o wiele lepsza niż moja poprzednia. Tak więc ja polecam, ale jak widac co czlowiek to opinia ☺

#39 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 15:08

Zanim zaczniesz coś pisać to naucz się czytać bo w cenniku na stronie jak wół jest ze 60 zl a nie żadne 130. A tak na marginesie akurat lakierowanie polecam u lakiernika nie u dentysty

#40 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 15:08

Zanim zaczniesz coś pisać to naucz się czytać bo w cenniku na stronie jak wół jest ze 60 zl a nie żadne 130. A tak na marginesie akurat lakierowanie polecam u lakiernika nie u dentysty

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stomatolog, ortodonta, dentysta, ełk, ortodoncja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych