Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki dobry stomatolog ortodonta w Ełku lub okolicy?

stomatolog ortodonta dentysta ełk ortodoncja

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 15:08

Zanim zaczniesz coś pisać to naucz się czytać bo w cenniku na stronie jak wół jest ze 60 zl a nie żadne 130. A tak na marginesie akurat lakierowanie polecam u lakiernika nie u dentysty

#42 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 15:08

Zanim zaczniesz coś pisać to naucz się czytać bo w cenniku na stronie jak wół jest ze 60 zl a nie żadne 130. A tak na marginesie akurat lakierowanie polecam u lakiernika nie u dentysty

#43 Rafał1410

Rafał1410

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2018 - 16:57

Ja natomiast mam negatywną opinie o Solident z Ełku.

Sprawa wyglądała tak. Poszedłem do nich, aby ogarnąć próchnicę. Poleczyłem kilka zębów, wydałem coś około 1200zł (w tym jeden ząb leczony kanałowo). "Leczył" doktor Grzegorz.
I cóż, po miesiącu zaczął mnie boleć ząb, tylko przy gryzieniu, więc szybko poszedłem do nich, akurat przyjął mnie ktoś inny, była pani doktor.
Obejrzała zęby i powiedziała, że widzi u mnie dużo próchnicy. Trochę to mnie zamurowało, bo miesiąc wcześniej Grzegorz mówił, że wszystko mam poleczone, a kontrol mam za pół roku.
Usłyszałem jeszcze, że gdybym dalej chodził z takimi zębami, to za pół roku byłyby do wyrwania albo leczenia kanałowego...
Ten doktor po prostu zostawił próchnice między zębami, ja tego patrząc prosto w lustro nie widziałem, ale oni oglądają dokładnie zęby małym lusterkiem...
Pani rozwierciła ten ząb, który mnie bolał, miał zostawioną dziurę w środku, tz. nie był dobrze wypełniony wewnątrz, a i jeszcze w środku znalazła się próchnica.
W innym zębie plomba się po prostu ruszała...

I kolejny kwiatek... miałem zostawioną próchnicę między jedynkami, a gdyby to się bardziej rozwinęło, to miałbym problem, wypełnienia są widoczne, nawet te super dobrane.
Tak więc poszedłem do tego doktora Grzegorza, żeby dowiedzieć się, co tu jest grane...
No i obejrzał zęby. Oczywiście nie widział nigdzie próchnicy, nie miał sobie nic do zarzucenia!
Poruszyłem temat zęba który źle został wypełniony, zaczął kręcić, że "czasami zdarza się", później zaczął mi wmawiać, że on tego zęba nie leczył xD
Doszło do tego, że zaczął mówić bardzooo głośno, zaczął robić jakieś dziwne miny (jakby nie rozumiał, że cokolwiek mógł zrobić źle) i powtarzał, że za naprawę będę musiał płacić, mimo że pierwszy nie poruszyłem tematu pieniędzy. No koniec przyznał że "coś tam mam" mam między jedynkami, mimo że było coś między wieloma zębami.
Obecnie, kilka miesięcy po, wydałem już 1900 zł za kolejne rozwiercanie zębów, bo wszystko było do poprawy po tym "ekspercie". 
Podsumowując wydałem już na pewno ponad 3000 zł. A jeszcze mam 2 zęby do lecznia. Zęby rozwiercane nie pewno nie przedłuży żywotności zębów, a o zwrocie za "idelne" leczenie nie ma w tym gabinecie mowy.
Nie mogę zrozumieć, jaki był cel takiego leczenia...

Użytkownik Rafał1410 edytował ten post 12 maj 2018 - 17:05

#44 martynamak

martynamak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 maj 2018 - 12:53

Ja akurat bardzo polecam Solident, musiałam leczyć się ortodontycznie i nie miałam żadnych problemów. Nikt mi nie wciskał aparatów za 8 tys. Wszystko zrobione profesjonalnie i uważam że cena była też do przyjęcia więc osobiście mogę polecić skorzystanie z ich usług. Ogólnie jak ktoś chce się dowiedzieć jak wybrać dobrego ortodontę to mogę polecić http://lifestyle7.pl...-ortodontyczne/

#45 ~Rav_78~

~Rav_78~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 13:11

Potwierdzam, dr Grzegorz na leczenie słabo ;) Miałem usuwany ząb u dr Grzegorza i złego słowa powiedzieć nie mogę. Na tyle byłem zadowolony, że umówiłem się do dr na sprawdzenie zębów i leczenie. O dziwo znalazł mi tylko 2 ubytki, a zwykle miałem więcej. 1 ząb od razu poleczył. Po czy trafiłem już do Pani dr również z Solidentu i okazało się, że mam nie 2 zęby do leczenia, jak mówił dr Grzegorz, a 4. A ząb, który akurat poleczył był znacznie mniej zepsuty niż inny, którego on nie widział. Więc potwierdzam, że dr Grzegorz na leczenie to słabo, na wyrwanie ok - taki rzeźnik i najwyraźniej próchnica się nie przejmuje:)

#46 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 23:13

A ja mam takie pytanko, oni za tę cenę jaką mają w cenniku zakładają jeden łuk czy oba? Na przykład jest aparat stały kryształowy za 2500 zł to tylko na jeden czy oba? Z góry dziękuję za odpowiedź.

#47 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 23:16

Albo jak mają w ofercie aparat łączony za 2200 to on jest od razu na górę i dół? Czy jak? 

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 09:44

A ja mam takie pytanko, oni za tę cenę jaką mają w cenniku zakładają jeden łuk czy oba? Na przykład jest aparat stały kryształowy za 2500 zł to tylko na jeden czy oba? Z góry dziękuję za odpowiedź.

A może lepiej zadzwonić tam i bezpośrednio zapytać?

Bo na forum to możesz dostać odpowiedź, że kryształy są Swarovskiego, oczywiście na oba łuki i jeszcze do tego kolczyk w pępek gratis.

#49 ~Edita~

~Edita~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 15:03

W Olsztynie polecam Eurodental. Po przeprowadzce w dalszym ciągu dojeżdżamy do Olsztyna. Nie wyobrażam sobie leczyć zęby gdzieś indziej niż tam. 

#50 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 09:04

Panią Sokal to mijałbym z daleka. Byłem i nie było dobrze. Słabe podejście do pacjenta i te umawianie na kolejne wizyty (naciąganie na kasę). Ile ich trzeba jeszcze? Tyle by ta pani dom sobie postawiła za czyjeś pieniądze? 

#51 ~KasiaKarolek~

~KasiaKarolek~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 06:51

Lublin to co prawda nie okolica Ełku, ale stomatologia stoi na wysokim poziomie, od lat korzystam z usług Luxmedu w Lublinie i nie mogę narzekać, raz wypadła mi plomba i po prawie roku mi wymienili w ramach gwarancji za friko, co było dla mnie miłym zaskoczeniem :)

#52 ~Aśka3666~

~Aśka3666~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 11:14

W Olsztynie polecam Eurodental. Po przeprowadzce w dalszym ciągu dojeżdżamy do Olsztyna. Nie wyobrażam sobie leczyć zęby gdzieś indziej niż tam. 

U kogo się leczycie dokładnie? Pytam, bo ja z tamtych okolic i rozglądam się za ortodontą dla córki, która jest już po wyrwaniu ósemek i przed założeniem aparatu. Zwlekamy, bo nie wiemy do kogo się udać. 

#53 ~Leylani88~

~Leylani88~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:39

Ktos tutaj pytał o stolicę.. więc tak, ja polecam Centrum Demed na Ursynowie. Bardzo kompetentni lekarze stomatolodzy. Ceny mają przystępne a nie z kosmosu jak niektóre gabinety

#54 ~KasiaKoralik~

~KasiaKoralik~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 07:52

Jakby ktos potrzebował ortodonty w Lublinie to polecam Luxmed :) bardzo profesjonalnie podeszli do tematu moich krzywych zębów.

#55 ~Gienka~

~Gienka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 14:02

U kogo się leczycie dokładnie? Pytam, bo ja z tamtych okolic i rozglądam się za ortodontą dla córki, która jest już po wyrwaniu ósemek i przed założeniem aparatu. Zwlekamy, bo nie wiemy do kogo się udać. 

Najlepiej podjedź do gabinetu i dowiedz się wszystkiego na miejscu. Przecież za poradę nie płacisz nic.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stomatolog, ortodonta, dentysta, ełk, ortodoncja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych