Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki jest polecany dentysta od protetyki i na implanty?

stomatolog protetyk implanty dentysta suwałki

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elen~

~Elen~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 18:20

Witam,

może ktoś pomoże w wyborze odpowiedniego stomatologa do bardziej skomplikowanej odbudowy moich zębów - prawdopodobnie trzeba by zrobić korony na zęby i implanty, tak żeby to ładnie też wyglądało. Gdzie warto, jakie ceny, jakieś doświadczenia ktoś ma?

#2 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 17:07

U nas jest drogo i to nie tylko moje zdanie. W Białymstoku wiadomo, ale wiem, że w Ełku też dobrze robią i implanty i całą protetykę, a ceny przystępniejsze. Ale Twój wybór.

#3 ~tokyo~

~tokyo~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 13:06

Dr Stypułkowska stomatolog protetyk w Łomży mi robiła zęby. Też trochę tego było. Zna się na rzeczy, konkretna babka. Warto było jechać, bo dobrze zrobione i cenowo się opłacało. 

#4 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 12:04

Pani Stypułkowska przyjmowała w Demedzie w Łomży, teraz w Łomży nie przyjmuje tylko w Demedzie w Wołominie i w Ełku w Solident. 

#5 ~memet~

~memet~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 09:41

Robiłam implanty, ale to było w Poznaniu, kiedy jeszcze tam mieszkałam. Miejsce nazywa się NewDentClinik. Świetne gabinety mają, ale przede wszystkim chodziło o dobrą cenę i lekarza. Nie pamiętam dokładnie jak się nazywa, ale pochodzi zza granicy. Usługę wykonał pierwsza klasa - wszystko wygląda jak należy.

#6 ~Bino~

~Bino~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 11:38

mogę potwierdzić, że dr stypułkowska z solidentu w Ełku jest godna polecenia stomatolog od protetyki, na bardziej skomplikowane rzeczy, a ceny w porządku.

#7 ~forumiak~

~forumiak~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 09:40

Na pewno nie nastawiajcie się na konkretne miasto - przecież tutaj chodzi o poziom usług, a różnice w cenach, mogą być w różnych miastach po prostu bardzo wysokie. Robiłam w Poznaniu, głównie dla tego lekarza - newdentclinic.pl/alaa-eljamal Tak, była akurat promocja na implanty, ale bardziej chodziło o lekarza - fachowca od tego tematu. Zbyt wiele naczytałam się o komplikacjach, żeby pozwolić na zajmowanie się tym byle komu. 

#8 ~Malwinka33~

~Malwinka33~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 14:56

w samych Starachowicach nie udało mi się znaleźć  dobrego protetyka, a ponieważ pracuję w Warszawie, to trafiłam do dr Romanik. Jestem w trakcie lecznia, bo u mnie to dość skomplikowany i długi proces ale wiem, że trafiłam w dobre,fachowe ręce. Poza wszystkim pani dr to naprawdę wspaniały i uśmiechnięty człowiek - co też jest bardzo ważne w takim zawodzie.

#9 ~kosta~

~kosta~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 10:04

To zależy jak bardzo ograniczasz się odnośnie do miejsca. W Poznaniu jest coś takiego jak NewDentClinic, a tam pracuje doktor Alaa Eljamal. Na bank wam udzieli pomocy, na spokojnie sobie poradzicie. Ale wiele zależy po prostu od Was. Optymalnie jest pokazać się, poznać wycenę, zobaczyć doświadczenie lekarza. Akurat to dla sukcesu ma ogromne znaczenie. Pytanie - jakie rozwiązania bierzecie pod uwagę? 

#10 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 09:38

Ale spamerów poznań starachowice- po co tak blisko może od razu Nowy Jork. Tak na serio to jak ktoś się zastanawia to też polecam zdecydowanie do Ełku bo robią bardzo dobrze i zdecydowanie taniej niż u nas.

#11 allthetime

allthetime

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 12:03

Jeśli już decydujemy się na implanty zębów warto najpierw przekonać się jakie są podejmowane działania, kroki gabinetu dentystycznego. W podlinkowanych frazach jest cały opis wykonywania tego zabiegu przez Dental White z którego też korzystałem. Koszt wg mnie mógłby być niższy ale to kwestia do omówienia. W każdym razie polecam, znajdują się w Warszawie (Wola)

#12 TomDom

TomDom

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 13:28

Polecam stomatologa od implantów i protetyki. Jest nim specjalista z gabinetu StoMedic w Szczecinie.http://www.stomedic.eu

Na prawdę solidne usługi. Jak ktoś się zastanawia to śmiało można tam się udać.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 14:52

Polecam stomatologa od implantów i protetyki. Jest nim specjalista z gabinetu StoMedic w Szczecinie.

Na prawdę solidne usługi. Jak ktoś się zastanawia to śmiało można tam się udać.

Na forum Suwałk polecać Szczecin, to jakby kpina.

#14 Karol42

Karol42

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2019 - 18:04

Hej bardzo dobry protetykiem od implantów na zęby jest stom. E. Majorowska, wiem z własnego doświadczenia, tutaj zostawiał kontakt do gabinetu dentystycznego https://acusdent.pl/implanty-zebow/.

#15 koczekdan

koczekdan

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2019 - 11:39

Implanty? To zdecydowanie http://www.impladent.szczecin.pl/ . 100% satysfakcji 

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 09:37

Implanty? To zdecydowanie ...szczecin.pl/. 100% satysfakcji 

Kurde, koczkodan, Londyn było polecić, Szczecin za blisko.

#17 gabrysiadoma

gabrysiadoma

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 luty 2019 - 13:46

protetyk to tylko oni http://www.promed.lu...protez-zebowych kiedy mojej babci się zepsuła była to był istny lament na szczęscie szybko naprawili i babcia znowu szczęśliwie się śmieje

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stomatolog, protetyk, implanty, dentysta, suwałki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych