Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki jest polecany dentysta od protetyki i na implanty?

stomatolog protetyk implanty dentysta suwałki

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~loran~

~loran~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:36

To tak jak z łysieniem, możesz stosować tylko szampon, lub ampułki, a możesz nosić peruke, a możesz zrobić przeszczep. Zależy od finansów. Ale wybór metody innowacyjnej masz.

4-6 miesiecy,ok. Ale bardziej ciekawi mnie długośc zabiegu. Tak docelowo ile za każdym zębem siedzi się w fotelu. Pamieętajmy ,że masz prace i rodzine dlatego ,np 5h dwa razy w tyg to sporo ;]

2h na wszczepienie implantu zygomatycznego, tyle spędziłem podczas zabiegu w Dental Fraternity.

#42 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 10:33

W Warszawie miałem przyjemność poznać i polecam lekarza od implantów zębów Pani dr Agnieszka Sicińska. Na wizycie konsultacyjnej przedstawiła mi różne możliwości, otrzymałem plan leczenia i kosztorys. Pani Sicińska na jednym zabiegu usunęła mi kilka zębów i wstawiła nowe. Efekt pozytywnie zaskakujący. :) super.

#43 ~wiolonistka~

~wiolonistka~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 10:17

W Łukowie znalazłam klinikę gdzie mogłabym dyskretnie założyć implanty. Pracuję w usługach i zależało mi na szybkim powrocie do normalnego wyglądu. Klinika Dental House okazała się być dobrym adresem, wesoła atmosfera i materiały najwyższej jakości.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stomatolog, protetyk, implanty, dentysta, suwałki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych