Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki jest polecany dentysta od protetyki i na implanty?

stomatolog protetyk implanty dentysta suwałki

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~loran~

~loran~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:36

To tak jak z łysieniem, możesz stosować tylko szampon, lub ampułki, a możesz nosić peruke, a możesz zrobić przeszczep. Zależy od finansów. Ale wybór metody innowacyjnej masz.

4-6 miesiecy,ok. Ale bardziej ciekawi mnie długośc zabiegu. Tak docelowo ile za każdym zębem siedzi się w fotelu. Pamieętajmy ,że masz prace i rodzine dlatego ,np 5h dwa razy w tyg to sporo ;]

2h na wszczepienie implantu zygomatycznego, tyle spędziłem podczas zabiegu w Dental Fraternity.

#42 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 10:33

W Warszawie miałem przyjemność poznać i polecam lekarza od implantów zębów Pani dr Agnieszka Sicińska. Na wizycie konsultacyjnej przedstawiła mi różne możliwości, otrzymałem plan leczenia i kosztorys. Pani Sicińska na jednym zabiegu usunęła mi kilka zębów i wstawiła nowe. Efekt pozytywnie zaskakujący. :) super.

#43 ~wiolonistka~

~wiolonistka~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 10:17

W Łukowie znalazłam klinikę gdzie mogłabym dyskretnie założyć implanty. Pracuję w usługach i zależało mi na szybkim powrocie do normalnego wyglądu. Klinika Dental House okazała się być dobrym adresem, wesoła atmosfera i materiały najwyższej jakości.

#44 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 13:56

W zakresie protetyki i implantologii wysokie usługi świadczy klinika Bodent w Łomży, tam wiele osób jeździ nie tylko z Podlasia ale i innych województw. Jak ktoś coś dobrze robi to człowiek jest w stanie i 200 km przejechać. 

#45 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 12:33

Witam,

pytanie czy wszczepienie implantów zygomatycznych robione jest przy znieczuleniu miejscowym czy narkozie ?

Wiem że trzeba wykonać badania krwi jakie dokładnie nie wiem? 

czy po wszczepieniu implantów zygomatycznych mogę normalnie funkcjonować? Iść do pracy? Jaki jest koszt orientacyjny implantów zygomatycznych brak informacji

pozdrawiam 

Marek

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stomatolog, protetyk, implanty, dentysta, suwałki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych