Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki opał/ekogroszek polecacie?

ekogroszek opał węgiel stabek

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 Olo

Olo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 10:38

Ja śmiało polecam Ekogroszek ze strony swiatopalu.pl 

#22 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 17:53

Witam Pierwszy sezon pale ekogroszkiem kupuje na lokalnym rynku. Mozecie podac jakies przykladowe ustawienia pieca i zuzycie dobowe wegla. Obecnie wychodzi mi okolo 20 kg na dobe. pozdrawiam

#23 ~Erwin~

~Erwin~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 23:37

Firma Broda Trans

Dostawca eko groszku na terenie całego kraju.

Polecam! co roku biore jakąs firankę i jestem zadowolony.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 07:13

śmierdzi i tak wszystko

#25 ~AndrzejEN~

~AndrzejEN~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:16

Ja ze swojej strony muszę oddać wszystkie zalety ekogroszkowi. Przede wszystkim jest wysokoenergetyczny i daje minimalną ilość popiołu - co znacznie ułatwia życie podczas czyszczenia pieca. Zamawiam u Kuppanwyngiel - zarówno na towar, jak i na dostawę nie mogę narzekać. 

#26 ~Łukasz35~

~Łukasz35~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 14:52

no właśnie według mnie ekogroszek jest najlepszy jako opał. Oczywiście też trzeba pamiętać, że ekogroszek ekogroszkowi nierówny - wszystko zalezy z jakiej hurtowni zamawiasz. Ja zamawiam tylko z kgm bo mam do nich zaufanie: zawsze dostarczają dobrej jakości opał. Zresztą nie tylko ja jestem zadowolony co widać po opiniach :)

#27 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 11:05

Czy to ekogroszek, czy węgiel ważne żeby był dobry i od sprawdzonego hurtownika. Ja kupuję od lat w Multiwęgiel i nigdy nie narzekałem na jakość. Szeroka oferta produktów wyjątkowej jakości. Profesjonalna obsługa i dobra współpraca.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:41

nie musisz bazować na lokalnym składzie zobacz na gielda-paliw.com tam masz dużo ofert i całkiem dobre ceny.

#29 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 13:54

a ja jak to czytam to mi sie smiac chce hamdlarzyki jedne...wciskacie ludziom ....jak brac to obojetnie od kogo tylko oryginalnie pakowany, na fakture, z papierami, a od tych kmiotow nie ma co...

#30 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 12:36

Polecam ekogroszek Sztygar Ultra 28 Gj/t. Produkt pakowany w worki 25 kg, paleta prosta ja kupuje ten ekogroszek przez stronę swiatopalu.pl. Transport darmowy i błyskawiczny. Jest to jeden z droższych ekogroszków jakie oferuje ta platforma, ale cena adekwatna do produktu  co nie znaczy, że inne oferowane produkty  przez tą platformę są złe...

Też kupiłem ten ekogroszek, ale szału nie ma, kaloryczność taka sobie i dużo spieków.

#31 ~zimo~

~zimo~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 23:28

Następnym razem bierz węgiel z sovillo . My kupowaliśmy i sobie chwalimy. Cena ok i jakość świetna. Praktycznie brak popiołu, a to coś znaczy

#32 ~SHUTDOWN~

~SHUTDOWN~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 11:32

ja tam u siebie palę węglem. Ale nie byle jakim. Kładę nacisk na jakość opału bo to jest najwazniejsze. Zamawiam wegiel z hurtowni KGM bo od nich zawsze mam pewność, że węgiel jest najwyższej jakości

#33 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 12:01

Podpowiem ekogroszek który mają na ekogroszek.czest.pl. To jest faktycznie eko groszek a nie tylko z nazwy. Niska zawartość siarki, nie zatruwa tak środowiska jak zwykły węgiel. No i najwazniejsze że jest ekonomiczny, wystarcza na długo, nie trzeba ładować węgla dużo żeby poczuć zimą ciepło w domu.

#34 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 10:52

Będę polecał ten ekogroszek premium co mają na stronie  dobry-ekogroszek.pl w ofercie. Elegancko pakowany w worki które oddychają, węgiel jest suchy, widać że dobrze składują, nie był jakiś wilgotny, nasiąknięty i też uczciwie ważą, to co na opakowaniu to faktycznie jest nałożone bez kantowania.

#35 zbych

zbych

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:55

Bardzo dobry ekogroszek w workach kupisz na stronie https://ewegiel24.pl/ teraz nawet mają promocję, więc warto się już teraz zaopatrzyć na zimę :)

#36 ~Turlo~

~Turlo~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 08:56

chyba większość dostawców w lipcu postanowiła powalczyć o klienta, bo jak sprawdzam ogłoszenia na gielda-paliw.com to widać duże obniżki vs to co płaciliśmy

#37 ~jaras~

~jaras~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 22:13

Mogę polecić ekogroszek workowany z Kup Pan Wyngiel , bo sami go używamy. Jest naprawdę spoko. Wszystko się wypala. Poza tym cena jest u nich naprawdę dobra. Jakość pierwsza klasa. 

#38 Baśka234

Baśka234

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 19:20

Polecam poczytać opinie o ekogroszku od taurona np. na tym forum. Ciekawa lektura B)

#39 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 11:46

Całkiem niezły ekogroszek workowany mają w rowex-sklep.pl tylko kupować trzeba jak jest słonecznie wtedy jest suchutki

#40 Arkadiusz2018

Arkadiusz2018

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:37

Trudno trafić na dobry opał nie ma co.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ekogroszek, opał węgiel, stabek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych