Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki opał/ekogroszek polecacie?

ekogroszek opał węgiel stabek

81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:57

Nie kupujecie ludzie tego g...a. Jedna wielka masakra. Więcej popiołu niż ekogroszku. Same spieki. Mokry ekogroszek

#62 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:57

Nie kupujecie ludzie tego g...a. Jedna wielka masakra. Więcej popiołu niż ekogroszku. Same spieki. Mokry ekogroszek

#63 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 08:00

Hej a co teraz dobrze kupić? Kupiłam dom ogrzewany ekogroszkiem używam teraz Krzesimir ale nie wiem czy to dobry wybór. Możecie coś doradzić?

#64 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 16:42

Ja też polecam ekogroszek Prometeusz ,należy się zarejestrować na ich stronie Polski Węgiel. Tylko kupujcie latem bo przed zimą nie ma zapasu i pakują mokry aby wydolić , ale latem jest ok. Suoer się wypala ma dużą kaloryczność nie ma spieków . Piec czysty w środku , nie ma niczego czarnego tylko lekki popiel w piecu . Ja mam kocioł Defro komfort eco 20kw.

#65 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:11

Kupilem piec na ekogroszek, niedługo zamontują Ma być ciepło i bezobslugowo :) Czas na zakup węgla , ile kosztuje tona ekogroszku? Jaki ekogroszek polecacie i za ile?

#66 ~Stanislaw~

~Stanislaw~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 10:56

Koniecznie testuj ekogroszek, jak źle trafisz nie będzie bezobsługowo :) Do testów kupuj po 1-3 worki węgla. Powinno wystarczyć na dostosowanie ustawień kotła.

Łatwo dostępny będzie ekogroszek na Orlenie Patriot, spróbuj też innych marek. Co się sprawdzi zamów i ciesz się tanim ogrzewaniem, dobrze ustawiony piec powinen nawet 10-11kg/dobę osiągnąć

#67 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 10:10

Przestrzegam wszystkich przed zakupem ekogroszku u Brodatrans. Najgorszy produkt z jakim mjałem do czynienia od 4 lat. Brak możliwości reklamacji ciągłe obietnice i przeprosiny z strony sprzedawcy i natym tyle. BŁOTO PAKOWANE DO WORKÓW.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 16:28

10-11 kg na dobe, to chyba rozpalasz piec i wylaczasz go.

#69 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 22:52

Jedni chwalą piorun drudzy nie. U mnie to nawet się palić niechce a mam piec 5 klasa ekogroszek . Za darmo bym go nie chciał.

#70 ~Waldi~

~Waldi~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 20:21

Witam.

Stanowczo nie polecam z Rovexu z Białej Podlaskiej.

Ekogroszek b.mokry,dużo kamienia i sporo miału.

Pozdrawiam

Waldi

#71 ~Waldi~

~Waldi~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 20:31

Witam.

Nie polecam z Agroplonu Głuszyna.

1-Pieklorz - na worku 3kg miału,

2- Wesoła- miału ok.1,5kg.

Poelecam z Rastaru-drogi ale bez niespodzianek-wiesz że płacisz za towar a nie dodatki miałowe.

#72 ~Sebaa89~

~Sebaa89~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 09:38

Hej a co teraz dobrze kupić? Kupiłam dom ogrzewany ekogroszkiem używam teraz Krzesimir ale nie wiem czy to dobry wybór. Możecie coś doradzić?

Hej. Teraz warto kupić ekogroszek Stabek. Mają promocję - 789 zł/t. Ja kupuje od zeszłego sezonu i super mi się sprawdził. Przy dobrych ustawieniach pieca spala się idealnie i nie zostawia dużo popiołu, żużlu tez nie ma. Teraz pale na wode, ale w zimie też się sprawdza do ogrzania domu. Szybka wysyłka, no i paleta dobrze zabezpieczona. Jedyne co bym wolal to worki20 kg a nie 25 kg. Poza tym bez zarzutów :)

#73 ~Januszowy~

~Januszowy~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 14:16

Ja osobiście pale czarną perłą i pali się jak zło :D Dobra frakcja i pomimo średniej kaloryczności utrzymuje temperaturę kotła. Na lato to w ogóle marzenie bo w niskiej cenie można grzać tylko na wodę nie przepłacając na wysokokalorycznych. Cena spoko jak na tę jakość. W miarę szybko dostarczają, jeśli przewoźnik nie utrudnia doręczenia. 

polecam. 

#74 ~grzesiek38~

~grzesiek38~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 15:04

Ja w moim piecu palę węglem wysokiej jakości który kupiłem w firmie Sobianek, wiem że mają go prosto z kopalni, ma certyfikaty. Zależy mi na wysokie jakości węgla bo taki jest najbardziej wydajny, zostawia mało popiołu.

#75 ~Adasiowy666~

~Adasiowy666~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 10:24

Cześć, co do węgla to polecam ekogroszek Stabek. Dobrze się spala, szybka dostawa a teraz maja akcje promocyjna na stronie stabek.pl i kosztuje 749 zl. Może nie ma najwyższej kaloryczności, ale za ta cene to jest na prawde przyzwoity :)

#76 ~daras~

~daras~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:32

jestem w szoku taki węgiel, w takiej cenie? i to już z dostawą? zamówienie doszło do mnie w 2 dni, eko suchutki, paleta mocna, worki całe. 0 kamienia, pali się pięknie.

Polecam bo warto stabek.pl

#77 ~zaharyy~

~zaharyy~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 17:27

bardzo dobry wegiel ma w ofercie Sobianek, przynajmniej z polskich kopalń, wysokokaloryczny . To hurtowania opału ale prowadza też sprzedaż detaliczna

#78 monika_mac

monika_mac

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:53

Ja polecam stąd:  http://mac_au.ebroke....pl/short/595nx

Najlepszy stosunek jakości do ceny i można jeszcze czasami trafić na promocje  :)

#79 Anno1506

Anno1506

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 10:58

Pamiętaj, że równie ważny, jak opał, jest kocioł. Nieraz opłaca się go nawet wymienić, ponieważ efektywność jest o wiele większa. Jeżeli chodzi o ekogroszek, to polecam https://www.parex-ko...rodukty/sztoker . Naturalnie to już przy większych planach remontowych, tak tylko zaznaczam :)

#80 leszek45

leszek45

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 14:22

Cześć, co do węgla to polecam ekogroszek Stabek. Dobrze się spala, szybka dostawa a teraz maja akcje promocyjna na stronie stabek.pl i kosztuje 749 zl. Może nie ma najwyższej kaloryczności, ale za ta cene to jest na prawde przyzwoity :)

Witam! Ja również od nich kupuję węgiel. Też dobrze mi się on spala. Teraz przymierzam się do zakupu 3 ton, aby mieć już na zimę. kto wie może jeszcze podrożeje ten węgiel. Wczoraj sprawdzałem czy starczy mi kasy i trochę mi zbraknie. Znalazłem takie rozwiązanie że część kasy pożyczę nawet już coś upatrzyłem na https://chwilowo.pl/ . pożyczka na 0%, więc  za miesiąc oddam im kasę. i lepiej na tym wyjdę niż mam kupić węgiel za miesiąc i prawdopodobnie drożej za niego zapłacić. Jak myślicie ceny węgla wzrosną?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ekogroszek, opał węgiel, stabek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych