Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki opał/ekogroszek polecacie?

ekogroszek opał węgiel stabek

91 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~mirras~

~mirras~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 21:02

ja zamawiam w Sobianek, tu masz wybór węgla i polskiego i zagranicznego. workowany, luzem  jak kto woli. No i dowóz na terenie całego kraju

#82 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 19:59

Ekogroszek KGM gold jest bardzi wydajny, bez miału i do tego prawie zerowa ilość spieków.

#83 ~edziorr~

~edziorr~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 21:20

Braliśmy też nie dawno w Sobianek węgiel, suchy, bez syfu, fajnie się pali i cenowo też ok. A wegiel z certyfikatami

#84 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 01:39

Eko-groszek Broda-trans lepiej omijać.Kupiłem w tej firmie drugi  raz eko-groszek, za pierwszym razem można było przełknąć. Następna dostawa tragedia ,nie wiem jak można było to coś nazwać eko-groszkiem ,w każdym worku miał, kiepska kaloryczność ,piec chodzi praktycznie na okrągło.

Na dwa worki węgla ubite wiadro popiołu , robią sie bardzo duże spieki, a co najgorsze dużej średnicy kamienie , może zostać uszkodzony podajnik pieca. Nie wiem z skąd pochodzi węgiel ponieważ certyfikatu nie dostałem ,ale na pewno nie z kop.Wesoła ,to co pisze na worku to są bzdury ,wielki kant .
Tej firmie jest potrzebna kontrola ,która sprawdzi czym oni handlują.

#85 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 01:40

Eko-groszek Broda-trans lepiej omijać.Kupiłem w tej firmie drugi  raz eko-groszek, za pierwszym razem można było przełknąć. Następna dostawa tragedia ,nie wiem jak można było to coś nazwać eko-groszkiem ,w każdym worku miał, kiepska kaloryczność ,piec chodzi praktycznie na okrągło.

Na dwa worki węgla ubite wiadro popiołu , robią sie bardzo duże spieki, a co najgorsze dużej średnicy kamienie , może zostać uszkodzony podajnik pieca. Nie wiem z skąd pochodzi węgiel ponieważ certyfikatu nie dostałem ,ale na pewno nie z kop.Wesoła ,to co pisze na worku to są bzdury ,wielki kant .
Tej firmie jest potrzebna kontrola ,która sprawdzi czym oni handlują.

#86 jarkowy93

jarkowy93

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 09:15

Cześć, ja palę ekogroszkiem ekosilesian od niespełna 2 lat i jestem, mega zadowolony pali się, super na popiół prawie, że jak z papierosa, on jest od polski węgiel dystrybucja, sprawdźcie bo jest chyba najlepszy i idzie go mniej zdecydowanie ale to może kwestia tego, że zadzwoniłem i powiedzieli mi jak ustawić piec pod ich ekogroszek, ja natomiast szukam teraz informacji jak przeprojektować instalacje i wykorzystać bojler na wode 600l jako bufor ciepła macie jakieś pomysły ?nie ma on grzałki, wiec tylko akumulacja ciepła z groszku mi zostaje, aktualnie jest on na osobnym obiegu tylko cwu - osobne wyjście z kotła a powrót jedynie wspólny 

#87 kartek

kartek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2020 - 08:25

Nawet najlepszy ekogroszek na nic się zda, jeśli będzie nieumiejętnie spalany. Ważne, żeby odpowiednio ustawić piec zgodnie z zaleceniami producenta, a jeśli to możliwe, najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pokażą nam jak prawidłowo użytkować dany piec.

#88 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2020 - 19:13

Ja zamawiam regularnie węgiel od firmy haldex.com.pl. Dysponują dobrej jakości miałem energetycznym i granulatem mułowym. Oferują pomoc w wyborze, atrakcyjne ceny oraz przejrzyste warunki współpracy.

#89 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 19:30

Ja zamawiam regularnie węgiel od firmy haldex.com.pl. Dysponują dobrej jakości miałem energetycznym i granulatem mułowym. Oferują pomoc w wyborze, atrakcyjne ceny oraz przejrzyste warunki współpracy.

W Nawec na ul Wojska Polskiego

#90 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2020 - 11:10

Jeśli ekogroszek to tylko firma Ałtaj polecam dobrze sie wypala maało popiołu petarda!

#91 ~Pateusz~

~Pateusz~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2020 - 11:37

Ludzie serio pytają bo dziś trudno dostać dobry opał, tylu oszustów na rynku. Ja zamawiam w Sobianek, dla nas sprawdzony, pewny skład. Wegiel z certyfikatami, najlepszej jakości i polski i importowany

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2020 - 20:06

Jaki groszek  ?   raczej  gruby żwir, który robije CENZURĘ w Kurierze Porannym.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ekogroszek, opał węgiel, stabek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych