Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki program wspomagający zarządzanie

zarządzanie program program do zarządzania

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 olkaa

olkaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 maj 2017 - 10:49

Witam wszystkich!

Od 3 lat prowadzę z mężem hurtownie z kosmetykami do włosów. Bardzo się rozwijamy i zatrudniamy coraz więcej osób (obecnie jest nas 68). Dlatego poszukuję jakiegoś programu, który pomógłby nam. Chciałabym za jego pomocą móc wpisywać wszystkie zadania jakie mamy do zrobienia, później kto za jakie zadanie jest odpowiedzialny, ile ma na to czasu i jaki jest na to przeznaczony budżet (to w przypadku marketing np. na promocję). Najlepiej byłoby gdyby można było do tych zadań dodawać pliki (np. faktury) i komentarze. Ktoś poleci taki prosty program? :)

#2 ~Maranka~

~Maranka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:50

Program afaktury.pl ma funkcję dodawania załączników do wystawianej faktury. Można przetestować go bezpłatnie. Sorawdź, bo jest bardzo funkcjonalny a przy tym prosty w obsłudze. 

#3 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2017 - 20:21

Zajrzyj na stronę: fakury.pl Ten program ma wszystkie potrzebne Ci funkcje. Sam zastanawiam się, czy nie będzie bardziej funkcjonalny od tego, z któego w tej chwili korzytam. 

#4 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 21:08

Hej, kiedyś miałam dokładnie taki sam problem jak Ty no i łatwo z tym nie było. Ale lepiej nawet nie patrz na darmowe wersje, bo wprowadzają więcej zamętu niż porządku. Ja się w końcu zdecydowałam na system BIZIN , bo z tego co się orientowałam i na własnej firmie testowałam to ten program był najbardziej wydajny i potrzebny do prowadzenia firmy. Specjalistą nie jestem, ale jak poszukasz w internecie to na bank dowiesz się czegoś więcej, ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że jest łatwy w obsłudze i oszczędza sporo czasu. 

#5 ~pakist~

~pakist~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 07:17

30 pracowników, duży magazyn, 3 waluty w rozliczeniach. Która wersja Berberis poradzi sobie z ogarnięciem tematu? Zależy nam na kompleksowości rozwiązania no i pozytywnym wpływie na biznes. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarządzanie, program, program do zarządzania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych