Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Jaki samochód wybrać?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 03:21

Jaki samochód wybrać? Mamy w Białymstoku kilku dealerów. Na jaki nowy samochód się zdecydować? Wolicie niemieckie czy japońskie auta?

#2 ~spod Wawelu~

~spod Wawelu~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 07:21

Jaki samochód wybrać? Mamy w Białymstoku kilku dealerów. Na jaki nowy samochód się zdecydować? Wolicie niemieckie czy japońskie auta?

Tam u Was już Azja właściwie, to zdecydowanie japońskie.

A jakiegoś dealera ruskiej Łady tam nie macie? To by chyba najbardziej pasowało do klimatów.

#3 ~felek~

~felek~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:03

Za mną akurat chodzi koreańczyk np. rexton, mocna konstrukcja na ramie a cenowo bardzo przyzwoicie wychodzi.

#4 ~pieter~

~pieter~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 05:02

Wolę japońskie :D Szczególnie ta nowa Mazda 6 za mną chodzi. Byłem już dwa razy na jeździe testowej u Gołembiewskich. Mocno się zastanawiam nad zakupem. Jak nie nowa Szóstka, to może coś z używanych... 

#5 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:06

Wolę japońskie :D Szczególnie ta nowa Mazda 6 za mną chodzi. Byłem już dwa razy na jeździe testowej u Gołembiewskich. Mocno się zastanawiam nad zakupem. Jak nie nowa Szóstka, to może coś z używanych... 

Bierz Mazdę i się nie zastanawiaj nawet. Mam CX-5 od 5 lat. Rewelacyjne auto. Zero problemów. Bałem się trochę tej rdzy,o której już legendy krążą, ale to chyba więcej w tym bajek i wymysłów niż prawdy. Poznałem przez ten czas sporo właścicieli nowszych Mazd i nie narzekał nikt na rdzę. Nie twierdzę, że w starszych modelach tego problemu nie było, ale u siebie nie zaobserwowałem.

#6 ~omasz~

~omasz~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:23

czinkłeczento w holenderskim gazie

#7 ~patryko~

~patryko~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 21:22

Brałbym xlv z gazem, ekonomiczna jazda no i wygoda przede wszystkim

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0