Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki smartfon?

telefon smartfon

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Emera~

~Emera~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 03:19

Cześć, poszukuję jakiegoś taniego telefonu, powiedzmy do 500zł. Na razie zastanawiam się nad Prime 2, co o nim myślicie?

#2 ~rhonda~

~rhonda~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 10:46

W sumie nieźle wygląda, parametry ma spoko i chyba całkiem dobrą opinię. Ja bym była na tak dla Prime'a 2 :) Ewentualnie też może coś od Xiaomi 

#3 ~Emera~

~Emera~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 01:43

W sumie nieźle wygląda, parametry ma spoko i chyba całkiem dobrą opinię. Ja bym była na tak dla Prime'a 2 :) Ewentualnie też może coś od Xiaomi 

A wiesz jak z baterią, ile mniej więcej trzyma? Nie zacina się może? 

#4 ~guidance~

~guidance~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 15:43

A co powiecie na iPhone X? Telefon jest absolutnie kozacki, co prawda swoje kosztuje, ale to co oferuje to jest mistrzostwo świata, Face ID działa perfekcyjnie, działa po mistrzowsku. Teraz przedłużam abonament w Play i pewnie sobie wezmę właśnie tego.

#5 ~Lucjanka~

~Lucjanka~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 08:19

Najlepiej to w Komórkomat wrzucić modele w tej cenie i zobaczyć specyfikacje. Dzięki temu będziemy widzieć co i jak. Ale cenowo to mogę polecić Xiaomi, są świetne. 

#6 ~adela~

~adela~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:59

Teraz wychodzi też nowy model, Prime 18x9 LTE i też wygląda całkiem nieźle ;)

#7 ~verona~

~verona~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:16

Prezentuje się całkiem nieźle muszę przyznać ;)

#8 ~donia~

~donia~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 11:09

Ja bym poszła chyba właśnie w tym kierunku :)

#9 ~Emera~

~Emera~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 08:16

Ostatecznie kupiłam jednak Prime'a 18x9 LTE:)

#10 linrax

linrax

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 11:01

no i fajny telefon

#11 KamilShop94

KamilShop94

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:06

xiaomi najlepsze szukaj u nich

#12 ~rynkowski~

~rynkowski~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 07:07

Pfff jakie Xiaomi? Nie ma w nich nic fajnego. Powrzucali procesory z wysokimi cyferkami i myślą, że to wszystko. Nie mają nawet podstawowego know-how. Najlepszymi telefonami są samsungi, osobiście polecam Samsung Galaxy S9, kupiłem go jakiś czas temu w Playu, jak przedłużałem umowę i przyznam się, że tak dobrego telefonu nie miałem NIGDY.

#13 ~Jureczek~

~Jureczek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 07:17

A nie lepiej wziąć coś na abonament? Wtedy też masz tani telefon i od razu masz możliwość dzwonienia itp. Osobiście polecam Play, bo ma bardzo szeroką i fajną ofertę. A jaki telefon? Może LG G6? Bardzo fajny model, wydajny, ładny i super zdjęcia robi.

#14 ~Żymła Pari~

~Żymła Pari~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 18:00

Abonament z telefonem rzadko kiedy jest w ogóle opłacalny. Radzę więc się dokładnie nad tym zastanowić. ;)

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

#15 ~Szynszyl~

~Szynszyl~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 10:21

A jak się porównuje kilka modeli ze sobą, np. przez Komórkomat to na co zwracać uwagę w specyfikacji? Głównie zależy mi na tym by telefon chodził płynnie. 

#16 ~btrlucky~

~btrlucky~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 23:24

A myślałeś może o Iphone 7 ?
Cenowo jak na ten model wychodzi bardzop tanio w Play. A do tego w obecnej ofercie ten telefon ma 32GB, więc miejsca a miejsca do korzystania. Iphone to telefony nei do zniszczenia, a nie znam osonby, która byłaby niezadowolna z posiadania iOS system. 

#17 strus

strus

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 16:48

Teraz Xiaomi Redmi Note 7 jest dosyć dobry w takim przedziale cenowym. Zastanów się nad nim.

#18 ~JustMyType~

~JustMyType~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 05:30

Xiaomi Mi 8 jets zdecydowanie lepszy, a również w dobrej cenie. Tym bardziej jak weźmiesz na umowie w Play, ewentualnie bez abonamentu na raty też wychodzi zacnie 

#19 ~Aneke~

~Aneke~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:40

Słuchajcie, a widzieliście te nowe telefony od BlackBerry? nie ukrywam, że przekonuje mnie połączenie klasycznej klawiatury (której brakuje mi w telefonie, bo sporo piszę) z funkcją smartfona. Ale zastanawiam się, jak to się w dzisiejszych czasach sprawdza. 

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:41

Na pewno klawiatura wygodniejsza, jak ktoś dużo pisze. Ja np. nie lubię pisać maili na ekranach dotykowych, koszmar, literówka goni literówkę. Więc w sumie to brzmi ciekawie. Tylko jaki one mają system?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, smartfon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych