Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki smartfon?

telefon smartfon

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Natnat~

~Natnat~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 16:56

Najnowszy android, wszystko śmiga, nie tnie się, naprawdę fajny i wydajny telefon.

#22 ~dżymsy~

~dżymsy~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 16:11

A jeśli chodzi o telefony BlackBerry to jak sprawują się wam z perspektywy czasu?

#23 ~Mod~

~Mod~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 21:56

bateria na duzy plus :D wczesniejszy tel co mialem dzien a tu 3 dni spokojnie przy małym uzytkowaniu , fajne apki zabezpieczajace mi sie podoba 

#24 ~Adriana~

~Adriana~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:54

Ja też mam już Balckberry jakiś czas i jestem zadowolona, podoba mi się to, że jest klawiatura i do tego bateria bardzo długo trzyma. To moim zdaniem największy plus posiadania tego telefonu. Trzyma mi tak dwa dni bez problemu przy normalnym użytkowaniu.

#25 ~renia~

~renia~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 08:17

bateria na duzy plus :D wczesniejszy tel co mialem dzien a tu 3 dni spokojnie przy małym uzytkowaniu , fajne apki zabezpieczajace mi sie podoba 

A jakie zabezpieczenia ma? Jak to telefon taki biznesowy, to powinien być naprawdę super-bezpieczny.

#26 ~Arni~

~Arni~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 22:57

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to z tego co słyszałam, to w USA administracja rządowa używa telefonów od Blackberry, więc coś to znaczy. Dla mnie mają fajną funkcję privace shade - przyciemnia cały ekran i czyta się fragmenty tekstu za pomocą lupki lub paska. sprawdza się, kiedy trzeba przeczytac jakieś dokumenty, w miejscu publicznym i niekoniecznie chcemy, żeby ktoś jeszcze widział treśc:) Jest też funkcja, która nazywa się locker. Ukrywa wybrane aplikacje.

#27 ~sima~

~sima~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 08:36

Brzmi ciekawie i aż wierzyć się nie chce, że tyle funkcji i aplikacji, a bateria tak długo wytrzymuje. Akurat w styczniu szykuje nam się zmiana telefonów w firmie, chyba się zdecyduję na key2.

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:01

ja długo się zastanawiałem nad wyborem telefonu ale po długiej analizie postawiłem na KEY2 BlackBerry w mojej pracy poza tym że telefon musi byc praktyczny to musi być zabezpieczony  tak jak BB który sprawdza komponenty sprzętu i oprogramowania, aby upewnić się, że nie doszło do podmiany żadnego z tych elementów na nieautoryzowany.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, smartfon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych