Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki telefon do 1000 i gdzie kupic

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~stere~

~stere~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 09:44

Szukam czegos od 5 cali w gore. Jakies sugestie? 

#2 ~janek38~

~janek38~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 08:35

Huawei P8. Kupisz obecnie za niecałe 8 stówek a bardzo dobry telefon, Wykonanie jak na tą cene super . Mam i jestem z niego bardzo zadowolony.

W najlepszej cenie z tego co wiem jest w rtv Euro agd gdzie możesz go zresztą kupić na raty ( już kilka razy kupowalem w tym sklepie). Zreszą ten telefon jest na wystawce praktycznie w każdym z ich sklepów stacjonarnych tak wiec wybierz się najlepiej i zobacz jak się prezentuje w rzeczywistosci. 

#3 ~Nowinka~

~Nowinka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 20:49

Za 599 zł możesz kupić świetny telefon Allview P6 Pro. Ma m.in. wyświetlacz jakiego szukasz i jest bardzo wydajny energetycznie. Warto się zainteresować

#4 f0rst

f0rst

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:54

XIAOMI - modele oparte na Snapdragon, parametry wedle uznania. Kupicie już w Polsce, ale będzie oczywiście drożej, jednak serwis jest dostępny na miejscu. Przy zakupie przez neta, np. z Ali, będzie taniej, ale jest ryzyko kontroli oraz brak serwisu.

#5 Inguaris

Inguaris

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 11:00

Znacie jakieś dobre kantory internetowe? Ja znam jeden http://kantorinternetowy.pl Nie dość, że kurs jest dobry, to jeszcze można zarobić na ich Programach. Naprawdę dobry kantor.

#6 ~halo~

~halo~
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 12:01

Ja mogę polecić Xiaomi świetne telefony w niskich cenach w Polsce już sprzedawana przez większe sklepy, mojego mam z x-kom

#7 ~dagmarr~

~dagmarr~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 21:08

zobacz sobie tutaj w tym sklepie bestcena.pl ja u nich fajny telefonik w dobrej cenie kupiłem . Spoko sprzęty mają

#8 ~bejsment~

~bejsment~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 06:45

Zależy czego oczekujesz od telefonu, osobiście mogę Ci polecić np LG V30, który jest bardzo łądnym telefonem, do tego niezwykle sprawny. W Playu można go za kilka stówek dostać w całkiem rozsądnym abonamencie.

#9 ~bartek08~

~bartek08~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:14

Jakoś trzy miesiące temu ja kupiłem w tej cenie samsunga na bestcena, tam mieli ten model który chciałem najtaniej więc się na nich zdecydowałem. I jestem zadowolony, działa jak trzeba, nie wydałem wiele a mam wszystko czego potrzebuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych