Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

jakie soki pijecie najczęsciej?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 11:42

jakie soki pijecie najczęsciej?

#2 ~bozena~

~bozena~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:59

różnie, ostatnio mam fazę na zielonego kubusia i piję codziennie, pyznie smakuje. a z innych soków to często pomarańczowy i jabłkowy, to chyba moje ulubione.

#3 ~estetka~

~estetka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 11:45

zielony Kubuś ja piję tylko tego tradycyjnego pomarańcza, banan, brzoskwinia towarzyszy mi już od kilku lat. 

#4 ~Jezolka~

~Jezolka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 20:42

Soki nuja są bardzo smaczne i tak naprawdę pożywne. Ja je kupuję ze względu na to że skład jest prosty, są wyciskane metodą cold press…no i mają sporo wartości odżywczych.

#5 ~Kitta~

~Kitta~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 09:17

Soki nuja są bardzo smaczne i tak naprawdę pożywne. Ja je kupuję ze względu na to że skład jest prosty, są wyciskane metodą cold press…no i mają sporo wartości odżywczych.

tak fakycznie - także je spróbowałam i mi bardzo zasmakowały! dla mnie te soki są smaczne i można nimi się niezle nasycić! 

#6 ~mikser~

~mikser~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 20:39

soki caprio. Najczęściej sobie je popijam. Smaki są różne mi smakuje pomarańczowy.

#7 ~TacoBell~

~TacoBell~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:57

sok caprio co weekend do alkoholu pije XD

#8 ~guśkaa~

~guśkaa~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 04:59

Moje dzieci to najczęściej soki 100% kubusia i bardzo lubią jabłkowy , czasami te przecierowe z marchewką. Ja uwielbiam pomarańczowy i wodę z cytryną.

#9 ~arci~

~arci~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 22:36

Tymbark jabłko-mięta lub pomarańczowy. Te smaki najbardziej mi odpowiadają.

#10 ~Illenka~

~Illenka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:04

My odkąd mamy wyciskarkę Hurom to tylko takie domowej roboty soki pijemy. Są o niebo smaczniejsze niż takie kupowane w markecie. No i są zdrowsze. A bądźmy szczerze to powinien być priorytet dla każdego 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych