Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na libido działaja

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~oserka~

~oserka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 08:09

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i straciłam w ostatnim czasie ochotę na seks.Niczego mi sie nie chce, seks nie jest dla mnie wcale przyjemny. Nie mam ochoty nie tylko na swojego meża ale również i na innych. Czy takiet tabletki mogą pomoc? I jeśli tak to jakie polecacie?

Dodam,że nie biorę antykoncepcji hormonalnej i nigdy do tej pory nie brałam. 

#2 ~litwina~

~litwina~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 10:58

Powinno pomóc. Brałam te tabletki i mi bardzo pomogły. 

#3 ~marcjanna~

~marcjanna~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 15:06

Ja też się obawiałam, że antykoncepcja znacznie obniży u mnie libido i zapobiegawczo zaczęłam szukać czegoś co pomoże... okazało się, że niepotrzebnie, belara którą biorę w ogóle nie wpływa na moje libido! byłam w szoku, ale jak widać da się tak dobrać tabletki żeby nie mieć tego problemu :D

#4 ~Afabia~

~Afabia~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 21:18

No zgadzam się, dobrze dobrane tabletki nie powodują takich skutków ubocznych. U mnie Vibin mini też nie powoduje obniżenia libido :)

#5 ~amelienka~

~amelienka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 23:23

U mnie tez się nic nie działo, a brałam je chyba 2 lata, to były moje pierwsze pigułki :)

#6 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:01

Witaj, ale chyba jako placebo, bo po analizie składu stwierdzam, że nie ma tam substancji, która może pomagać na libido.

pozdrawiam Adam

#7 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 08:32

Niskie libido może w końcu doprowadzić do problemów z potencją, które można leczyć tabletkami takimi jak tutaj 

Misiu przesłodki, to jest wątek dla kobiet o problemach z kobiecym libido. O problemach z wańką-wstańką pisze się gdzie indziej.

#8 ~senia~

~senia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:43

Mam wrażenie, że u mnie wszystkiemu winna jest tarczyca. Niby nie mam jeszcze konieczności brania hormonów, ale czasami czuje, że nie jestem sobą. Czy któraś z was stosowała herbaya maca, myślałam o zakupie, ze względu na to, że to produkt naturalny. Chciałabym zwiększyć swoje libido i znowu poszaleć. 

#9 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 20:55

Seni, kupiłam sobie ten produkt, co mi tam. Jeśli to jest naturalny afrodyzjak, to jest to produkt typowo dla mnie. Chciałabym znowu poczuć się aktywna i pełna pomysłów w sypialni. 

#10 ~Katrinkka~

~Katrinkka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 08:38

No włąśnie tak się zastanawiam czy spróbować tych libido therapy czy jednak sobie odpuścić? Bo brałam asequrellę i na mnie nie zadziałała zbytnio :( 

#11 ~Warna~

~Warna~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 14:39

Kupuj libido therapy. Też brałam asequrellę i na mnie akurat te tabletki zadziałały. Ale nie tak jak chciałabym aby działały bo bardzo mnie po nich głowa bolała :P A nie takiego działania oczekiwałam. Myślałam,ze rzeczywiście będą w stanie przywrócić u mnie ochotę na seks. Ale nie nie, nie przywróciły. Potem za poleceniem mojego lekarza ginekologa spróbowałam libido therapy i działanie tych tabletek zupełnie inne. Porównałam sobie składy i o ile asequrella to typowe witaminy to w libido therapy rzeczywiście są zawarte składniki, które wpływają na wzrost libido u kobiety.

#12 ~Barbaraa~

~Barbaraa~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 13:13

A czy dla mam karmiących coś polecacie? Czy szukać pomocy u swojego lekarza?

#13 ~Barbaraa~

~Barbaraa~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 14:29

Witam.Czy polecacie tabletki dla mam karmiących? Czy trzeba będzie się udać do swojego ginekologa.

#14 ~aliccjaa~

~aliccjaa~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 16:37

Feminam Libido jak narazie najskuteczniejsze ale trzeba trochę poszperać w internecie żeby znaleźć

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:28

Zamiast łykać tabletki to kupujcie mongolskie kondomy .

#16 ~poleszuk~

~poleszuk~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 15:42

Zamiast łykać tabletki to kupujcie mongolskie kondomy .

Nałóż sobie taki na głowę.

Może ci się inteligencja podniesie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:42

stoperan poleszukowi

#18 ~Faita~

~Faita~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 08:06

Na libido dla kobiet bardzo fajny jest sex elixir - nie wiem czy któraś z Was o nim słyszała ale naprawdę fajny środek. Ktory przetestowałam z ciekawości ale okazał sie wybawieniem dla naszego związku bo wiało nudą. 
Ziołowe składniki tak więc o nich nie trzeba się bać ale ja jak do tej pory nie spotkałam żadnego innego preparatu, który tak by na mnie działał,
Jak go spróbuję to mam ochotę schrupać mojego męża w całości 

#19 ~Marysia2222~

~Marysia2222~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 18:07

Mi nie pomagały... Ja akurat stosowałam antykoncepcję hormonalną, wystarczyło odstawienie na rzecz Cyclotest MyWay komputera cyklu. Wybieram tryb  tryb antykoncepcji i już wszystko wiem. Libido się unormowało. Ale warto też wypocząć, poznać swoje czułe punkty, kupić sexy bieliznę i zapalić fajne świeczki, muzyczka i będzie lepiej ....

#20 ~Mssme~

~Mssme~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 09:13

No właśnie czytałam dyskusję ostatnio na temat hiszpańskiej muchy. Czy to nie jest przypadkiem ten środek sex elixir o jakim tutaj wspominasz? Bo opisy działania są w sumie podobne...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych