Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na libido działaja

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 11:05

Zdecydowanie Kamagra. Ja kilka razy zamawiałem te tabletki na ... Można tam dostać również inne tabletki na potencję.

Misiu przesłodki, to jest wątek dla kobiet o problemach z kobiecym libido. O problemach z wańką-wstańką pisze się gdzie indziej.

#22 juwkom

juwkom

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 21:52

Tutaj http://www.kobiecybi...ach-z-potencja/ znajdziecie przydatne informacje.

#23 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:01

Witaj, ale chyba jako placebo, bo po analizie składu stwierdzam, że nie ma tam substancji, która może pomagać na libido.

pozdrawiam Adam

#24 badyti

badyti

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 23:12

Niskie libido może w końcu doprowadzić do problemów z potencją, które można leczyć tabletkami takimi jak tutaj https://kamagrasklep.com/

#25 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 08:32

Niskie libido może w końcu doprowadzić do problemów z potencją, które można leczyć tabletkami takimi jak tutaj 

Misiu przesłodki, to jest wątek dla kobiet o problemach z kobiecym libido. O problemach z wańką-wstańką pisze się gdzie indziej.

#26 ~senia~

~senia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:43

Mam wrażenie, że u mnie wszystkiemu winna jest tarczyca. Niby nie mam jeszcze konieczności brania hormonów, ale czasami czuje, że nie jestem sobą. Czy któraś z was stosowała herbaya maca, myślałam o zakupie, ze względu na to, że to produkt naturalny. Chciałabym zwiększyć swoje libido i znowu poszaleć. 

#27 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 20:55

Seni, kupiłam sobie ten produkt, co mi tam. Jeśli to jest naturalny afrodyzjak, to jest to produkt typowo dla mnie. Chciałabym znowu poczuć się aktywna i pełna pomysłów w sypialni. 

#28 andrekke2

andrekke2

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 luty 2019 - 09:44

Na mnie tabletki również tak wpływały. Również myslałam,że znaczenie ma tutaj zmiana ale po kolejnych również ochota nie powracała. Mozesz sobie wypróbować suplementy.Opinie są różne ale mi naprawdę pomogły chociaż byłam do nich sceptycznie nastawiona. Przyjmuje libido therapy.  Nie są takie popularne jak te wszystkie reklamowane w sieci assecurelle ale poleciła mi je moja pani ginekolog bo mówiła,ze wiele kobiet mówiło jej,że tabletki mają na nie dobre działanie tak więc sama postanowiłam wyprobowac. 

#29 ~Katrinkka~

~Katrinkka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 08:38

No włąśnie tak się zastanawiam czy spróbować tych libido therapy czy jednak sobie odpuścić? Bo brałam asequrellę i na mnie nie zadziałała zbytnio :( 

#30 ~Warna~

~Warna~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 14:39

Kupuj libido therapy. Też brałam asequrellę i na mnie akurat te tabletki zadziałały. Ale nie tak jak chciałabym aby działały bo bardzo mnie po nich głowa bolała :P A nie takiego działania oczekiwałam. Myślałam,ze rzeczywiście będą w stanie przywrócić u mnie ochotę na seks. Ale nie nie, nie przywróciły. Potem za poleceniem mojego lekarza ginekologa spróbowałam libido therapy i działanie tych tabletek zupełnie inne. Porównałam sobie składy i o ile asequrella to typowe witaminy to w libido therapy rzeczywiście są zawarte składniki, które wpływają na wzrost libido u kobiety.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych