Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na libido działaja

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 20:56

Mi lekarz powiedział, że jak leki są dobrze dobrane to nie powinno być spadku, ja biorę Vibin mini bo to moje pierwsze tabletki i nie mam takiego problemu, zero skutków ubocznych :)

#22 ~ovisia~

~ovisia~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 22:58

Też od nich zaczynałam :) To były moje pierwsze pigułki, bardzo dobrze się na nich czułam. Faktycznie ani spadku libido, ani żadnych innych niepokojących objawów.

#23 ~pellla~

~pellla~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 08:54

Masz rację, sex elixir to własnie hiszpańska mucha :) 
Muszę przyznać,ze sama trochę nie wierzyłam w jego działanie ale zbliżały się walentynki tego roku tak więc postanowiliśmy z meżem trochę się zabawić a że lubimy testować nowości a sama troche poczytałam sobie o tym na wizażu to postanowiłam kupić.. Zamówiliśmy dla beki. I nie wiem czy to atmosfera tak zadziałała czy środek ale jeszcze tak gorącej nocy nie miałam. Podczas następnych również działał ( czasami umawialiśmy sie,ze mąż wkropli mi środek kiedy nie będę tego widziała ).

#24 ~rambia~

~rambia~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 20:54

A w jakim systemie bierze się te tabletki Vibin mini? Są tabletki placebo? Czy robi się przerwę?

#25 ~Missme~

~Missme~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 10:02

Dokładnie. NIe jest to fortuna ( sama pamiętam,że kupowałam a jakieś 50 zł a wydajność jest bardzo duża). Jedna buteleczka wystarczy Ci na hej długo szczególnie,że używasz jedynie kropelki.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 12:04

No właśnie czytałam dyskusję ostatnio na temat hiszpańskiej muchy. Czy to nie jest przypadkiem ten środek sex elixir o jakim tutaj wspominasz? Bo opisy działania są w sumie podobne...

A na co hiszpańskie jak mamy swoje 1 w sejmie . śpiewać może druga aktoreczka celebry k a  bzykaj ile chcesz

#27 ~Almarkara~

~Almarkara~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 09:18

Miałam bardzo duże problemy z libido i to przez wiele lat borykałam się z tym problemem.. Tabletki libido therapy stosuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona bo ze wszystkich preparatów na libido jakie przetestowałam te są najlepsze. Ba te pierwsze daja efekty! 

#28 ~Orkana~

~Orkana~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:28

Rewelacyjne pigułki, działają aż się zdziwiłam bo byłam na 80% przekonana, że działać nie będą. . Szybko i skutecznie podnoszą libido, no i jeszcze nigdy nie miałam takich mocnych orgazmów jak własnie po tych tabletkach.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 06:25

rzeszkaju pad chwost- budziasz markitać jak kaza

#30 ~Mirie~

~Mirie~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 10:24

Produkt zgodny z opisem, działanie także jak się spodziewałam. Tylko trzeba brac dłużej aby zobaczyć efekt bo przy krótkiej terapii efektu nie zobaczycie..

#31 ~Alonka~

~Alonka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 08:11

Skuteczne i to zdecydowanie! Mam większa ochotę na seks no i mocniejszy orgazm! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych