Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakiej firmy zamienniki są najlepsze?

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 marti888

marti888

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 maj 2012 - 15:06

Witam,

Dwa razy kupiłam zamienniki firmy "Activejet", które po wydrukowaniu kilkunastustron przestały drukować. Nasuwają mi się na myśl dwa pytania : 1. Czy przyczyną są same zbiorniki, czy może drukarka? 2. Jakiej firmy zamienniki polecacie? . Proszę o rekomendację tylko i wyłącznie sprawdzonych instytucji (najlepiej na terenie Białegostoku)

Pozdrawiam,
Martyna

#2 boryna

boryna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 maj 2012 - 15:17

Zamienniki są dość drogie też kiedyś kupiłam tej firmy i było różnie. Często się przepalały elektronicznie. Tusz jeszcze był a i tak zbiornik do wywalenia. Wiem że one są robione na bazie chińskich zamienników. Lepiej regenerować oryginalne bardziej się opłaca. Ja swoje cały czas regeneruje w DrTusz na Wyszyńskiego i jestem zadowolona. Możesz nawet do nich z drukarką jechać to Ci sprawdzą czy to chodzi o zbiorniki.

#3 marti888

marti888

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 maj 2012 - 15:24

Boryna, dzięki za odpowiedź! Kiedyś też słyszałam pozytywną opinię o tej firmie. Możesz napisać gdzie dokładnie usytuowane jest "Drtusz"?

#4 boryna

boryna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 maj 2012 - 15:29

Tak. To na Wyszyńskiego 2. W drugim budynku za McDonalds w handlowcu Lider. Lokal chyba 75. Napisz czy Ci pomogli.

#5 ~zamienniki.net~

~zamienniki.net~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 18:57

Witam serdecznie,

Być może masz głowicę zatkaną. Proszę podać model drukarki i czy wszystkie tusze nie drukowały czy tylko kolor, a jak kolor to jaki? Zamienniki z ActiveJeta są uważane za jedne z najlepszych, jeszcze BlackPoint może się z nimi równać a i w niektórych przypadkach jest lepszy. Więc polecam przetestowania tego producenta.

Pozdrawiam,
Zespół zamienniki.net

#6 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 14:51

również zgodziłbym się że Active Jet są obecnie najlepszymi i najbezpieczniejszymi zamiennikami, a inne typu - BlackPoint, Dulin czy AB tuż nieco gorsza jakość i wydajność

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 06:46

co prawda temat stary ale :

uzywam od 3 lat tusze f-my Dulin w drukarce kolorowej Brother od nowości-orginalnego nigdy nie uzywalem tylko Dulin-ZERO problemów.I zasada -nie mieszać różnych zamienników i oryginałów.

#8 ~SethGecko~

~SethGecko~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 22:32

ich tusze nie są najwyższej jakości to raczej średnia półka, lepiej wybrać te lepszej jakości i wydajnosci - tym bardziej że różnicy w cenie aż takiej dużej nie ma

#9 ~SethGecko~

~SethGecko~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 22:38

Witam,

Dwa razy kupiłam zamienniki firmy "Activejet", które po wydrukowaniu kilkunastustron przestały drukować. Nasuwają mi się na myśl dwa pytania : 1. Czy przyczyną są same zbiorniki, czy może drukarka? 2. Jakiej firmy zamienniki polecacie? . Proszę o rekomendację tylko i wyłącznie sprawdzonych instytucji (najlepiej na terenie Białegostoku)

Pozdrawiam,
Martyna

problemem może być drukarka ponieważ ich zamienniki są najlepsze na rynku - radziłbym sprawdzić te tusze na innej drukarce do której są kompatybilne lub wymienić w ramach gwarancji i sprawdzić czy dalej jest problem

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 15:10

widzę sprzedawca badziewia zatykajacego drukarki active jet.cały Białystok na tym chłamie stoi.wystarczy poczytać w necie.

#11 ~Mrekfts~

~Mrekfts~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 10:35

A co sądzicie o tuszach asarto? Są np. na stronie Arsa.pl gdzie zwykle kupuję. Czytałem o nich wiele dobrych opinii. Warto je kupić?

#12 ~vcdfdf~

~vcdfdf~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 15:33

Ja już nie kupuje gotowych kartridżów do swojej drukarki HP. Kupiłem gotowy zestaw do regeneracji na tusze.info i szczerze powiem, że nie widzę różnicy w jakości między tym regenerowanym a nowym kartridżem.

#13 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 11:12

Witajcie, ponawiam temat. Jakie zamienniki do drukarek polecacie? Słyszeliście o zamiennikach z imprime? 

#14 kosmos

kosmos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 20:16

zamienniki asarto są w porządku. ja je używam i nie zmieniłbym ich na inne. dobra cena i jakość.

#15 Kaska123

Kaska123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 20:05

Tak, zdecydowanie polecam Asarto! Dobre, wcale nie drogie i nie naruszają gwarancji drukarek. Są super!

#16 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 20:56

kupuję od czasu jak skończyły się startowe tusze, przypasowały mi active jety, jakoś jak oryginał, koszt kilka razy mniejszy, jestem zdecydowanie ich fanem

#17 ~PARK Pittoni~

~PARK Pittoni~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 20:38

ja używam zamienników marki marki Asarto. Są fajne, niedrogie i nie naruszają gwarancji. Bardzo fajnie drukują, to trzeba im przyznać.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 06:57

zadne asrato, orginały bo drukarka padnie

#19 ~azyy~

~azyy~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 15:25

szkoda mi kasy na oryginały, jak się kupi dobre jakości zamiennik to nawet nie poczuje się różnicy między nim a oryginalnym tuszem

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 20:24

do hp to tak

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych