Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakiej firmy zamienniki są najlepsze?

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~seniorr~

~seniorr~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 14:23

jakie zamienniki do brothera j105? zależy mi na dobrej jakości

#22 ~memo~

~memo~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 11:49

co sprawdź sobie active jet, dla mnie najlepsze, nawet ze zdjeciami nie ma problemu żeby wydrukować, podobnie inne grafiki, nic się nie rozmazuje i też wydajność jest ok

#23 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 19:54

Właśnie jak powiem nie dla oryginałów! Są drogie, a już kiedyś jeden mi zatkał drukarkę! Kupę kasy wydałem, a drukować nie chciało i drukarkę do serwisu trzeba było oddać. Dla mnie najlepsze są zamienniki asarto, drukarka wcale mi nie pada, mimo stosowania ich już blisko roku.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 14:02

active jet może i drogie ale za to jakości porównywalnej do oryginalnych tuszy, nigdy mi problemów nie sprawiłym nie zasychają i są bardzo wydajne

#25 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 18:11

Popieram! Asarto to najlepsza marka zamienników na naszym rynku. Nie zatykają drukarek, nie naruszają ich gwarancji i są bardzo wydajne, a kolory dobrze odwzorowują. Stosuje je od wielu miesięcy i nie zamienię na nic innego.

#26 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 16:07

podsumowując wieloletnie doświadczenie w branży mogę stwierdzić że warto kupować asarto zamienniki a jak oryginałki, dają radę, jeśli miałbym kupić towar do punktu ksero kupiłbym asarto, jeśli miałbym kupić na użytek prywatny tak samo 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych