Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jarosław Kaczyński chce uczyć Michnika demokracji

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:04

I pan Kaczyński rację ma! Co to za demokracja, kiedy Michnik nazwany pieniaczem, lata po sądach, które zawsze wydają wyroki zgodne tylko z jego "pomyślunkiem"? A jak to się ma do tych napisów: "Michnik przeproś za Ojca Ezjasza i brata" wywieszane przez Kibiców polskich? Tylko Kibice znają historię Polski?!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:06

Tylko Kibice znają historię Polski?!

LOL

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:08

"Kłamstwo w Polsce to Gazeta Wyborcza", warto ten artykuł przeczytać. Jest w internecie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:10

LOL

Ty lolu historii napewno nie znasz. A swoją drogą, czaiłeś się,żeby pokazac swoją głupotę?!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:11

Ty lolu historii napewno nie znasz. A swoją drogą, czaiłeś się,żeby pokazac swoją głupotę?!

OLOLOLOL

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:13

8 wrzesnia przy sarkofagu klęczy Wałesa. Mam mieszane uczucia widząc te zdjęcia. Tak ubliżał Prezydentowi profesorowi, tak się cieszył /nie ukrywając/ ze On nie żyje. Teraz tam klęczy czy to tam modli się też o uratowanie syna? Różne są zdjecia i koło obrazu Matki Boskiej...........

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:18

No i rozkwakało się kacze towarzycho.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 12:27

Jadosław Kłamczyński to może Michnika nauczyć

jak przespać stan wojenny u mamusi pod pierzyną.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:07

Jadosław Kłamczyński to może Michnika nauczyć

jak przespać stan wojenny u mamusi pod pierzyną.

a to ty od tych Icków?!Dawaj dalej... koniecznie takimi literami.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:09

8 wrzesnia przy sarkofagu klęczy Wałesa. Mam mieszane uczucia widząc te zdjęcia. Tak ubliżał Prezydentowi profesorowi, tak się cieszył /nie ukrywając/ ze On nie żyje. Teraz tam klęczy czy to tam modli się też o uratowanie syna? Różne są zdjecia i koło obrazu Matki Boskiej...........

JEDNAK MUSI CZŁOWIEK DOSTAĆ PO GŁOWIE ABY ZACZĄŁ DOCENIAĆ TO CO MA.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:15

a to ty od tych Icków?!Dawaj dalej... koniecznie takimi literami.

Nie ja od tych z Odessy.

Kalksteinowie pozdrawiają

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:49

"NIE DA SIĘ MICHNIKA WYEDUKOWAĆ NA DEMOKRATĘ, NIKT GO NAWET NIE ZMUSI,ŻEBY PRZESTAŁ UDAWAC WARIATA I W KOŃCU RAZ W ŻYCIU POWIEDZIAŁ PRAWDĘ - JESTEM ZAMORDYSTĄ /Z POMOCĄ SĄDÓW polskich/, nie toleruję Polski, Polaków, katolików, kościoła i demokracji....?"

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:51

Nie ja od tych z Odessy.

Kalksteinowie pozdrawiają

aaaaaa Adaaś Szechter z Izraela też twój, aaaa rozumiem. Fajnie durniem być, durniem być!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:55

"NIE DA SIĘ MICHNIKA WYEDUKOWAĆ NA DEMOKRATĘ, NIKT GO NAWET NIE ZMUSI,ŻEBY PRZESTAŁ UDAWAC WARIATA I W KOŃCU RAZ W ŻYCIU POWIEDZIAŁ PRAWDĘ - JESTEM ZAMORDYSTĄ /Z POMOCĄ SĄDÓW polskich/, nie toleruję Polski, Polaków, katolików, kościoła i demokracji....?"

"Istnieje przecież stary totalitarny byt lewicowy, z którego to bytu Michnik sory Szechter sie wywodzi, całym geneologicznym drzewem i otoczeniem. Jaki sens ma wciskanie komuniście, smiertelnie wrogiej dla niego demokracji?????????".

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:57

kwa-kwa-kwa

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 14:41

kwa-kwa-kwa

widzisz sikunie jak się pozbyłeś i rozumu i języka? te kwakanie już ci pozostanie do usranej smierci

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 14:50

Oj, oj, jednak życie bywa sprawiedliwe~
WAŁESA
Bełkot co Matkę Boską w klapie poprawia

świety układów, w sądach sie zabawia... I jak to się kończy to widzimy.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 14:54

Jak oni, ci z nowegoekranu, wspaniale scharakteryzowali Michnika?!
"Michnik jak każdy krzewiciel totalitaryzmu, nie jest intelektualnie bohaterski, a osobowość ma, powiedzmy HISTERYCZNĄ". "Michnik i jego organ bez przerwy pieprzą o demokracji, a ich działania są jej zaprzeczeniem".

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 15:12

Oj, oj, jednak życie bywa sprawiedliwe~
WAŁESA
Bełkot co Matkę Boską w klapie poprawia

świety układów, w sądach sie zabawia... I jak to się kończy to widzimy.

Bełkot kaczanie to twoje kwakanie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 15:18

Jak oni, ci z nowegoekranu, wspaniale scharakteryzowali Michnika?!
"Michnik jak każdy krzewiciel totalitaryzmu, nie jest intelektualnie bohaterski, a osobowość ma, powiedzmy HISTERYCZNĄ". "Michnik i jego organ bez przerwy pieprzą o demokracji, a ich działania są jej zaprzeczeniem".

Szczerbaty sułtan sfilcowanego elektoratu

obryzgujący wszystko dookoła guanem

jest ikoną wolskiej demokracji: tylko on tylko z nim i tylko dzięki niemu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych