Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~wiechu~

~wiechu~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 23:45

Protestują, w Warszawie było ich sporo. Śpią bo mogą, mają patrolować w poszukiwaniu pożaru?. Nie jestem strażakiem ale nie wypisujmy takich rzeczy, bo dzieląc się niczego nie osiągniemy. Ja mam ponad 300 nadgodzin za które nikt =mi na razie nie zapłacił ani nie chce ich oddać w formie wolnego.

#42 ~Wtf~

~Wtf~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 23:47

253zł... Bądźmy dokładni

Ludzie od kiedy 309+250=600 . Czy ten pan podstawówkę skończył bo już mnie to 600 zł słabi.

#43 ~wiechu~

~wiechu~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 23:51

"Jego zdaniem, obecny rząd zrobił dużo, by podnieść zarobki w policji" No wierzę i żałuję, że się nie udało. 

#44 ~Jorg~

~Jorg~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 23:59

Kłamca i tyle. W dupie mam etykę tym dziecka nie nakarmie.

#45 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 01:53

Podważasz opinie lekarzy... Bardzo odważnie

a co lekarze to wyrocznie!ostateczne!

#46 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 06:25

Co to za mania obrazowania pensji w wymiarze brutto, bez zapisania tego. Artykuł manipuluje informacją. Proszę niech wszyscy odejmą od tego: podatek, ubezpieczenie na życie minimum ok. 96 PLN, ubezpieczenie OC 20 PLN itd. I co... dalej opłaca się być mundurowym.

#47 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 06:27

ETOS, PATOS... NOSTRADAMUS.

#48 ~Dicu~

~Dicu~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 06:44

Minister. Obyście się po.rali na 11go

#49 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 07:16

A czy etyczne jest Panie ministrze ciąganie policji i innych służb po kościołach czy etyczne jest że gdy Pan wraca do Suwałk trasa Warszawa Suwałki błyszczy na niebiebiesko cała trasa i pod domem 24 godziny na dobę stoi radiowóz i blyska za estosy!!!

#50 ~ds~

~ds~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 07:18

W 2017 była podwyżka niby 309 zł, ale większość na czysto dostała 200 zł. Później to nie wiem, bo poszedłem na emeryture, bo tam waloryzacja pewna jest jak zima i lato.

#51 ~wny~

~wny~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 07:36

bo to nie policjanci tylko oszuści, wywalić oszustów i lekarzy, którzy na zawołanie L4 wypisują. Policja bardzo dobrze zarabia, praca nie taka ciężka jak się wydaje, są trudniejsze zawody niż policjant za biurkiem albo w aucie. Czy ktoś widział policjanta w wieku 50 lat ? U nas to emeryt a w Niemczech pracują do 65 rż.

#52 ~klos~

~klos~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 07:39

Anko

Mi wychodzi ok 460 na rękę??.

mało ? zwolnij się , idź do normalnej pracy, tylko czy dasz radę ...

#53 ~calle aperto~

~calle aperto~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 07:47

Do roboty się brać a nie czekać na podwyżki banda darmozjadów co przywilei chcą.Powiem wprost każdy inny człowiek i tak zarabia o niebo mniej i jest na śmieciowych umowach a tu hrabiostwo za mało ciągle.Nie odpowiada to zapraszam do betoniarki

#54 ~same uczone~

~same uczone~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 07:54

Do roboty się brać,a nie wiecznie podwyżki tylko, czekają na pieniądze bo za mało.Gdzie w innej firmie pytam gdzie zwrócą ci za dojazdy do pracy,za malowanie mieszkania,za wczasy pod gruszą?odpowiedz jest prosta-nigdzie.A to przemęczone wiecznie policjanty,tylko daj.Nie podoba się to zapraszam do betoniarki,zobaczysz jeden z drugim co to praca i czy potem nazwiesz tak to co sam robisz.Pytam sie jeszcze o jedno,cała Polska wie,że zwolnienia są wystawiane po prostu, wprost powiedzieć można ze nie są wiarygodne,wszyscy patrzą i nie znajdzie się taki aby to przeanalizować i zbadać.Ja przyznam,że na tym forum piszą chyba tylko policjanci,a powiem wam tak:żygać się chce ludziom o tych waszych podwyżkach,o jakże trudnej pracy i tych  zwolnieniach

#55 ~suwal~

~suwal~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:20

a co lekarze to wyrocznie!ostateczne!

Nie, kmiotku.

Za to aby stwierdzić, żeś czopkiem wiceministra, i to bez wazeliny, wyrocznią być nie trzeba.

#56 ~suwal~

~suwal~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:23

Do roboty się brać a nie czekać na podwyżki banda darmozjadów co przywilei chcą.Powiem wprost każdy inny człowiek i tak zarabia o niebo mniej i jest na śmieciowych umowach a tu hrabiostwo za mało ciągle.Nie odpowiada to zapraszam do betoniarki

Spindalaj, betoniarzu.

Jak ci kiedyś ryja obiją po weekendowej popijawie, to nie zgłaszaj tego na policję, tylko leć prosto do betoniarki.

Jej obsługa ci na pewno pomoże.

#57 ~krawężnik~

~krawężnik~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:30

Chciałabym zobaczyć te "średnio" 500 zł podwyżki na głowę w policji. Ciekawe kto je dostał bo na pewno nie zwykli policjanci - może tu by się przydała bardzo gruntowna kontrola kto te pieniądze przekazał z ministerstwa i rozdzielił?

A płatne nadgodziny- równie ciekawe, nikt ich nie chce wypłacać a godzin do odbioru też nie pozwalacie wybierać.

Bzdury opowiadacie społeczeństwu w wywiadach i telewizji i mieszacie w głowach. Gratuluję.

#58 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:30

ma mi pomóc ten z metra cięty policjant ha ha,ja sobie poradzę spokojnie

#59 ~Usan~

~Usan~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:32

Jakie qrwaa płacone nadgodziny?? Ten koleś żyje w innym świecie i nie wie o czym mówi :/

#60 ~Usan~

~Usan~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:32

Jakie qrwaa płacone nadgodziny?? Ten koleś żyje w innym świecie i nie wie o czym mówi :/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych