Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jeden zarobi, reszta straci :: zobacz komentowany artykuł

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 00:44

Bezczelnosc!!!!!!!!!!!!

#2 ~sekretarz~

~sekretarz~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 02:03

Sprawa dla CBA!.Kolesiostwo w Suwlkach robi co chce!

#3 ~ech~

~ech~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 04:41

Interes handlowców jest najważniejszy

.....
w Suwałkach. Tych handlowców związanych z prezydentem miasta. Tych "większych" handlowców jak na warunki suwalskie.
Przecież w imię interesów handlowców prezydent poświęcił przebudowę ul. M.Reja. Jak widać są równi i równiejsi. O tym decyduje ratusz gdzie kogo kwalifikować. Jednym słowem Suwałkami rządzi prywata.
Nie krytykujcie posła J.Zielińskiego. Gajewski go przerósł.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 05:39

G. jest prezydentem wszystkich---swoich kolegów :(

#5 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 06:24

Taki sponsoring jest super. Zasponsorowała firma festiwal bluesa w Suwałkach, żeby teraz na tym zarobić. Toż to jest oszustwo!!!!!!!!!!!!!

#6 ~Fredka~

~Fredka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 06:44

To niesamowita promocja miasta!
W naszym ratuszu Giełda Papierów Wartosciowych otworzyła chyba swój oddział. Wpłacasz do kasy 10.000, po kilkunastu dniach zarabiasz na tym drugie tyle, masz darmową reklamę, że jesteś super-hiper sponsorem, prezydent zbiera laury za wspaniała imprezę. Wszyscy zadowoleni, oprócz tych maluczkich suwalskich ciułaczy, których nie stać na sponsoring dużego sponsora.

#7 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 07:09

Jarosław Filipowicz, rzecznik prasowy ratusza, problemu nie widzi.
- Umowa z właścicielem Mirage została wcześniej podpisana, on trzyma się zawartych w niej warunków - mówi. - Zgodził się na sponsorowanie imprezy, więc zyskał określone przywileje.

Kręci Filipowicz jak cygan słońcem.

sponsor – jest nim najczęściej firma lub osoba prywatna zainteresowana promowaniem siebie lub swoich produktów i ponosząca z tego tytułu określone koszty;

#8 ~już nie suwalczak~

~już nie suwalczak~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 07:17

Poproszę o linka do cennika i namiar na ludzi suwalskiego sponsoringu. Mam kilka pomysłów na których chciałbym zarobić.

#9 ~walszczak~

~walszczak~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 08:54

ja p... to jest po prostu hujo.żeria - po ku... jakiś pośrednik w rozporządzaniu miejscem handlu, zwykłe s.es...stwo, resztki godności Józef straciłeś, wykładasz się na każdym kroku i każdym krawężniku, ja ci dam głos, już ci dam głos...

#10 ~a fuj~

~a fuj~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 09:30

Resztki godności szlag trafił w poniedziałek powyborczy.
Stracić taki mandat zaufania społecznego, to trzeba naprawdę było bardzo się starać.
Co pozostało? Czekać już tylko na więcej draństwa. Moze wrzód pęknie jeszcze przed wyborami.

#11 ~Tadzio~

~Tadzio~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 12:00

Bezczelnosc!!!!!!!!!!!!

Jaka tam bezczelność, wszystko po linii Twoich kolegów biznesmenów ,a że jesteś cienki ,,biznesmen,,
to żal ci . ściska :D

#12 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 12:09

G. jest prezydentem wszystkich---swoich kolegów :(

A głosowałeś na niego a teraz narzekasz-judasz jesteś :blink:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 13:38

A żebyś wiedziała, że głosowałem. Teraz do końca życia będę się wstydził jak tylko spojrzę w lustro. Nie tylko mnie wyprowadziły piękne słówka w kampanii przedwyborczej w pole.
Ale żeby zaraz Judasz :(

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 13:43

Bezczelnosc!!!!!!!!!!!!

Ty zakichany ,,suwalczak ,, na forach chwaliłeś się że jesteś biznesmenem ,zasponsorowałeś choć jednego lada dzieciom z ubogich rodzin?
potrafisz tylko narzekać -Bezczelność to z twojej strony konusie

#15 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 14:41

A żebyś wiedziała, że głosowałem. Teraz do końca życia będę się wstydził jak tylko spojrzę w lustro. Nie tylko mnie wyprowadziły piękne słówka w kampanii przedwyborczej w pole.
Ale żeby zaraz Judasz :(

Przepraszam za tego judasza :blink:

#16 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 16:41

Ty zakichany ,,suwalczak ,, na forach chwaliłeś się że jesteś biznesmenem ,zasponsorowałeś choć jednego lada dzieciom z ubogich rodzin?
potrafisz tylko narzekać -Bezczelność to z twojej strony konusie

jak zwykle chamstwo i obelgi,ale czego po tobie mozna sie spodziewac!ja nie sponsoruje,nie odpisuje od podatku,po prostku pomagam-paczki do domu dziecka,zakup wyposazenia do stolowki dla ubogich przy Parafii Sw.Aleksandra,itd.wysrarczy ci prostaku?przestan wiec rzucac obelgi!

#17 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 16:42

Jaka tam bezczelność, wszystko po linii Twoich kolegów biznesmenów ,a że jesteś cienki ,,biznesmen,,
to żal ci . ściska :D

ales ty glupi gosciu!

#18 ~CZEREPACH~

~CZEREPACH~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 17:14

jak zwykle chamstwo i obelgi,ale czego po tobie mozna sie spodziewac!ja nie sponsoruje,nie odpisuje od podatku,po prostku pomagam-paczki do domu dziecka,zakup wyposazenia do stolowki dla ubogich przy Parafii Sw.Aleksandra,itd.wysrarczy ci prostaku?przestan wiec rzucac obelgi!

chyba chodzisz tam na dożywianie ?

#19 ~TADZIO~

~TADZIO~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 17:17

ales ty glupi gosciu!

napisz teraz coś o mnie ,cały czs piszesz o sobie

#20 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 19:00

chyba chodzisz tam na dożywianie ?