Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AL~

~AL~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 09:26

W tym akurat przypadku media się nie popisały. Rzuciły się na szkołę, fotografowały, nagrywały, biegały za rodzicami uczniów z mikrofonem. Jednego popołudnia pewien reporter siedział w samochodzie i niczym paparazzi z ukrycia cykał zdjęcia dzieciom i pracownikom szkoły. Makabra! I po co to wszystko, skoro poza jednym rodzicem, wszyscy są zadowoleni? Dzieci na szczęście są mądrzejsze od niejednego dorosłego dziennikarza i nie dały sobie wmówić, że ktoś je podzielił na lepsze i gorsze.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 09:37

i bardzo słusznie, niestety taka jest prawda że część musi rowy kopać i sami o tym wiedzą, nikt nauki nie broni

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:33

O Matko!!! Jakich mamy pedagogów takie kształcenie i szkoły. Jak można dzieciaczki podzielić na lepsze i gorsze, głupsze i mądrzejsze, jakie były kryteria podziału, kto o danym dziecku decydował, wspólnie rodzic i nauczyciel , a może pani dyrektor? Czym mierzono wiedzę i to jest pedagogiczne podejście!! Dziwię sie rodzicom, że na taki podział się zgodzili, a może sie boją - mała miejscowość ...Pani dyrektor.

#4 ~TOM~

~TOM~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:51

Na szczęście nie mam nic wspólnego z tytułem tej publikacji. To dzieło działu online. I tam proszę kierować pretensje. Oryginalny tytuł mojego autorstwa znajduje się w papierowym wydaniu Gazety Współczesnej.

Tomasz Kubaszewski - autor artykułu

#5 ~ads~

~ads~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 13:13

A co w tym złego?

Przecież to logiczne, że dzieci w klasie "gorszej" nie będą czuły się gorsze, bo będą szły równo z innymi, a te w "lepszej" nie będą tracić czasu na lekcjach, bo komuś trzeba 20 razy tłumaczyć.

Tak samo jest na lektoratach na studiach i na lekacjach języka obcego w szkołach średnich - osoby z niższym poziomem języka są w grupie słabszej, a te z lepszymi - w lepszej i jakoś nikomu to nie przeszkadza.

#6 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 13:52

O Moj Boze! Wzywam Boga w sytuacjach beznadziejnych. Ale czy to mozliwe, o czym pize Redaktor Tomasz. W Polsce? W Europie? Przeciez to zaprzeczenie szkoly i nauczania. To zbrodnia, przy ktorej Polpot to pryszcz. Wiec totalitaryzm wali w Polsce wszelkimi drogami. Pomysl segregacji uczniow wedlug bystrosci ich umyslow jest pomyslem jasia z porcietami na szelkach. I w tej sprawie wypowiadaja sie pedagodzy? Jacy pedagodzy? Pedagodzy, ktorzy uczniow do sadow zapozywaja? Jak pisalem nieszczescie Polski ma wymiar ustawowy. Karta Nauczyciela to zdaje sie dzielo ustawowe. I mamy teraz nauczycieli-durni. Ze w Jeleniewie kozy kuja. A ja myslalem, ze sprawa jelenia poroze... Sroda, 9 October 2012, Aleksander Radzaj

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kochane, media

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych