Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JEŚLI TOWOJE DZIECKO NIE DOSTAŁO SIE DO PRZEDSZKOLA

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JARKO~

~JARKO~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 07:36

SŁUCHAJCIE LUDZIE WPISUJCIE SIĘ NA FORUM CZYJE DZIECKO NIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA (CHODZI MI O EŁK).
PROPONUJĘ ZAŁOŻYĆ STOWARZYSZENIE KTÓRE OTWORZY NOWE PRZEDSZKOLE ALBO PRZEDSZKOLA.
JEST TO MOŻLIWE I WCALE NIE TAKIE TRUDNE, JA Z WASZĄ POMOCĄ MÓGŁBYM TEGO SIĘ PODJĄĆ.
ŻEBY ZAŁOZYĆ STOWARZYSZENIE POTRZEBA MNIMUM 15 OSÓB.
POCZYTAJCIE SOBIE STRONKĘ:
http://mmp.fio.org.p...m...4&Itemid=65

#2 ~JARKO~

~JARKO~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 08:43

POLICZCIE TYLKO
W EŁKU 400 PODAŃ ZOSTAŁO NEGATYWNIE ROZPATRZONYCH
KAŻDY Z RODZICÓW JEST W STANIE ZAPŁACIĆ OK.300 ZŁ MIESIĘCZNIE W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM
CZYLI TJ. OK.400X300 ZŁ TO DAJE KWOTĘ 120 TYŚ ZŁ MIESIĘCZNIE
PLUS DOTACJA MIASTA (TU NIE WIEM ILE ALE WYSTARCZY SIĘ PRZEJŚĆ DO WYDZIAŁU EDUKACJI W URZĘDZIE MIASTA)
ALE TO SĄ TEŻ DUŻE PIENIĄDZE
CZY ZA TO NIE DA SIĘ ZATRUDNIĆ NAUCZYCIELI I INNYCH NIEZBĘDNYCH OSÓB...?
DA SIĘ A JESZCZE ZOSTANIE NA LEKCJE ANGIELSKIEGO, RYTMIKI I CO TAM CHCECIE
I NAUCZYCIELE MOGĄ LEPIEJ ZAROBIĆ NIŻ W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU
ROZMAWIAŁEM TEŻ Z PREZYDENTEM I ZROZUMIAŁE ŻE ONI WRĘCZ OCZEKUJĄ NA ODDOLNĄ INICJATYWĘ

TAK WIĘC WYSTARCZY SIĘ SKRZYKNĄĆ

KTO JEST ZAINTERESOWANY PROSZĘ SIĘ LOGOWAĆ NA FORUM

PROSZĘ O WASZE OPINIE

NA RAZIE CHCĘ SPRAWDZIĆ CZY JEST ZAINTERESOWANIE

#3 ~LUDZIE RUSZCIE D..Y~

~LUDZIE RUSZCIE D..Y~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 10:52

CZYŻBY RODZICE BYLI TAK ZBULWERSOWANI ŻE AŻ GŁOS IM UWIĄDŁ W GARDLE, I NIE SĄ W STANIE MYŚLEĆ?
GDZIE NASZE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE?
400 PODAŃ ODRZUCONYCH TO OZNACZA OK.800 ZAWIEDZIONYCH RODZICÓW I WŚRÓD NICH NIE MA TAKICH CO CZYTAJĄ FORUM.
WIDOCZNIE POTRAFIMY TYLKO NARZEKAĆ, ALE JAK JUŻ COKOLWIEK ZROBIĆ TO JUŻ PROBLEM.
LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ, W TAKIEJ HOLANDII NIE TYLKO PRZEDSZKOLA ALE I PRAWIE 70% SZKÓŁ DZIAŁA W FORMIE STOWARZYSZEŃ.

#4 Barka

Barka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2009 - 19:30

CZYŻBY RODZICE BYLI TAK ZBULWERSOWANI ŻE AŻ GŁOS IM UWIĄDŁ W GARDLE, I NIE SĄ W STANIE MYŚLEĆ?
GDZIE NASZE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE?
400 PODAŃ ODRZUCONYCH TO OZNACZA OK.800 ZAWIEDZIONYCH RODZICÓW I WŚRÓD NICH NIE MA TAKICH CO CZYTAJĄ FORUM.
WIDOCZNIE POTRAFIMY TYLKO NARZEKAĆ, ALE JAK JUŻ COKOLWIEK ZROBIĆ TO JUŻ PROBLEM.
LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ, W TAKIEJ HOLANDII NIE TYLKO PRZEDSZKOLA ALE I PRAWIE 70% SZKÓŁ DZIAŁA W FORMIE STOWARZYSZEŃ.

To się zgłaszam,
ale wg mnie to żadne rozwiązanie,
to władze miasta pozamykały przedszkola w okresie, kiedy nie było takiej ilości chętnych dzieci, więc teraz też w ich kompetencji jest , żeby powstały nowe przedszkola dla dzieci, ale tu już nic nie są w stanie zrobić.
Nie rozumiem, wg ciebie to rodzice mają otwierać stowarzyszenia???
Bzdura

#5 ~Maryn~

~Maryn~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 16:24

Jestem za. Trzeba robić rzeczy potrzebne, a nie mosty przez Cypelek do Chruścieli, kanały do Wielkich Jezior i inne fontanny.
Na Barankach przy szkole nr 5 nie ma boiska, za szkołą jest zwałka gruzu i śmieci do samego jeziora, a dzieci bawią się na parkingach.
Kilka rodzin chce założyć stowarzyszenie mieszkańców osiedla, bo inaczej czekają nas tylko głupie i niepotrzebne mieszkańcom inwestycje.

#6 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 11 maj 2009 - 06:50

Jestem także za ale ile czasu by minęło nawet gdyby Nam się udało?? Ile trzeba było czekać na takie przedszkole???

#7 kasiulek984@tlen.pl

kasiulek984@tlen.pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 maj 2009 - 19:45

to rym bardziej musimy cos z tym zrobic pomózcie nam

#8 Barka

Barka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 maj 2009 - 13:08

to rym bardziej musimy cos z tym zrobic pomózcie nam

dobra,bardzo chętnie, ale w jaki sposób można pomóc?

#9 ~JARKO~

~JARKO~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 07:09

Jestem także za ale ile czasu by minęło nawet gdyby Nam się udało?? Ile trzeba było czekać na takie przedszkole???

PRZYPUSZCZALNIE TRWAŁOBY TO KILKA MIESIĘCY. NAJGORSZY PROBLEM TO ZNALEŹĆ ODPOWIEDNI LOKAL I PRZYGOTOWAĆ GO TAK ŻEBY SPEŁNIAŁ STANDARDY (TZN. ŻEBY SANEPID SIĘ NIE CZEPIAŁ) I NA TO JEDYNIE BYŁYBY POTRZEBNE FUNDUSZE.
PROPONUJĘ SIĘ SPOTKAĆ I OMÓWIĆ SZCZEGÓŁY.
NAWET JEŚLI PRZEDSZKOLE NIE BĘDZIE GOTOWE NA 1 WRZEŚNIA TO CHYBA NIE PROBLEM. MYŚLĘ ŻE GDYBYŚMY BYLI ODPOWIEDNIO ZDETERMINOWANI I BYŁABY NAS ODPOWIEDNIA LICZBA TO DALIBYŚMY RADĘ W KILKA MIESIĘCY DO PÓŁ ROKU.
PO PROSTU CHODZI O TO ŻYBY ZEBRAŁA SIĘ GRUPA INICJATYWNA - RAZEM SIĘ BĘDZIEMY WSPIERAĆ I RAZEM DZIAŁAĆ.
W POJEDYNKĘ NIC NIE OSIĘGNIEMY

P A M I Ę T A J C I E
W KUPIE SIŁA

TRZEBY ŻEBY ZEBRAŁO SIĘ KILKA OSÓB I OMÓWIŁO SPRAWY

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE
MOŻECIE WZIĄĆ ZE SOBĄ ZAINTERESOWANYCH ZNAJOMYCH (WZGLĘDNIE ZAINTERESOWAĆ KOGOŚ TĄ SPRAWĄ I PRZYPROWADZIĆ)
MOŻE 25GO MAJA (PONIEDZIAŁEK) GODZINA 18.00 W RESTAURACJI BRYZA NAD JEZIOREM DLA ODRÓŻNIENIA NIECH KAŻDY TRZYMA W RĘCE KILKA KARTEK PAPIERU

#10 ~Karolla~

~Karolla~
  • Goście

Napisano 17 maj 2009 - 21:22

Dobra ja w ten poniedziałek 25 maja wpadne lekko sie spoznie bo moj synek ma trening.
Postaram sie popytac ludzi czy sa chętni.

#11 ~karolla~

~karolla~
  • Goście

Napisano 17 maj 2009 - 21:24

Dobra ja w ten poniedziałek 25 maja wpadne lekko sie spoznie bo moj synek ma trening.
Postaram sie popytac ludzi czy sa chętni.

No i zapomniałam podam swój nr gg aby mozna było łatwiej sie kontaktowac, i jak by cos sie zmieniło:)
12710738

Pozdrawiam

#12 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 07:06

MOJE DZIECKO RÓWNEŻ NIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA (RADZIONKÓW)
JESTEM TYM FAKTEM BARDZO ZBULWERSOWANA, PONIEWAŻ WARUNKI PRZYJĘCIA DZIECKA BYŁY NIESPRAWIEDLIWE
DZIECKO Z PEŁNEJ RODZINY, W KTÓREJ OBAJ RODZICE PRACUJĄ NA PEŁNY ETAT JEST NA SAMYM KOŃCU WYLICZANKI WARUNKÓW PRZYJĘCIA ...
PANI KTÓRA DO MNIE DZWONIŁA Z TĄ MIŁĄ WIADOMOŚCIĄ MÓWIŁA "PRZECIEŻ MUSIAŁY BYĆ JAKIEŚ KRYTERIA - KOGOŚ MUSIELISMY ODRZUCIĆ" W DOMYŚLE PO PROSTU NIE MIAŁAM ZNAJOMOŚCI........ SMUTNE ALE PRAWDZIWE

#13 ~karolla~

~karolla~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 12:06

JARKO Bardzo prosze jakbys mogł napisac czy ten temin ustalony przez Ciebie czyli 25 maj godz.18 w Bryzie jest ostateczny bo niewiem czy napewno moge to ogłaszac rodzicom.

POZDRWIAM

DAMY RADE:)

#14 ~JARKO~

~JARKO~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 14:01

JARKO Bardzo prosze jakbys mogł napisac czy ten temin ustalony przez Ciebie czyli 25 maj godz.18 w Bryzie jest ostateczny bo niewiem czy napewno moge to ogłaszac rodzicom.

POZDRWIAM

DAMY RADE:)

TO OCZYWIŚCIE JEST PROPOZYCJA KTÓRĄ TRAKTUJĘ JAKO OSTATECZNĄ DOPÓKI NIE USTALIMY WSPÓLNIE TERMINU KTÓRY WSZYSTKIM PASUJE.
WIĘC JEŚLI PASUJE TOBIE (TUDZIEŻ INNYM ZAINTERESOWANYM) TO JA BĘDĘ NA PEWNO.
TO MA BYC SPOTKANIE OSÓB ZAINTERESOWANYCH I ZDETERMINOWANYCH NA TYLE ŻEBY PRZYNAJMNIEJ DOKŁADNIE TEMAT ROZEZNAĆ
TAK WIĘC DO ZOBACZENIA W PONIEDZIAŁEK
POTRZEBA WIĘCEJ TAKICH OSÓB KTÓRE NIE SĄ OD RAZU NA NIE
TEMAT JEST JUŻ PRZEĆWICZONY GDZIE INDZIEJ
INNYM SIĘ UDAŁO TO DLACZEGO NAM MIAŁOBY SIĘ NIE UDAĆ

DO ZOBACZYSKA I POZDRAWIAM

P.S. PODAWAJCIE SWOJE GG, JA TEŻ TO ZROBIĘ JAK TYLKO ZAŁOŻĘ

#15 ~JARKO~

~JARKO~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 14:54

MÓJ NR GG 13463936
E-MAIL: jaroslav7@o2.pl

ZGŁASZAJCIE SIĘ LUDZIE !!
WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!!
WIEM ŻE DUŻO OSÓB ZOSTAŁO ODPRAWIONYCH Z KWITKIEM

RAZEM DAMY RADĘ!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 15:06

MOJE DZIECKO RÓWNEŻ NIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA (RADZIONKÓW)
JESTEM TYM FAKTEM BARDZO ZBULWERSOWANA, PONIEWAŻ WARUNKI PRZYJĘCIA DZIECKA BYŁY NIESPRAWIEDLIWE
DZIECKO Z PEŁNEJ RODZINY, W KTÓREJ OBAJ RODZICE PRACUJĄ NA PEŁNY ETAT JEST NA SAMYM KOŃCU WYLICZANKI WARUNKÓW PRZYJĘCIA ...
PANI KTÓRA DO MNIE DZWONIŁA Z TĄ MIŁĄ WIADOMOŚCIĄ MÓWIŁA "PRZECIEŻ MUSIAŁY BYĆ JAKIEŚ KRYTERIA - KOGOŚ MUSIELISMY ODRZUCIĆ" W DOMYŚLE PO PROSTU NIE MIAŁAM ZNAJOMOŚCI........ SMUTNE ALE PRAWDZIWE

KASIU DOBRZE ŻE NIE JESTEŚ NAIWNA. MOIM ZDANIEM MASZ W 100% RACJĘ. KRYTERIA SĄ PO TO ŻEBY TA PANI MOGŁA COŚ POWIEDZIEĆ. JEST TO INSTYTUCJA PAŃSTWOWA - SAMORZĄDOWA (JAK MNIEMAM) WIĘC WYMYŚLILI SOBIE JAKIEŚ KRYTERIA (DOSYĆ DOWOLNE ZRESZTĄ). W EŁKU W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI "OBOWIĄZYWAŁO" (CUDZYSŁÓW NIE PRZYPADKIEM) KRYTERIUM KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ - TYLKO JAK ZNAJOMA ZANIOSŁA PODANIE BARDZO WCZEŚNIE NR BYŁ OK.40 NA 150 MIEJSC (MOGĘ BYĆ NIEDOKŁADNY BO JA SKŁADAŁEM GDZIE INDZIEJ) TO TEŻ JEJ DZIECKO NIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE, A TAK ŚWIĘCIE WIERZYŁA W TE KRYTERIA.
KRYTERIA MAJĄ SENS JEŚLI POSIEDZENIE TAKIEJ KOMISJI BYŁOBY JAWNE TZN. KAŻDY MÓGŁBY PRZYJŚĆ I TEN PROCES OBSERWOWAĆ, W INNYM WYPADKU TO OPIUM DLA LUDU.
:)

#17 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 27 maj 2009 - 21:55

MÓJ NR GG 13463936
E-MAIL: jaroslav7@o2.pl

ZGŁASZAJCIE SIĘ LUDZIE !!
WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!!
WIEM ŻE DUŻO OSÓB ZOSTAŁO ODPRAWIONYCH Z KWITKIEM

RAZEM DAMY RADĘ!

czy spotkanie doszło do skutku???

#18 ~karolla~

~karolla~
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 20:34

czy spotkanie doszło do skutku???

no niestety nie doszło JARKO mial duzo pracy, ale wymienieliśmy sie numerami tel wiec bedziemy musieli w taki sposób sie umówić.
Jak by co mozna pisac na nr gg do JARKA alboo do mnie 12710738 Karolina.

#19 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 16:06

jESTEM NAUCZYCIELKĄ WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO Z 17 LETNIM STAŻEM PRACY.WYCHODZĄC NAPRZECIW RODZICOM,KTÓRYCH DZIECI NIE DOSTAŁY SIĘ DO PRZEDSZKOLI ZAKŁADAM CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM,KTÓRE DZIAŁALNOŚĆ ROZPOCZNIE WE WRZEŚNIU 2009 ROKU.nA POCZĄTEK MOGĘ PRZYJĄĆ 25 DZIECI.które będą uczestniczyły w zajęciach takicj jak w przedszkolu i będą miały stały dostęp do sali zabaw jak figloraj.Zainteresowanych proszę o kontakt 500270045,jagoda249@wp.pl

#20 ~z ełku~

~z ełku~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 22:19

jESTEM NAUCZYCIELKĄ WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO Z 17 LETNIM STAŻEM PRACY.WYCHODZĄC NAPRZECIW RODZICOM,KTÓRYCH DZIECI NIE DOSTAŁY SIĘ DO PRZEDSZKOLI ZAKŁADAM CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM,KTÓRE DZIAŁALNOŚĆ ROZPOCZNIE WE WRZEŚNIU 2009 ROKU.nA POCZĄTEK MOGĘ PRZYJĄĆ 25 DZIECI.które będą uczestniczyły w zajęciach takicj jak w przedszkolu i będą miały stały dostęp do sali zabaw jak figloraj.Zainteresowanych proszę o kontakt 500270045,jagoda249@wp.pl

jestem ciekawa, czy już są jakieś konkretne ustalenia, jakby sie pani odezwała z informacją...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych