Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Józef Gajewski terroryzuje urzędników

591 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 17:10

Nas urzędników obowiązuje zasada służby. Petent jest zawsze osobą, której należy pomóc. Stąd przraża mnie stosunek satrapy Józefa Gajewskiego, który swoją funkcję spełnia " do siebie, dla siebie i o sobie". Nie ma pojęcia o służeniu, jest władcą w azjatyckim wydaniu. On nie pasuje do demokracji. Już wiem, że popełniłem błąd głosując na tę osobę!

Jeszcze trochę, a w całej Polsce będą podawali Suwałki jako przykład miasta ubeków i czerwonych katów. Właśnie grozi to nam pod rządami Józefa Gajewskiego, który niejednego zniszczył, bo myślał po Polsku, czyli uczciwie.

#22 MOCZYMORDA

MOCZYMORDA

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 12 listopad 2009 - 17:56

Jeszcze trochę, a w całej Polsce będą podawali Suwałki jako przykład miasta ubeków i czerwonych katów. Właśnie grozi to nam pod rządami Józefa Gajewskiego, który niejednego zniszczył, bo myślał po Polsku, czyli uczciwie.

Jak głosowałeś tak masz i nie narzekaj

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 19:16

Może nie tak drastycznie, ale już od dawna się śmieją. "Hitem" żartobliwie komentowanym na uczelniach wyższych jest suwalski Kanclerz. To jest jednak zjawisko, które dużo mówi o stylu sprawowania władzy. Zresztą takich kumpli Prezydent ma więcej.

#24 ~Lekarz~

~Lekarz~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:39

Może nie tak drastycznie, ale już od dawna się śmieją. "Hitem" żartobliwie komentowanym na uczelniach wyższych jest suwalski Kanclerz. To jest jednak zjawisko, które dużo mówi o stylu sprawowania władzy. Zresztą takich kumpli Prezydent ma więcej.

Prezydent Józef Gajewski nie powinien udawać chrego, ale zacząć naprawiać krzywdy rozdane szczodrobliwą ręką terrorysty pokomunistycznego!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:00

Prezydent Józef Gajewski nie powinien udawać chrego, ale zacząć naprawiać krzywdy rozdane szczodrobliwą ręką terrorysty pokomunistycznego!

Prezydent, w swoim odczuciu nie robi krzywdy, on robi dobrze towarzyszkom i towarzyszom. To widać też jest zajęcie stresujące, podobnie jak niszczenie ludzi dla zaspokojenia marnego ego.

#26 ~suwalczanin z wyboru~

~suwalczanin z wyboru~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 14:58

Drodzy wyborcy PiSu udzielający się na tym forum moja rada wyluzujcie .
A co do tematu na prawdę przesadzacie z tym jaki prezydent jest zły i straszny . Najłatwiej to powiedzieć, może dla was ma jakieś wady, ale czy powiedzielibyście mu to w twarz ?
Najłatwiej kogoś obrzucić błotem kiedy jest się anonimowym !

#27 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 15:05

ajajaj cudze byście chwalili swego nie znacie.Wiadomo ludzie lubią psioczyć i narzekać ale mówię Wam szczerze,nie jestem z Suwałk ale bywam często Suwałki bardzo zmieniaja sie na korzyść,porónania z Łomżą taką np nie ma żadnego.Duża w tym zasługa Waszego prezydenta którego trudno Wam docenić ale pożałujecie jak się zmieni

#28 ~Zdziwiony~

~Zdziwiony~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 15:25

ajajaj cudze byście chwalili swego nie znacie.Wiadomo ludzie lubią psioczyć i narzekać ale mówię Wam szczerze,nie jestem z Suwałk ale bywam często Suwałki bardzo zmieniaja sie na korzyść,porónania z Łomżą taką np nie ma żadnego.Duża w tym zasługa Waszego prezydenta którego trudno Wam docenić ale pożałujecie jak się zmieni

Dziwię się, że tak szybko zapominają ludzie, że Józef Gajewski w stanie wojennym wiernie służył mordercom typu Piotrowski i inni. W Suwałkach, przez niego ludzie stracili zdrowie, kariery i życie! Pomagał mu w tym wybitnie M. Luto, wtedy wiceprezydent miasta.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 20:13

Dziwię się, że tak szybko zapominają ludzie, że Józef Gajewski w stanie wojennym wiernie służył mordercom typu Piotrowski i inni. W Suwałkach, przez niego ludzie stracili zdrowie, kariery i życie! Pomagał mu w tym wybitnie M. Luto, wtedy wiceprezydent miasta.

Właściwie Prezydent zabezpiecza się z każdej strony. Raz publicznie okrzyknięto go Świętym. Teraz karetka zabrała go z Ratusza. Biorąc jeszcze pod uwagę "trudy" pełnienia obowiązków Prezydenta w stanie wojennym może czas na emeryturę, której wysokość wynagrodzi ciężką pracę.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 21:35

podaj choć jedno nazwisko komu odebrał P Gajewski życie
w stanie wojennym to pewnie na chleb mówiłeś pep,więc nie pisz takich farmazonów

#31 ~Prawdomówny~

~Prawdomówny~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 09:33

w stanie wojennym to pewnie na chleb mówiłeś pep,więc nie pisz takich farmazonów

A Pan Zadrąg zaszczuty przez was codziennymi rewizjami, który zmarł na atak serca, to nie krew na rękach Józefa Gajewskiego! Wymieniać dalej !

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 09:46

Nas urzędników obowiązuje zasada służby. Petent jest zawsze osobą, której należy pomóc. Stąd przraża mnie stosunek satrapy Józefa Gajewskiego, który swoją funkcję spełnia " do siebie, dla siebie i o sobie". Nie ma pojęcia o służeniu, jest władcą w azjatyckim wydaniu. On nie pasuje do demokracji. Już wiem, że popełniłem błąd głosując na tę osobę!

Nie Ty jeden popełniłeś ten błąd. Daliśmy się omanić pierwszą kadencją. Wtedy jeszcze był gość "ludzki".

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 09:51

A czy Jaruzelski, Kiszczak osobiście pozbawili kogoś życia?

#34 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 10:10

A Pan Zadrąg zaszczuty przez was codziennymi rewizjami, który zmarł na atak serca, to nie krew na rękach Józefa Gajewskiego! Wymieniać dalej !

powiedz to w oczy Gajewskiemu -tylko na to trzeba mieć odwagę

#35 ~EMIGRANT~

~EMIGRANT~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 11:44

O czym ty piszesz dzieciaku Krzysztof zmarł w 1999roku po ciężkiej chorobie

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 12:04

powiedz to w oczy Gajewskiemu -tylko na to trzeba mieć odwagę

Ja miałem odwagę rozmawiać w cztery oczy i wiesz co było dalej?
Przekonałem się jak "bezinteresowna" może być mściwość. Tylko ja chodzę z podniesionym czołem, a miejskie parobki wyjątkowo szybko ... uciekają.

#37 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2009 - 13:22

Ja miałem odwagę rozmawiać w cztery oczy i wiesz co było dalej?
Przekonałem się jak "bezinteresowna" może być mściwość. Tylko ja chodzę z podniesionym czołem, a miejskie parobki wyjątkowo szybko ... uciekają.

miałeś odwagę rozmawiać w cztery oczy ,to dlatego nie wypisujesz takich bzdur.
jak ci,, miejskie parobki ,,,którzy nie maja honoru i ambicji ,czekają aż ktoś nadstawi za nich kark
anonimowo odwaga tryska z nich ,w rzeczywistości tchórze -śmierdzi z daleka

#38 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 08:45

O czym ty piszesz dzieciaku Krzysztof zmarł w 1999roku po ciężkiej chorobie

Fakt, Krzysztof Zadrąg zmarł na atak serca już po odwołaniu stanu wojennego, ale niszczono go i jego rodzinę codziennymi rewizjami w domu od 1981 do 1984 roku, a to właśnie rządy niejakiego J. Gajewskiego w Suwałkach. To było faktyczne wykańczanie człowieka. Rodzina prześladowanego musiała uciekać do Kanady. Jednak zdrowia Krzysztofowi już nikt nie zwrócił. Stąd krew na rękach oprawcy J.Gajewskiego. Za prześladowania Gajewski musi odpowiedzieć!

#39 ~do Mariana~

~do Mariana~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 10:48

Fakt, Krzysztof Zadrąg zmarł na atak serca już po odwołaniu stanu wojennego, ale niszczono go i jego rodzinę codziennymi rewizjami w domu od 1981 do 1984 roku, a to właśnie rządy niejakiego J. Gajewskiego w Suwałkach. To było faktyczne wykańczanie człowieka. Rodzina prześladowanego musiała uciekać do Kanady. Jednak zdrowia Krzysztofowi już nikt nie zwrócił. Stąd krew na rękach oprawcy J.Gajewskiego. Za prześladowania Gajewski musi odpowiedzieć!

Osobiście nie trawię tego typa, ale bez przesady. Nie sądzę, aby Gajuś w stanie wojennym rządził miejscową jednostką milicji, a tym bardziej jej organem SB. Musiał współpracować z organami terroru, ale nie sądzę aby wydawał polecenia kogo gnębić, a kogo zostawić w spokoju.

#40 ~Generał~

~Generał~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 12:56

Osobiście nie trawię tego typa, ale bez przesady. Nie sądzę, aby Gajuś w stanie wojennym rządził miejscową jednostką milicji, a tym bardziej jej organem SB. Musiał współpracować z organami terroru, ale nie sądzę aby wydawał polecenia kogo gnębić, a kogo zostawić w spokoju.

J.Gajewski należał do Wojewódzkiego Komitetu Obrony Kraju. W Stanie Wojennym na jego czele stał gen. Tuczapski. Wojewódzki Komitet Obrony Kraju w Suwałkach wykazał się szczególną gorliwością w niszczeniu i szykanowaniu działaczy NSZZ "Solidarność" i działaczy antykomunistycznych. Przez Gajewskiego wielu ludzi straciło swoje kariery, majątki i zdrowie, a w konsekwencji - życie. Zresztą gen W. Jaruzelski też tylko admintrował Polską, jak sam, twierdzisz, bili ubecy i inni z organizacji terroru ochraniających władzę ludu pracy. Dzisiaj J. Gajewski robi propagandę budowniczego, ale przecież zadłuża nasze miasto co jest działaniem nagannym. Nadal niszczy ludzi i odtworzył swój Komitet Obrony Kraju, w którym ponownie znajdujemy nazwiska z 1981 roku. (M. Luto, J. Krzyżewki, R. Ołów. Wł. Marczewski ...).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych