Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jubiler - pochwała Kraków

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 23:17

chciałem polecić Firmę Siudek . Jest to obraz mojego entuzjazmu po przyjętych zaręczynach . Pierścionek ją zachwycił , była wniebowzięta . Tutaj miecie więcej - Pierścionki Kraków . Pozdrawiam i dziękuję :)

#2 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 23:26

Witam.Jeśli chodzi o obrączki ślubne.To mogę polecić firmę Silver-Pol przy ulicy Zwierzynieckiej.
Zamawiałam tam z narzeczonym na nasz ślub.
Mistrzowskie wykonanie :) i nie drogie!
Mają duży wybór.
Pozdrawiam Marzena.

#3 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 14:01

zgadzam się z moją poprzdniczką, na Zwierzynieckiej w sklepie Silver-Pol mają duży wybór obraczek, zamówienie przebigło bezproblemowo i jak dobrze pójdzie to można się potargować, super, jesteśmy bardzo zadowoleni, warto odwiedzić ten sklep jak szukacie niedrogich obrączek

#4 ~malenka~

~malenka~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:44

a ja polecam jubilera sezam na grodzkiej. maja naprawde niesamowity wybor artystycznej biżuterii. Przepiekna! I takiej dla bardziej dojrzałych kobiet. Tam zreszta kupilam mamie bizuterie na jej urodziny. Obraczki tez chyba maja :)

#5 ~tatiana~

~tatiana~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 11:37

maja. my u nich zamiawialismy. ja zawsze myślałam ze zdecyduje się na obroczki z białego zlota ale w koncu wybraliśmy tytanowe – sa równie sliczne i bardzo delikatne a o wiele tansze. :)

#6 ~glasgow~

~glasgow~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:40

Ja polecam dla kupujących w sieci: sklep www.taxor.pl i www.impressimo.pl

#7 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 16:39

ja tez czasem kupuje bizuterie online,. Jednak nie ma to jak zobaczenie na zywo wiec najlepiej jest znaleźć „swój” salon z bizuteria gdzies w swoim miescie. ja mieszkam w krakowie i zawsze jak jestem w centrum to odwiedzam „mój” salon sezam. Bizuterie maja naprawde sliczna i bardzo duzy wybor. :)

#8 ~krakowianka~

~krakowianka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 17:06

ja tez do nich trafiam ostatnio. W ogole salon jest bajeczny a wybór bizuteri maja niesamowity!

#9 ~rafaello~

~rafaello~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 20:05

właśnie zamówiłem ten pierwszy na zdjęciu: http://impressimo.pl...a_impressimo/33
Czekam na realizację. Sklep poleciła mi koleżanka, która ostatnio się zaręczała i jej facet kupował u nich pierścionek. Z polecenia zawsze łatwiej dokonać wyboru. Powodzenia dla szukających :)

#10 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 21:14

ależ bredzicie wszyscy "niby" Klienci

#11 ~sylka33~

~sylka33~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 16:06

Myślę, że biużuteria od Savickiego Ci się spodoba. Mają na przykład pierścionki zarówno z kolorowymi kamieniami szlachetnymi, jak i małymi diamencikami – idealna opcja dla tych, którzy chcą kupić klasyczny pierścionek z barwnym kamieniem, ale też by miał on diament, wiadomo – najbardziej szlachetny i ceniony wśród kobiet!

#12 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 11:22

Silver-Pol na Zwierzynieckiej :)!! Polecam, polecam raz jeszcze polecam :) wymarzone obrączki były jeszcze piękniejsze niż myśleliśmy :) właściciel sklepu - przemiły, dba o klienta :)

#13 ~ASka~

~ASka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 00:33

Polecam biżuterie Ambra Style w Krakowie. Mama zgubiła kolczyka i bardzo rozpaczała. Idąc ulicą Grodzką natknęłam się na ta firmę. Kiedy weszłam od razu się zakochałam tyle tam pięknej biżuterii. Mi akurat zależało na pogodnych kolczykach do tych, które mama zgubiła. Bardzo sympatyczna pani profesjonalnie podeszła do tematu i zaproponowała mi wykonanie bardzo zbliżonego wzoru. (miałam tego jednego nie zgubionego kolczyka na wzór) Tak pięknie wykonanej biżuterii jeszcze nie widziałam. Polecam:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych