Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kamil Buksa. Nowy wiceprezydent Ełku :: zobacz komentowany artykuł

90 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 07:32

Bardzo dobrze- Młodość jest siłą niezaprzeczalnie

#2 ~miras~

~miras~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 07:55

skończył szkołę dla nieudaczników

#3 ~rr~

~rr~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 08:54

firma w której pracował nie jest tylko jego ojca

#4 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 09:07

to prywatna uczelnia

#5 ~REALISTA~

~REALISTA~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 09:45

COŚ DO MIRASA

30 maja 2011 tygodnik WPROST opublikował ranking edukacyjny, w którym uczelnia zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych. Ranking powstał na podstawie 35 wskaźników oceny podzielonych na trzy kategorie: oferta edukacyjna, zaplecze naukowo-dydatkyczne, stopień otwarcia na współpracę z otoczeniem społeczno-biznesowym i międzynarodowym.

Ranking szkół wyższych WPROST jest najstarszy w Polsce. Akademia Leona Koźmińskiego nieprzerwanie wygrywa w nim od 1998 r. (z dwuletnią przerwą 2008-2009, gdy redakcja zawiesiła publikację rankingu).

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 09:59

GUS podawał "złe dane" ,donald kaczka duck plemielem zwany zmienił dyrektora.GUS zaczął po-dawać jeszcze lepsze nowe dane .

#7 ~rem~

~rem~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 10:10

pochwal się jaką ty szkołę ukończyłeś,będę zgadywał? pewnie wieczorową zawodówkę,że cię tak zółć zalewa.

#8 ~tek~

~tek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 10:15

pochwal się,na jakie ty uczelni "robisz" doktorat.

#9 ~POLO~

~POLO~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 11:37

A JAKĄ TY UCZELNIE SKOŃCZYŁEŚ I NA JAKIEJ ROBISZ DOKTORAT ZNAWCO ?

#10 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 16:51

Fakty są takie: " w 6 lat przeszedl wszystkie szczeble kariery w firmie ojca" ...bez komentarza....
prezydent i nowy vice to koledzy a pamietajcie ze nie ma nic za darmo...
w połączeniu z innymi "porazkami" ełckiej polityki (wizyta pewnego "polityka" hehe w noclegowni dla
bezdomnych) lub aferką ze zwalnianiem zony p. Obary przez jego kolege p. Piłata wyłania się nędzny
obraz kompetencji i kolesiostwa pełną gębą w naszym mieście. pozdrawiam myślących

#11 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 18:21

To dziwne Andrukiewicz blisko 4 lata forował w-ce Szelążka,który bywał medialną twarzą Andrukiewicza.Gdyby żle pracował to powinni go zwolnić.Szelążek robił dobrą robotę dla Andrukiewicza i pośrednio przyczynił się do reelekcji,za to dostał kopa.Panie Prezydencie Andrukiewicz i Ty bawisz się w układy,idziesz w to co w Polsce jest przekleństwem?

#12 ~KURA DOMOWA~

~KURA DOMOWA~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 18:38

Ja równiez przeszłam wszystkie szczeble kariery prowadząc dom , dzieci odchowałam i szukam pracy lecz nie mam znajomosci i bogatego tatusia .Moze ktos na forum zaoferuje mi prace bo juz mnie pomału szlak trafia ...

#13 ~oszczędny~

~oszczędny~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 19:00

A przecież Pan Prezydent obiecał Nam, że będzie oszczędzać bo Ełk taaaki zadłużony. A tu znalazło się dodatkowe ponad pół miliona !!! na wypłatę dla swojego niezbędnego 'doradcy' w niedawno rozpoczętej kadencji, bez którego przecież ten urząd nie mógłby dalej istnieć. Wystarczy przemnożyć te minimum 10 tys. z hakiem na miesiąc przez kolejne prawie 4 lata, a pieniążków ponoć temu panu nie brakuje. Niestety pomimo całego rozgoryczenia tym wyborem, gazety i nasze komentarze powoli umilkną, a czas będzie sobie spokojnie płynął, aż nadejdą kolejne wybory, w których znowu wybierzemy kogoś kto zrobi sobie z nas podobne jaja, hehehhe.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 19:07

Dow. stary, ale poniekąd pasujący:

Prezes dużej firmy wzywa pracownika do swego biura:
- Pracujesz u nas od roku. Zaczynałeś jako goniec, ale już po tygodniu awansowałeś na stanowisko hadlowca. Miesiąc później zostałeś szefem działu marketingu. Teraz jesteś wiceprezesem. Wezwałem cię dziś do siebie, ponieważ zamierzam przejść na emeryturę i chciałbym, abyś przejął moje obowiązki. Co ty na to?
- Dzięki - odrzekł pracownik.
- I to wszystko, co masz do powiedzenia? "Dzięki"? - spytał zaskoczony prezes.
- No dobra... Dziękuję, tato!

#15 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 19:23

Nic nie mam przeciw w-ce,ale łączenie biznesu z polityką to śmierdzi o czym przecież mówi platforma ustami sobiesiaka,mira,rycha i zbycha zwłaszcza po spotkaniach biznesu i polityki na cmentarzach.Sam guru donek orzekł,że to afera,po co to zrobiłeś Panie Prezydencie Ełku?

#16 ~Amen~

~Amen~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 20:11

banalne pytanie ... przepraszam za nie :) A jaką szkołę średnią skończył ów Pan ?? ZDZ czy Alfe ?? Betę ?? Może "czerwony", "Biały", "Zielony"? Tak z ludziej ciekawości ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 03:30

Czy Ełk stać na tylu wiceprezydentów. Czy Prezydent T. A. gdyby prowadził własną firmę i byłby w niej prezesem, a firma ta miałaby kilkudziesięcio milionowe długi to czy zatrudniałby kolejnego vice-prezesa? Po co i czemu mają służyć takie decyzje? Ogromne pieniądze wywalone w błoto bo takiego miasteczka jak Ełk nie stać na tylu vice urzędników za taką pensję.No i Przecież citroeny które ma urząd miejski są defacto z transbudu bo to tej firmy jest salon.

#18 ~EMI~

~EMI~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 08:10

banalne pytanie ... przepraszam za nie :) A jaką szkołę średnią skończył ów Pan ?? ZDZ czy Alfe ?? Betę ?? Może "czerwony", "Biały", "Zielony"? Tak z ludziej ciekawości ?

Czerwony ogólniak

#19 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 08:24

CHYBOTLIWE ALIBI .

"Wymyślenie" 2 zastępcy ma post factum przekon(yw)ać, że Andrukiewicz ma jakiekolwiek pojęcie :blink: o sytuacji, do jakiej doprowadził finanse miejskie oraz, że rozumie :o , co - w dalszym ciągu - robi.

Tymczasem Ełk potrzebuje zmiany kursu, a nie "pijar'oskich" demonstracji.

Etaty zastępców prezydenta m. nie powinny być obsadzone ze względów oszczędnościowych. :)

HUBERT PIOTROWSKI, prawnik; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku; facebook ].

#20 ~doinformowany~

~doinformowany~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 19:00

Pan Hubert już trzy razy startował NA URZĄD PREZYDENCJI i co i NIC Z TEGO !!!!!!! więc teraz żółć się ulewa z zazdrości

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych