Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kamil Buksa. Nowy wiceprezydent Ełku :: zobacz komentowany artykuł

90 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:08

NESCIAT SINISTRA TUA QUID FACIAT DEXTERA TUA* .

Do internauty, chowającego się za 'nick'iem' "piotr" [braki informacyjne z 4-VI-2011 r., z godz.: 13:17; 'post' nr 32 ] ;

[1.] W/ s moich zasług dla Ełku (mimo, że nigdy nie pełniłem tutaj jak dotąd żadnej funkcji samorządowej) odsyłam Pana do moich wypowiedzi w komentarzach do informacji zatytułowanej "Ulica Kaczyńskich zamiast Roosevelta ?" "Rozmaitościach Ełckich" /strona 12/ z 19-IV-2011 r., p.t. "HIENA ROKU" W EŁKU. oraz 5-ciu z 21-IV-2011 r., o ile - oczywiście - jeszcze nie zostały 'zdjęte'. Niech sobie Pan doczyta i ewentualnie "wróci" z bardziej merytorycznymi 'zaczepkami'.
[2.] Póki co, nie jesteśmy 'per "Ty"', więc niech Pan sobie daruje te "poufałości".

HUBERT PIOTROWSKI, prawnik; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku; facebook ].

#42 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:11

* - łac. "/.../ niech nie wie lewica twoja, co prawica twoja czyni." [z Wulgaty, Ew. według św. Mat., 6, 3.].

#43 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:30

'SAVOIR VIVRE' - INACZEJ . :unsure:

Do internauty, chowającego się za 'nick'iem' "Gość" ['"święte" oburzenie' z 4-VI-2011 r., z godz.: 17:52; 'post' nr 39 ] ;

(1.) Makowski to zdecydowanie 'nie moja liga', drogi Panie, więc - za Andrukiewicza - proszę się nie pocieszać. :rolleyes:
(2.) W pańskim wpisie zaciekawiło mnie, czymże to miałbym "mydlić ludziom oczy" ? :o
(3.) Nie jesteśmy 'per "Ty"' - więc niech 'trzyma Pan dystans'. :)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:32

heh i co to wnosi do tej całej rozmowy jakiś dziwny bełkot odwracajacy uwagę od prawdziwego problemu jakim jest pan i pana wypowiedzi aha i nie musi pan tłumaczyć tak sie składa że znam łacinę (w sumie ladna sentencja) ale nie wiem czy pasuje do pana uwzględniając pana całoksztalt wypowiedzi na wszystkich forach ktore pan tak namietnie okupuje i stara nieudolnie przykuć swoją uwagą innych internautów tak ogólnie to moim zdaniem nie jest pan głupi facet a wręcz przeciwnie inteligentny bystry oczytany ale brakuje jednego KULTURY SZACUNKU DO DRUGIEJ OSOBY W WYPOWIEDZIACH I PO CO TEN SARKAZM I OBRAŻANIE INYCH jak zdążyłem się zorientować nie jest pan zbytnio lubiany na forach NIE CZAS POMYŚLEĆ NAD ZMIANĄ POLITYKI KTÓRA MOŻE SIĘ PANU BARDZIEJ OPŁACIĆ Z POWAŻANIEM ŻEGNAM

#45 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:39

Do internauty, chowającego się za 'nick'iem' "BOGDAN" ['smutki' z 4-VI-2011 r., z godz.: 18:08; 'post' nr 40 ] ;

Tak beznadziejnych "przypadków", jak Pański nie przekonam :( , ale chociaż zwrócę uwagę, aby podczas wpisywania swoich 'postów' używał Pan "Caps Lock'a"... :D

#46 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:44

SĄ TAKIE SYTUACJE GDZIE WŁĄCZONY CAPS LOCK COŚ OZNACZA. Ale ale tą zagadnę musi Pan sam rozwiązać życzę POWODZENIA HAHAHAHA

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 19:18

piotrowski - pamiętam jak stał na ulicy i wciskał ludziom swoje ulotki ale że on taki odważny przez internet to nie wiedziałem. Weź sie do roboty chłopie bo tak naprawde jesteś nikim. Po co się tak mądrzysz. Jak była debata z twoim udziałem to nic sensownego nie umiałeś powiedzieć...nawet zdań w "realu" składać nie umiesz.

#48 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 20:01

Do aktywisty, chowającego się za 'nick'iem' "Gość" [bredzenie z 4-VI-2011 r., z godz.: 20:19; 'post' nr 47 ] ;

(1.) Primo; w trakcie kampanii wyborczej nie było "debat" pomiędzy kandydatami na prezydenta m., tylko ich "prezentacje" (różnica dla 'średnio' rozgarniętego internauty oczywista) - powiesz nam człowiecze dlaczego ? ;)
(2.) Secundo; widocznie masz kłopoty ze słuchem, względnie prawidłowym rozumieniem. :(
(3.) Jak się nam 'cwaniaku' przedstawisz, to z kolei ja powiem kim ty jesteś. :D

#49 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 20:15

(3.) Tertio; jak się nam 'cwaniaku' przedstawisz, to z kolei ja powiem kim ty jesteś. :D

#50 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 20:31

SLOGANY .

[1.] Wolność słowa nie jest /dla normalnych obywateli/ żadnym "problemem". Chyba, że chodzi o 'czerwonych' "popaprańców" i im pokrewnych. :blink:
[2.] "Udolną", "udolną" uwagą - mając na uwadze chociażby Pański 'post'. :)
[3.] Prezydent Ełku nie jest od "lubienia", tylko od dobrego rządzenia - bo później mamy takie "kwiatki", jakie mamy.
Poza tym, mam takie wrażenie, że gdyby Pan - zamiast bezmyślnie powtarzać rzucane w 'eter'(przez "zawodowych" zorganizowanych w 'spec'-grupy propagandzistów) slogany-"wytrychy", sam postanowił ustalić kto mnie "nie lubi" i "dlaczego" :o - "w podskokach" poparłby mój program.

Pozdrawiam.

#51 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 20:39

SLOGANY .

Do internauty, który posłużył się 'nick'iem' "Gość" [rozważania z 4-VI-2011 r., z godz.: 18:32; 'post' nr 44 ] ;

*** Odpowiedź stanowi 'post' nr 50 (gdzie "umknął" mi 'adres' do Pańskiej wypowiedzi).

#52 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 05:43

Pan Kamil Buksa jest synem znanego i wpływowego ełckiego biznesmena (podkreślam słowo wpływowego). Nic dodać nic ująć. Inteligentni czytelnicy wiedzą co to znaczy.

#53 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 06:05

Pan Kamil Buksa jest synem znanego i wpływowego ełckiego biznesmena (podkreślam słowo wpływowego). Nic dodać nic ująć. Inteligentni czytelnicy wiedzą co to znaczy dla mnie przypomina to ciekawą reklamę "mordo ty moja..)

TERAZ FIRMA TATUSIA POTROI SWOJE ZAROBKI.BRAWO.TO SIE NAZYWA BIZNES RODZINNY.

Prezes dużej firmy wzywa pracownika do swego biura:
- Pracujesz u nas od roku. Zaczynałeś jako goniec, ale już po tygodniu awansowałeś na stanowisko hadlowca. Miesiąc później zostałeś szefem działu marketingu. Teraz jesteś wiceprezesem. Wezwałem cię dziś do siebie, ponieważ zamierzam przejść na emeryturę i chciałbym, abyś przejął moje obowiązki. Co ty na to?
- Dzięki - odrzekł pracownik.
- I to wszystko, co masz do powiedzenia? "Dzięki"? - spytał zaskoczony prezes.
- No dobra... Dziękuję, tato!

a jadodam
- No dobra... Dziękuję, przyjacielu Tomku!

#54 ~Kim Novak~

~Kim Novak~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 18:41

Do internauty, chowającego się za 'nick'iem' Hubert Piotrowski [odpowiedz na bełkotliwe brednie z 4 czerwca 2011, godz. 16:43; post nr 35]

1. Niestety muszę Pana zmartwić,ta ulotka to żadna relikwia. Przechowuję ją tylko i wyłącznie w celu poprawieniu sobie samopoczucia. Po prostu jest to tak naładowane absurdalnym humorem, że nie mogę jej wyrzucić. Nigdy nie uwierzę, że ktoś chciał splagiatować Pana tezy programowe; chyba, że jakiś kabareciarz bez natchnienia.
2. Teraz o mojej "chwale" dla Ełku- urodziłem się w Ełku, tu też skończyłem szkołę podstawową i średnią. Po studiach wróciłem do rodzinnego miasta. Dość szybko udało mi się założyć własny biznes-w Ełku. Mimo, że w zupełności mógłbym prowadzić firmę sam, zatrudniłem troje młodych ełczan. Wszyscy sumiennie pracujemy, płacimy podatki. W Ełku.
Oczywiście w Ełku też założyłem rodzinę-mam żonę, córkę, drugie dziecko w drodze... Swoją drogą polecam Panu-może trochę Pan złagodnieje i przejrzy na oczy.
Na nikogo nie pluję jadem, nikogo nie obrażam. I w nosie mam, kto jest prezydentem-prezydent nie da mi pracy, zdrowia, szczęścia.

#55 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 22:03

"CIEMNOŚĆ! WIDZĘ CIEMNOŚĆ! CIEMNOŚĆ WIDZĘ!" [2-A] . :D

Do ofiary propagandy, chowającej się za 'nick'ami' "Kim Novak"/ "n"/ "ja" ["rżnięcie głupa" :angry: z 5-VI-2011 r., z godz.: 19:41; 'post' nr 54 ] ;

(1.) W przeciwieństwie do Pana przedstawiam się, więc dlaczego złośliwie (można by rzec "nie-jadowicie") pisze /Pan/, iż "posługuję się 'nick'iem' "Hubert Piotrowski" " ?
(2.) Krytykuję bez wulgaryzmów w oparciu o rzeczywisty stan rzeczy - od kiedy określa się to, jako "plucie jadem" i "obrażanie" ? Białoruś ma Pan o "rzut beretem"... :D Jest Pan albo ofiarą propagandy, albo (co bardziej prawdopodobne B) ) podlizuje się - w tym wypadku Andrukiewiczowi - całkiem interesownie. Ale wówczas niech nie 'stylizuje' się na kogoś niezależnego i obiektywnego.

#56 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 22:15

"CIEMNOŚĆ! WIDZĘ CIEMNOŚĆ! CIEMNOŚĆ WIDZĘ!" [2-B] . :D

Do ofiary propagandy, chowającej się za 'nick'ami' "Kim Novak"/ "n"/ "ja" ["rżnięcie głupa" :angry: z 5-VI-2011 r., z godz.: 19:41; 'post' nr 54 ] ;

(3.) Wychodzi więc na to, że w czasie /samorządowej/ kampanii wyborczej rzeczywiście nosił Pan w uszach zatyczki :lol: , a jedyną ulotką wyborczą, którą przeczytał - była właśnie moja :rolleyes: . Czyli jednak "relikwia"... :D

Kwestia do której najprawdopodobniej Pan 'pije'; pkt. II programu wyborczego KWW "Cały Ełk - Nasz Dom" [z rozdziału: 'Praca']: "Budowa Kanału Pisko-Ełckiego łączącego Jezioro Ełckie ze szlakiem żeglugowym Wielkich Jezior Mazurskich; [początek inwestycji w ciągu 8 lat]".

Plagiatorzy: T. Andrukiewicz :blink: / K. Piłat - PO - Wł. Szelążek :blink: / J. Czepułkowski :blink: .

#57 ~hubcio~

~hubcio~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 07:00

Do Hubercika - drogi internauto chowający się pod nickiem Hubert Piotrowski. A moze Byś zamiast marnować czas na pisanie w necie coś zaczął robić? Może jakieśs stowarzyszenie czy organizację załóż - pomysły Masz dziwne ale sam bym chetnie podyskutował w realu.

#58 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 10:48

Do internauty, chowającego się za 'nick'iem' "hubcio" [zaciekawienie z 6-VI-2011 r., z godz.: 8:00; 'post' nr 57 ] ;

(1.) Od kwestii, w których się wypowiadam są władze polityczne (samorządowe, inne), a nie stowarzyszenia, czy "organizacje" - dlatego właśnie je poruszam. :rolleyes:
(2.) Mój czas - moje "marnotrawstwo". ;)
(3.) Bez przesady z tymi oznakami "sympatii"... :D
(4.) W/ s 'realu' niech Pan odezwie się za tydzień - wtedy zobaczymy 'co da się zrobić'.

#59 ~Kim Novak~

~Kim Novak~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 18:53

do internauty chowającego się za nickiem Hubert Piotrowski (bo jak to udowodnić w internecie?) w odpowiedzi na pańskie posty:

Nie wiem, czy Pan nie zrozumiał, czy po prostu jest tak tępy-pańska ulotka to stek kosmicznych bzdur, populizm w czystej formie. Dawka absurdalnego humoru, nic poza tym.
Cytat: "(2.) Krytykuję bez wulgaryzmów w oparciu o rzeczywisty stan rzeczy - od kiedy określa się to, jako "plucie jadem" i "obrażanie" ? " Tak, a co z tymi wszystkimi komuchami, czerwonymi popaprańcami, ełckim "buractwem" ,? To tylko kilka cytatów z Pańskich postów... Rzeczywiście to nie jest plucie jadem...

Co do Białorusi, to raczej Panu jest tam znacznie bliżej niż mi. Tylko moje zdanie jest prawidłowe, każdy, kto ma inne jest "przydupasem" Andrukiewicza. Dziwnie znajome, prawda Panie Hubercie "Łukaszenka" Piotrowski?

Aha, czekam na post "jakąż to "chwałę" dla Ełku Pan przynosi"-znów zacytuje.

#60 ~mirandes~

~mirandes~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:17

dobrze ze postawili na mlodosc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych