Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kamil Buksa. Nowy wiceprezydent Ełku :: zobacz komentowany artykuł

90 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 11:27

"TROSKA" . :D

Do obłudnie "zatroskanej", chowającej się za 'nick'iem' "ełczanka" ['cudowanie'z 16-VI-2011 r., z godz.: 8:45; 'post' nr 80 ] ;

(1.) 'Historię' to może niech zostawi Pani w spokoju. Najpierw trzeba mieć o niej jakiekolwiek pojęcie.
(2.) U siebie nie mam się nad czym zastanawiać, ale, jak Pani nam się przedstawi, to chętnie "przemyślę" Pani "postępowanie". :)
(3.) Wiek to nie mój problem :rolleyes: . Ale może dla Pani ? :D

HUBERT PIOTROWSKI, prawnik; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku; facebook ] .

#82 ~Kim Novak~

~Kim Novak~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 16:40

Ełczanko, daj spokój. Szkoda czasu i energii na dyskusję z tym prostakiem. Zaraz zostaniesz komuchem, SB-kiem i ełckim burakiem. To jego retoryka... I nie odwołuj się do Boga i religii. To "zetchaenowiec" w najczystszej postaci-opluć jadem, obrazić; nie ma mowy o chrześcijaństwie.
Na nasze szczęście nigdy nic nie osiągnie-choć kto wie? Może w następnych wyborach pobije swój rekord. 364 głosów-to budzi respekt...

#83 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 01:04

"CIEMNOŚĆ! WIDZĘ CIEMNOŚĆ! CIEMNOŚĆ WIDZĘ!" [10]. :D

Do ofiary propagandy, chowającej się za 'nick'ami' "Kim Novak"/ "n"/ "ja" ['foch' z 16-VI-2011 r., z godz.: 17:40; 'post' nr 82 ] ;

- "Bez odbioru". :)

HUBERT PIOTROWSKI, prawnik; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku; facebook ].

#84 ~czytelnik -_-~

~czytelnik -_-~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 14:19

364 głosów... :lol:
uznam to za żałosny występ..
Kim Novak.. masz rację.. ;p

#85 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 19:00

No cóżeś Ty narobił,obraziłeś kobietę Hubert serdecznie Tobie kibicuję, jak to kibole w państwie Tuska,ale wprawiłeś mnie w osłup.

#86 ~Kim Novak~

~Kim Novak~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 15:39

No cóżeś Ty narobił,obraziłeś kobietę Hubert

Drogi Wojtku, piszesz, że kibicujesz "prawnikowi" i jeszcze się dziwisz? Już wyjaśniam:
po pierwsze, to pewnie nie jest kobieta tylko jakiś Kim Novak, albo inny komuch;
po drugie, nawet jeśli to kobieta to na pewno głosowała na Andrukiewicza, czy innego czerwonego SB-ka czyli jest przedstawicielką "ełckiego buractwa"-jak to ładnie pan Hubert nazywa większość mieszkańców naszego miasta.
I jak tu się można dziwić???

#87 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 20:50

Kim i Ty i prawnik przedstawiacie się jako ełczanie,to w czym problem,Andrukiewicz dużo robi w Ełku no może z Boską,lub biskupią pomocą,musi iśc na układ z wieloma tzw.czynnikami,ale nieżle mu to wychodzi.Kim pokaż takiego polityka w Ełku,który nie poszedł na układ.Tych już nie ma.

#88 ~Kim Novak~

~Kim Novak~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 10:51

Wojtku, mi się bardzo dobrze żyje w Ełku pod rządami Pana Andrukiewicza. Każdy chyba widzi jak zmieniło się nasze miasto przez ostatnie 5 lat. Idealny nie jest, to fakt. Wyobrażasz sobie Ełk pod rządami prawnika z naszej klasy???

Przypomnę po raz kolejny-Hubert Piotrowski wyborców i zwolenników Andrukiewicza i wszystkich swoich przeciwników publicznie nazywa ełckim buractwem.

Z tego co wiem pan prawnik nie jest ełczaninem-on tylko mieszka w Ełku.

#89 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 19:17

Ile tata zapłacił?

#90 ~Ełczanin~

~Ełczanin~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 07:18

Witam. Tak przypadkowo przeczytałem że Buksa jest v-ce. Takie rzeczy to tylko w "erze" i w 'Ełku".
Ile Tatuś zapłacił ? Tym razem Andrukiewicz dużo stracił, jeżeli posuwa się do takich wyborów.
Buksa, jego wykształcenie, co On za szkołę skończył ? paranoja, a teraz robi doktorat za czyja kasę ?
Buksa, jego doświadczenie, zdobyte u taty ?, kolejna paranoja.
I taka osoba jest v-ce prezydentem Ełku. No nie, wyprowadzam się stąd, bo jak na to wszystko patrzę,
to ........... się chcę. Pozdrawiam naszych "przywódców" Ełku, oby tak dalej było.

#91 ~klimatyzator~

~klimatyzator~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 12:44

Wypowiedzi dot. wspólnot - bezcenne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych