Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydatka na wójta Nurzec Stacja Aldona Skirgiełło

Wybory Kandydat Wójt Nurzec Skirgiełło

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 21:22

Znacie ją? Aldona Anna Skirgiełło. Weszłam na jej profil i ani żadnego programu nie przedstawia. Jedyne to zasypuje zdjęciami swojej żarliwej wiary. Mam jednak obiekcje czy faktycznie to prawa osoba. Ostatnio dowiedziałam się, ze mialas wie córki. Jedna zginęła jako dziecko a druga oddała do domu dziecka. Obecnie jej córka z wnuczką mieszkają w domu samotnej matki w Supraślu a pani Aldona udaje że one nie istnieją. Dla mnie to niepojęte, jak tak żarliwie modląca się osoba może porzucić własne dziecko i własna wnuczkę. Na odległość pachnie obłudą.
A co wy o tym myślicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:57

Widać, że działa tu jeszcze dawne porzekadło "da się słyszeć", no i mamy wielkie odkrycie, jaka to ta Pani jest. Widać, że informacja jest grubymi nićmi szyta. Należało spytać, a nie oczerniać tu.

#3 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 18:33

No i zapytałam - nie jest grubymi nićmi szyte - córka jej mieszkanie w domu samotnej matki z córeczka bo matka ja wyrzuciła oddając do domu dziecka.

#4 ~dorotka~

~dorotka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:28

To bardzo kłótliwa Pani. Wszystko ma być tak jak ona mówi, inaczej awantura i wyzywanie. Przynajmniej tak reaguje na swoim profilu na FB Moje Podlasie

#5 ~dorotka~

~dorotka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:28

To bardzo kłótliwa Pani. Wszystko ma być tak jak ona mówi, inaczej awantura i wyzywanie. Przynajmniej tak reaguje na swoim profilu na FB Moje Podlasie

#6 ~dorotka~

~dorotka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:29

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory, Kandydat, Wójt, Nurzec, Skirgiełło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych