Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydatka na wójta Nurzec Stacja Aldona Skirgiełło

Wybory Kandydat Wójt Nurzec Skirgiełło

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 21:22

Znacie ją? Aldona Anna Skirgiełło. Weszłam na jej profil i ani żadnego programu nie przedstawia. Jedyne to zasypuje zdjęciami swojej żarliwej wiary. Mam jednak obiekcje czy faktycznie to prawa osoba. Ostatnio dowiedziałam się, ze mialas wie córki. Jedna zginęła jako dziecko a druga oddała do domu dziecka. Obecnie jej córka z wnuczką mieszkają w domu samotnej matki w Supraślu a pani Aldona udaje że one nie istnieją. Dla mnie to niepojęte, jak tak żarliwie modląca się osoba może porzucić własne dziecko i własna wnuczkę. Na odległość pachnie obłudą.
A co wy o tym myślicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:57

Widać, że działa tu jeszcze dawne porzekadło "da się słyszeć", no i mamy wielkie odkrycie, jaka to ta Pani jest. Widać, że informacja jest grubymi nićmi szyta. Należało spytać, a nie oczerniać tu.

#3 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 18:33

No i zapytałam - nie jest grubymi nićmi szyte - córka jej mieszkanie w domu samotnej matki z córeczka bo matka ja wyrzuciła oddając do domu dziecka.

#4 ~dorotka~

~dorotka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:28

To bardzo kłótliwa Pani. Wszystko ma być tak jak ona mówi, inaczej awantura i wyzywanie. Przynajmniej tak reaguje na swoim profilu na FB Moje Podlasie

#5 ~dorotka~

~dorotka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:28

To bardzo kłótliwa Pani. Wszystko ma być tak jak ona mówi, inaczej awantura i wyzywanie. Przynajmniej tak reaguje na swoim profilu na FB Moje Podlasie

#6 ~dorotka~

~dorotka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:29

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 15:33

Znacie ją? Aldona Anna Skirgiełło. Weszłam na jej profil i ani żadnego programu nie przedstawia. Jedyne to zasypuje zdjęciami swojej żarliwej wiary. Mam jednak obiekcje czy faktycznie to prawa osoba. Ostatnio dowiedziałam się, ze mialas wie córki. Jedna zginęła jako dziecko a druga oddała do domu dziecka. Obecnie jej córka z wnuczką mieszkają w domu samotnej matki w Supraślu a pani Aldona udaje że one nie istnieją. Dla mnie to niepojęte, jak tak żarliwie modląca się osoba może porzucić własne dziecko i własna wnuczkę. Na odległość pachnie obłudą.
A co wy o tym myślicie?

Zyła w luźnym związku z psalmistą Jankiem Antoniuk (1965) to jak miała zajmować się córką.Miała męża anglika....Janek obserwując to  zapił się i zmarł w 2018r.Przyjeżdżała samochodem oznakowanym "SPASI i SOCHRANI" do proboszcza w Dubiczach Cerkiewnych.W 2019 zrobiła z nim dziecko.Ponoć też napisała do Sawy by zdjął go z Baciuszki. Sawa przeniósł go w lipcu do Soboru w Hajnówce ale pod naciskim musiał go zdjąć.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 11:14

taki profil na FACEBOOKU mają tylko k.... nie można tam nic napisać tylko udostępnić lub polubić, boi się że ludzie napiszą  prawdę  i wszyscy dowiedzą się  jakim narzędziem pracuje - ....

wstawiła podziękowanie burmistrza Siemiatycz 8 .10.2019  rodzicom przepraszam komu?

czy SAMOOBRONA nie ma normalnych ludzi , to ŻENADA

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 17:45

jej córka  i wnuczka przebywają w "Dom Matki i Dziecka Caritas Archidiecezji Białostockiej

ul. 3 Maja 5B

16-030 Supraśl

tel. 728 594 175

e-mail: dmdz.suprasl@caritas.pl

Placówka całodobowa"

czy ona płaci za   ICH pobyt,  czy tylko bierze kredyty,  łapie facetów na seks i robi kolejne dzieci.  jeżdżąc samochodem Land Cruiser w automacie   z  nieadekwatnymi do realiów napisami.  Czy tego syna też odda, czy będzie wychowywać ten stajenny , którego zrobiła z proboszcza-szok. Czy na nią nie ma kary BOSKIEJ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory, Kandydat, Wójt, Nurzec, Skirgiełło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych